Korupcja przemysłowa i polityczna mocno potępiana w Korei… i nagradzana tutaj?

filozoficzne debaty i firm.
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14821
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4301

Re: Korupcja przemysłowa i polityczna mocno potępiana w Korei... i nagradzana tutaj?




przez GuyGadeboisTheBack » 25/01/21, 14:12

econo-misons napisała:Witam,
Widziałem wiadomość o lekarzach i nauczycielach na czas kryzysu zdrowotnego, jestem oburzony! takie malwersacje wychodzi na jaw, a ci ludzie wychodzą z tego cało, bez obaw? to naprawdę haniebne, jak to, co przemysł farmaceutyczny wciąż ma przed sobą świetlaną przyszłość z całą nieustanną manipulacją. Wygląda na to, że mąż minister zdrowia jest też dyrektorem koncernu farmaceutycznego? Nie znam tytułu i nie mogę znaleźć linku.

Nie, nie jest (o ile mi wiadomo) dyrektorem grupy farmaceutycznej. Z drugiej strony został oficjalnie zwolniony z Instytutu Pasteura za wiele funkcji, ale:
Odnowione „manu militari”

Zwolniony z płatnej działalności w prestiżowym Instytucie, Jérôme Salomon musi się zdecydować i optuje za zwolnieniem, wskazuje Le Parisien, który precyzuje, że po oddaniu odznaki, kluczy biurowych, książeczki czekowej i kart bankowych, jest „ponownym manu militari przez agenta bezpieczeństwa fundacji prywatnej”. Ostatecznie M.Salomon został zwolniony z odprawą wynegocjowaną podczas rozprawy pojednawczej przed trybunałem przemysłowym.

następujące:
https://fr.sputniknews.com/france/20210 ... teur-pose/
Dodaj do tego jego katastrofalne zarządzanie pandemią, jego walkę o władzę z Raoultem i masz prototyp osoby, która powinna być bezrobotna (jeśli nie w więzieniu), zamiast zajmować wysokie stanowisko.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 160