Usunięcie konta z forum (z powodu Obamota)

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez ABC2019 » 16/01/21, 13:01

eclectron napisał:
ABC2019 napisał:Mówię tylko, że oczywiście forum daje wystarczająco dużo miejsca niektórym przemówieniom

na forum szycie, czy nie zdziwi Cię, że mówimy o szyciu? Roll:

ABC2019 napisał: i że w zakresie, w jakim dokonujesz wyboru spośród tych, którym pozwalasz się wyrazić, lub nie, zobowiązuje cię to do przyjęcia linii redakcyjnej. Kiedy poniesiesz konsekwencje, są one twoje forum.

To jest fałszywe forum jest (niestety : Mrgreen: ) bardzo swobodnie, ponieważ wyrażasz się swobodnie.
Już powiedziano, że problemem jest twój sposób bycia: systematyczna i cyniczna postawa lobbysty, nawet jeśli zaprzeczasz, że nim jesteś, i niewątpliwie nie mam racji, wierząc ci w tej ostatniej kwestii.

wyjaśnij swoje oskarżenie, dla kogo miałbym być lobbystą?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez ABC2019 » 16/01/21, 13:02

Janic napisał:
Mówię tylko, że oczywiście forum nadaje dostateczny głos niektórym przemówieniom,
przy 4671 interwencjach w niecały rok (rekord tego rodzaju) czy nie narzekasz, że to inni mają dużo głosu? : Twisted:
Nałożenie kwoty interwencyjnej obowiązującej wszystkich pozwoliłoby uniknąć tego rodzaju nadwyżek!

cóż, jeśli będzie jakiś limit, to go uszanuję, ale w tej chwili go nie ma.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez Janic » 16/01/21, 18:01

Mówię tylko, że oczywiście forum nadaje dostateczny głos niektórym przemówieniom,
przy 4671 interwencjach w niecały rok (rekord tego rodzaju) czy nie narzekasz, że to inni mają dużo głosu? : Twisted:
Nałożenie kwoty interwencyjnej obowiązującej wszystkich pozwoliłoby uniknąć tego rodzaju nadwyżek!
cóż, jeśli będzie jakiś limit, to go uszanuję, ale w tej chwili go nie ma.
ocena należy do webmastera, moja refleksja dotyczy jedynie faktu, że narzekasz innym na to, co sam robisz, i znacznie więcej niż oni. ale twoje narcystyczne ego nie pozwala ci tego zobaczyć! :?
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez ABC2019 » 16/01/21, 18:06

Janic napisał:ocena należy do webmastera, moje przemyślenia dotyczą jedynie faktu, że narzekasz innym na to, co sam robisz

cóż, nie, nigdy nie sprawdzałem ilości postów zamieszczanych przez innych i nie narzekam, po prostu zauważyłem, że forum pozostawił ludziom mnóstwo miejsca na rozpowszechnianie absurdalnych filmów i teorii spiskowych, jak zauważyła antenacastor – czego nie robię.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez eclectron » 16/01/21, 18:51

ABC2019 napisał:
eclectron napisał:
ABC2019 napisał:Mówię tylko, że oczywiście forum daje wystarczająco dużo miejsca niektórym przemówieniom

na forum szycie, czy nie zdziwi Cię, że mówimy o szyciu? Roll:

ABC2019 napisał: i że w zakresie, w jakim dokonujesz wyboru spośród tych, którym pozwalasz się wyrazić, lub nie, zobowiązuje cię to do przyjęcia linii redakcyjnej. Kiedy poniesiesz konsekwencje, są one twoje forum.

To jest fałszywe forum jest (niestety : Mrgreen: ) bardzo swobodnie, ponieważ wyrażasz się swobodnie.
Już powiedziano, że problemem jest twój sposób bycia: systematyczna i cyniczna postawa lobbysty, nawet jeśli zaprzeczasz, że nim jesteś, i niewątpliwie nie mam racji, wierząc ci w tej ostatniej kwestii.

wyjaśnij swoje oskarżenie, dla kogo miałbym być lobbystą?

Nie pierwszy raz to zauważam, nie rozumiesz, co czytasz, nawet jeśli przyznam, że moje zdanie jest trochę zawiłe. Nie słuchamy innych, ale słuchamy mruczenia w myślach.
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez ABC2019 » 16/01/21, 19:16

eclectron napisał:
wyjaśnij swoje oskarżenie, dla kogo miałbym być lobbystą?

Nie pierwszy raz to zauważam, nie rozumiesz, co czytasz, nawet jeśli przyznam, że moje zdanie jest trochę zawiłe. Nie słuchamy innych, ale słuchamy mruczenia w myślach.


powiedziałeś :
eclectron napisał:nawet jeśli zaprzeczasz, że nim jesteś, a niewątpliwie nie mam racji, wierząc ci w tej ostatniej kwestii.

i pytam cię, dla kogo mam się bronić, abym nim nie był, a mylisz się, wierząc mi w jakim związku? dla jakiego lobby mogłoby pojawić się pytanie? obrońców drugiej zasady?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15995
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5189

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez Remundo » 16/01/21, 19:54

dryfuje i nie jest niczym więcej niż sterylnymi kłótniami.

Temat zamknąłem na jakiś czas.
2 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
1360
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 26/07/13, 07:30
Lokalizacja: Szwajcaria
x 36

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez 1360 » 07/03/21, 08:51

Witam,

Ja również proszę o usunięcie konta.

Ce forum jest zmonopolizowana przez cztery lub pięć osób, które systematycznie psują wszystkie dyskusje wielkimi bitwami ego, mając nadzieję, że w końcu dowiemy się, kto ma największą.

Pomiędzy zwolennikami teorii spiskowych, tymi, którzy są przekonani o posiadaniu nadprzyrodzonych darów, ślepymi weganami, wyznawcami prawa najmniejszego wysiłku i innymi marionetkami tego samego stylu, jasne jest, że forum nie ma nic wspólnego z tym, co było na początku.

Jedynym tematem, który pozostaje interesujący, jest leniwy ogród Didiera, ale nie jestem pewien, czy ten ostatni nie żałuje, że go tutaj otworzył...

Nawet administrator otwiera tematy, w których ze zdziwieniem zauważa, że ​​opony czterosezonowe lepiej radzą sobie na śniegu niż letnie (co za miarka), albo że dał się nabrać na „mechanika garażowego”, który godzi się „naprawić” jego auto bez fakturę i części, które nie pochodziły od niego. Oczywiście, że to śmieszne, ale pokazuje poziom.

Krótko mówiąc, jestem zarejestrowany w tym celu forum teraz mnie to zawstydza, więc proszę o usunięcie mojego konta.

Dobry niedzielę.
1 x
Próbując zbyt trudne, aby dostać się do formy, to kończy się patrząc jak ciasto.
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6931
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez gegyx » 07/03/21, 10:49

Rzeczywiście, każdy ma swoje własne ego.



Które musimy spróbować okiełznać…
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15995
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5189

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez Remundo » 07/03/21, 14:39

Nie denerwuj się!



Poproszę kawę z rogalikami...
0 x
Obraz

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 243