Elektryczny generator neutrin

Ogólne debaty naukowe. Prezentacje nowych technologii (niezwiązanych bezpośrednio z energią odnawialną lub biopaliwami lub innymi tematami opracowanymi w innych podsektorach) forums).
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Elektryczny generator neutrin




przez Exnihiloest » 28/11/20, 17:00

Już teraz trudno je wykryć, a tam energię kinetyczną neutrin można odzyskać dzięki grafenowi i dostarczyć nieograniczonej energii elektrycznej.



Prezentują demonstrator w minucie 9. Nie znamy mocy, ale napięcia są rzędu wolta/elementu.

Brzmi poważnie, ale nie mogę w to uwierzyć.
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Elektryczny generator neutrin




przez ABC2019 » 29/11/20, 00:21

Na pierwszy rzut oka wydaje mi się to groteskowe, ale nie oglądałem tego filmu, zobaczę jutro.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13689
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1515
Kontakt :

Re: Elektryczny generator neutrin




przez izentrop » 29/11/20, 01:26

Podobnie jak L'ami Raoult, wolą publikować na youtube niż w publikacjach naukowych, to mówi wszystko : Twisted:
Co więcej, wiceprezes jest dobrze znany w tym niespokojnym środowisku https://neutrino-energy.com/scientific-advisory-board/ : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Elektryczny generator neutrin




przez ABC2019 » 29/11/20, 05:38

Exnihiloest napisał:Prezentują demonstrator w minucie 9. Nie znamy mocy, ale napięcia są rzędu wolta/elementu.

Brzmi poważnie, ale nie mogę w to uwierzyć.


więc spojrzałem na minutę 9. To tylko duży klakson, mierzy napięcie na prostej metalowej blasze. Nie wiem, skąd bierze się napięcie, ale jest absolutnie niemożliwe, żeby pochodziło z neutrin, to nonsens dla łapaczy. Nigdzie na ich stronie nie ma żadnego naukowego wyjaśnienia, mniej lub bardziej newage'owy bełkot... to tylko sprawa z elektronem.

NB: obecność eklektronu (i JOE) na tym forum jest bardzo pouczające, ponieważ dowodzi, że statystycznie odsetek ludzi gotowych uwierzyć w każdy nonsens i absolutnie nieustępujących pomimo wszystkich przedstawionych im racjonalnych argumentów jest daleki od znikomego w populacji, co z nawiązką wystarcza do wyjaśnienia sukcesu wszystkich te głupie reklamy.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Elektryczny generator neutrin




przez eclectron » 29/11/20, 08:48

ABC2019 napisał:
Exnihiloest napisał:Prezentują demonstrator w minucie 9. Nie znamy mocy, ale napięcia są rzędu wolta/elementu.

Brzmi poważnie, ale nie mogę w to uwierzyć.


więc spojrzałem na minutę 9. To tylko duży klakson, mierzy napięcie na prostej metalowej blasze. Nie wiem, skąd bierze się napięcie, ale jest absolutnie niemożliwe, żeby pochodziło z neutrin, to nonsens dla łapaczy. Nigdzie na ich stronie nie ma żadnego naukowego wyjaśnienia, mniej lub bardziej newage'owy bełkot... to tylko sprawa z elektronem.

NB: obecność eklektronu (i JOE) na tym forum jest bardzo pouczające, ponieważ dowodzi, że statystycznie odsetek ludzi gotowych uwierzyć w każdy nonsens i absolutnie nieustępujących pomimo wszystkich przedstawionych im racjonalnych argumentów jest daleki od znikomego w populacji, co z nawiązką wystarcza do wyjaśnienia sukcesu wszystkich te głupie reklamy.

Na formularzu:
Ty i twój przyjaciel exnihilo walczycie z wiatrakami, które budujecie od podstaw: z góry zakładacie, co myślą inni, a to tym łatwiej, że tak naprawdę nie słuchacie innych
Najwyraźniej walczysz ze swoimi osobistymi urojeniami.
Azyl nie jest daleko....

Mylisz początkową otwartość naukowego umysłu z wiarą w cokolwiek.

Drogi ABC Więc znowu zaczynasz maraton 1000 postów, jeśli chodzi o fluktuacje termiczne, wielki Barenboim termodynamiki, o którym wiesz, że jesteś : Mrgreen: ?
Nie oceniam ludzi z góry, obserwuję ich działania.
Ręcznie, mogę stwierdzić, że jesteście dwoma pięknymi okazami starego u..s.

Co do meritum: nie rozmawiam z (2) idiotami, którzy ich pouczają. : Mrgreen:

I dziękuję, że mi przypomniałeś, żebym już nie przychodziła do econo, czasem zapominam...
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Elektryczny generator neutrin




przez ABC2019 » 29/11/20, 09:16

eclectron napisał:Ty i twój przyjaciel exnihilo walczycie z wiatrakami, które budujecie od podstaw: z góry zakładacie, co myślą inni, a to tym łatwiej, że tak naprawdę nie słuchacie innych
Najwyraźniej walczysz ze swoimi osobistymi urojeniami. .

Twój argument byłby całkowicie dopuszczalny, gdybyś podał dokładny i konkretny przykład tego, co nazywasz jednym z moich „osobistych złudzeń”.

Delirium = zaburzenie psychiczne osoby, która utraciła kontakt z rzeczywistością, która postrzega i mówi rzeczy niezgodne z rzeczywistością lub dowodami, niezależnie od ich wewnętrznej spójności.

Więc jaką rzecz „oczywiście niezgodną z rzeczywistością” bym popierał? :zaszokować:
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Elektryczny generator neutrin




przez ABC2019 » 29/11/20, 09:50

Cóż, obejrzałem wideo, potwierdzam: to wielka bzdura od A do Z.
Facet, z którym rozmawiamy w środku filmu, to Paul Thibaudo, ten sam sygnatariusz słynnego artykułu o konwersji energii cieplnej przez grafen. Wygląda na to, że nie mówi już o monotermicznej konwersji energii cieplnej, w końcu wyjaśniliśmy mu, że to nie może działać, więc wraca do neutrin? : Mrgreen: W każdym razie umieściłem go na liście schrzanionych naukowców.
Następnie wideo jest podekscytowane faktem, że wykazano, że neutrina mają masę, a DLATEGO mają energię kinetyczną! hej, to podstawowa teoria względności, wszystkie cząstki mają energię, NAWET TE BEZ MASY! niektóre nazywane są fotonami, a rośliny wykorzystują je do wytwarzania energii zaledwie od 4 miliardów lat, a nawet mogą wytwarzać prądy elektryczne!

masa nas nie obchodzi, liczy się energia, a potem to, co nazywamy przekrojem oddziaływania, a przekrój neutrin jest śmiesznie niski, miliardy miliardów razy mniejsze niż fotony !

Nadal istnieje pewna sztuczka, która moim zdaniem jest łatwa do zrozumienia: jeśli użyjesz dowolnej sztuczki, aby wytworzyć elektryczność (panel fotowoltaiczny, elektrownia jądrowa, termiczna, turbina wiatrowa itp.), Tworzy to pewną moc. Teraz weźmy TO SAMO zjawisko, ale bez próby czerpania z niego elektryczności: cała wydatkowana energia ostatecznie zamieni się w ciepło, prawda? innymi słowy , nie możemy pobierać więcej energii elektrycznej, niż system wytworzyłby w postaci ciepła, gdybyśmy nie próbowali wytwarzać elektryczności.



A czasem, gdy zamienia się w upał, jest brzydko:

Obraz

https://www.koreus.com/video/eolienne-f ... fumee.html

w związku z tym: twoim zdaniem: jakiego rzędu wielkości jest moc cieplna uwalniana przez neutrina oddziałujące z blachą, a nawet z całą Ziemią?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: Elektryczny generator neutrin




przez moinsdewatt » 29/11/20, 11:37

ABC2019 napisał:NB: obecność eklektronu (i JOE) na tym forum jest bardzo pouczające, ponieważ dowodzi, że statystycznie odsetek ludzi gotowych uwierzyć w każdy nonsens i absolutnie nieustępujących pomimo wszystkich przedstawionych im racjonalnych argumentów jest daleki od znikomego w populacji, co z nawiązką wystarcza do wyjaśnienia sukcesu wszystkich te głupie reklamy.


+1
0 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: Elektryczny generator neutrin




przez moinsdewatt » 29/11/20, 14:56

ABC2019 napisał:Cóż, obejrzałem wideo, potwierdzam: to wielka bzdura od A do Z.
Facet, z którym rozmawiamy w środku filmu, to Paul Thibaudo, ten sam sygnatariusz słynnego artykułu o konwersji energii cieplnej przez grafen. Wygląda na to, że nie mówi już o monotermicznej konwersji energii cieplnej, w końcu wyjaśniliśmy mu, że to nie może działać, więc wraca do neutrin? : Mrgreen: W każdym razie umieściłem go na liście schrzanionych naukowców.



Paweł Thibado.

Zobacz tutaj od maja 2020 r https://neutrino-wiki.com/physicists-ju ... ss-energy/

Dla mnie jest zagubionym naukowcem.
0 x
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2214
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 505

Re: Elektryczny generator neutrin




przez phil59 » 29/11/20, 16:37

Nie tak dawno temu, ile czasu zajęło „rozpoznanie” „fal radiowych”.

Jak został przyjęty, bez dokładnego wyjaśnienia od A do Z, dlaczego i jak…?
1 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:

Powrót do "Staszica"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 147