Psychologiczny Covid: szkoda, debata, pomoc i wsparcie

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Psychological Covid: szkoda, debata, pomoc i wsparcie




przez Obamot » 12/11/20, 16:27

Christophe napisał:Idź, Obamot, przeanalizuj mnie! : Chichot:

Nie, edytowałem to w międzyczasie.

Jak mówiłem kilka lat temu, co powtórzyłem powyżej (jestem znacznie bardziej ostrożny niż wcześniej, wiemy znacznie więcej niż wcześniej...) trzeba bardzo uważać ze wszystkimi przedwczesnymi „kwalifikacjami”. Dziś wszystko się zmieniło, ogromną wagę przywiązuje się do „zgody” pacjentów i ich informacji.To jest podstawa.

Tak samo jest niezależnie od tego, czy jesteśmy psychologiem, czy psychologiem : Chichot: możemy zacząć od psychiatry.

To nawet lepiej, bo on lepiej wie, co to znaczy być jatrogennym... Ma na to medyczną wizję.

No cóż, żeby nie złościć się na Janic, muszę znaleźć dobrego, to kwestia dyskusyjna.

Dlatego nie jest możliwe przeprowadzenie analizy Ciebie, musiałbym najpierw zostać poddany analizie, biorąc pod uwagę ryzyko „toksycznego związku” : Mrgreen:
Ostatnio edytowane przez Obamot 12 / 11 / 20, 16: 31, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79361
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: Psychological Covid: szkoda, debata, pomoc i wsparcie




przez Christophe » 12/11/20, 16:28

A 80% psychologów to idioci... którzy nie przynoszą żadnego pożytku poza zabraniem twoich pieniędzy : Chichot:

To nowa „praca” powiązana z gównianym społeczeństwem, które niszczy ludzi… Po prostu…
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Psychological Covid: szkoda, debata, pomoc i wsparcie




przez Janic » 12/11/20, 18:30

No cóż, żeby nie złościć się na Janic, muszę znaleźć dobrego, to kwestia dyskusyjna.
nie mam powodów do złości, nie mam już potrzeby konsultować się z psychologiem...nawet z terapeutą, niż z księdzem, żeby wyznać moje liczne grzechy (oczywiście z akcentem z daszkiem) Po prostu zauważam, że psychologów widzi się dobrze zastępował, a nawet klonował spowiednika w religii: czy jest gorzej, czy lepiej? To tylko kwestia znalezienia dobrego! : Chichot:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Psychological Covid: szkoda, debata, pomoc i wsparcie




przez Obamot » 12/11/20, 18:51

Nie powiedziałem dobre „co” celowo, więc „otwiera drzwi do wszystkich okien” Obraz Obraz Obraz *)

Ile sprzedajecie za kilogram? (dziobaty)



*) Vamos popełnił plagiat
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79361
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: Psychological Covid: szkoda, debata, pomoc i wsparcie




przez Christophe » 16/11/20, 06:53

Depresja, myśli samobójcze... kiedy zamknięcie powoduje załamanie u najmłodszych

Udało nam się dotrzeć do oddziału psychiatrycznego szpitala Robert-Debré w północnej części Paryża, gdzie jest dwa razy więcej hospitalizacji z powodu myśli samobójczych. Spotkaliśmy dzieci, młodzież i lekarzy, którzy im pomagają.


https://www.leparisien.fr/societe/depre ... 408542.php
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79361
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: Psychological Covid: szkoda, debata, pomoc i wsparcie




przez Christophe » 16/11/20, 06:54

Uwięzienie: „To ogólne poczucie wstrzymania życia jest bardzo niepokojące”

Zdaniem profesora Franka Belliviera, delegata ministerialnego ds. zdrowia psychicznego i psychiatrii, izolacja ma poważne konsekwencje dla zdrowia psychicznego Francuzów, szczególnie wśród młodych ludzi.


https://www.leparisien.fr/societe/confi ... 408543.php
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6526
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1641

Re: Psychological Covid: szkoda, debata, pomoc i wsparcie




przez Macro » 16/11/20, 08:59

Christophe napisał:Uwięzienie: „To ogólne poczucie wstrzymania życia jest bardzo niepokojące”

Zdaniem profesora Franka Belliviera, delegata ministerialnego ds. zdrowia psychicznego i psychiatrii, izolacja ma poważne konsekwencje dla zdrowia psychicznego Francuzów, szczególnie wśród młodych ludzi.


https://www.leparisien.fr/societe/confi ... 408543.php


To prawda, że ​​młodzi ludzie....Którzy dwa, trzy razy w tygodniu zamykają się w moim garażu....Mają poważne zaburzenia psychiczne...Naprawiają i konserwują swoje samochody, motocykle....Popijając binouzy i tylko myśląc o przygotowaniach do wakacji 2021....Z drugiej strony nabyli zaskakującą zręczność w posługiwaniu się najróżniejszymi dokumentami...Różne zaświadczenia o zakwaterowaniu, fantazyjne interpretacje pomocy osobom bezbronnym (babcia pracuje) i zakupy niezbędnych towarów ...Ponieważ wszyscy mają prace związane z budownictwem...Podróże profesjonalnymi pojazdami gwarantowanymi przez pracodawców....Nigdy nie miałem tylu rzemieślników na swoim podwórku.....

Porzuciłem pomysł prowadzenia z nimi wojny...

Chcesz, żebym ci powiedział... Dzięki temu czuję się młodszy.... Właśnie monitoruję spożycie alkoholu, które spowodowało dramatyczne wydarzenie rodzinne podczas ostatniego zwolnienia z izolacji....
1 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79361
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: Psychological Covid: szkoda, debata, pomoc i wsparcie




przez Christophe » 17/11/20, 18:00

N-ta fala już się rozpoczęła:



Alysson, młoda kobieta z Liège, która właśnie otworzyła swoją małą firmę, odebrała sobie życie. Kiedy jej młody biznes stanął w miejscu, straciła wszystko.

Ile zgonów ma na koncie koronawirus? Znacznie więcej, niż się wydaje, ponieważ oprócz ludzi, którzy ulegają samej chorobie, umierają wszyscy, nie z powodu wirusa, ale z jego powodu.

Myślimy tu o kobietach i mężczyznach, którzy nie otrzymają właściwej opieki lub nie zostaną wyleczeni na czas, a których operację przełożono lub nawet odwołano.

Myślimy także o tych, którzy znaleźli się w sytuacji całkowitego cierpienia, o tych, którzy zbyt wiele wycierpieli podczas obu porodów.

Tak oto w nocy z poniedziałku na wtorek Alysson, młoda, dynamiczna kobieta z Liége, zakończyła swoje życie. Młoda kobieta w ciągu kilku tygodni straciła wszystko. W sierpniu ubiegłego roku Alysson otworzyła swój „mały biznes”, salon, w którym pracowała jako fryzjer. Niestety, kilka miesięcy po tym otwarciu, koronawirus po raz kolejny zmusił rząd do nakazania zamknięcia tzw. „nieistotnych” biznesów (przynajmniej dla klientów), a Alysson musiała zamknąć drzwi swojego salonu.

Jednak pomimo pomocy władz publicznych Alysson nie może sobie poradzić. Kilka tygodni temu w relacji dla RTL-TVI wyjaśniła, że ​​księgowy doradził jej, aby rzuciła rękawicę (wideo poniżej). „Ale umieściłem wszystko, co miałem, w swoim salonie i chcę się z niego wydostać, nawet jeśli oznacza to więcej pracy”. Wola, która nie wystarczyła w obliczu otchłani otwartej pod jego stopami przez Covida.

Alysson już tu nie ma. W przyszłości będzie reprezentować tych odważnych, zdeterminowanych, ale kruchych młodych niezależnych niezależnych; tym, którzy nie byli w stanie uciec, w obliczu bezprecedensowego kryzysu, z którego nikt nie wyjdzie bez szwanku, nawet tym, którzy wierzą, że ta choroba to nic innego jak zwykła grypa. Alysson właśnie skończyła 24 lata.
0 x
jean.caissepas
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 660
Rejestracja: 01/12/09, 00:20
Lokalizacja: R.alpes
x 423

Re: Psychological Covid: szkoda, debata, pomoc i wsparcie




przez jean.caissepas » 17/11/20, 18:08

Christophe napisał:A 80% psychologów to idioci... którzy nie przynoszą żadnego pożytku poza zabraniem twoich pieniędzy : Chichot:


Jedyni psychologowie, którym zgadzam się oddać pieniądze, są po drugiej stronie lady... Obraz

: Mrgreen:
1 x
Wcześniejsze nawyki musi się zmienić,
ponieważ przyszłość nie musi umrzeć.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79361
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: Psychological Covid: szkoda, debata, pomoc i wsparcie




przez Christophe » 17/11/20, 18:14

I masz całkowitą rację... po obu stronach! : Chichot:

Ale jak w tej chwili o siebie zadbać? :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 308