Obudziłem się i dyktatura mniejszości i neototalitaryzm pod przykrywką antyrasizmu (przerażające)

filozoficzne debaty i firm.
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6526
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1641

Re: Dyktatura mniejszości i neototalitaryzm pod płaszczykiem antyrasizmu (przerażające)




przez Macro » 14/01/21, 16:07

Christophe napisał:Cześć! : Mrgreen:

Może za 20 lat... zmienisz zdanie?


Mam 50 lat....Dzięki mojemu zdrowemu trybowi życia... krągłości i napięcie uległy odwróceniu... więc za 20 lat zostanie mi tylko jedna rzecz: kolba, której nie będę już widzieć pod oczami Brioche.... : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79361
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: Dyktatura mniejszości i neototalitaryzm pod płaszczykiem antyrasizmu (przerażające)




przez Christophe » 14/01/21, 16:09

No cóż, zamierzam się przekwalifikować na seksuologa… To się bardziej opłaca niż ekologia!

ps: Janic, jeśli zagłębisz się nieco w swoje kontrargumenty (więcej wymówek niż argumentów), zobaczysz, że zgodzisz się ze mną w każdym punkcie...

W przeciwnym razie tak, na przykładzie basenu, powinienem raczej powiedzieć „zazdrosny”, ale równie dobrze możemy być zazdrośni o coś, czego nie mamy… zazdrość nie dotyczy tylko nawiązanych relacji…

Zazdrość może oznaczać dwie rzeczy:

a) Wrogie uczucie, którego doświadcza się, gdy spotyka się drugiego cieszyć się przewagą, której się nie posiada lub którą chciałoby się posiadać samemu.

b) Bolesne uczucie, które rodzi wymagania niełatwej miłości, pragnienie posiadania na wyłączność bliskiej osoby, strach przed jej niewiernością.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79361
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: Dyktatura mniejszości i neototalitaryzm pod płaszczykiem antyrasizmu (przerażające)




przez Christophe » 14/01/21, 16:11

Makro napisał:
Christophe napisał:Cześć! : Mrgreen:

Może za 20 lat... zmienisz zdanie?


Mam 50 lat....Dzięki mojemu zdrowemu trybowi życia... krągłości i napięcie uległy odwróceniu... więc za 20 lat zostanie mi tylko jedna rzecz: kolba, której nie będę już widzieć pod oczami Brioche.... : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:


Wierzę, że zdecydowana większość mężczyzn na Zachodzie ma ten problem fizjologiczny! : Chichot:

Co do reszty, nie będę się tym przejmować (ups...) i nie powiedziałem W, ale W TRAKCIE...
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Dyktatura mniejszości i neototalitaryzm pod płaszczykiem antyrasizmu (przerażające)




przez Janic » 14/01/21, 16:36

Wierzę, że zdecydowana większość mężczyzn na Zachodzie ma ten problem fizjologiczny!
właśnie powinni zadać sobie to pytanie; Dlaczego?
a) Wrogie uczucie, którego doświadcza się, gdy widzi się, że ktoś inny cieszy się przewagą, której on sam nie posiada które chcielibyśmy posiadać Seul.
to właśnie odpowiada zazdrości, pragnieniu posiadania na wyłączność. Dlatego zazdrość jest przewrotnym uczuciem, jak gdyby człowiek mógł należeć do innego człowieka, i które doprowadziło do innych wypaczeń, takich jak niewolnictwo.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79361
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: Dyktatura mniejszości i neototalitaryzm pod płaszczykiem antyrasizmu (przerażające)




przez Christophe » 14/01/21, 16:45

Janic napisał:
Wierzę, że zdecydowana większość mężczyzn na Zachodzie ma ten problem fizjologiczny!
właśnie powinni zadać sobie to pytanie; Dlaczego?


Jestem pewien, że to brak ćwiczeń seksualnych!!!! : Mrgreen:

Janic napisał:to właśnie odpowiada zazdrości, pragnieniu posiadania na wyłączność. Dlatego zazdrość jest przewrotnym uczuciem, jak gdyby człowiek mógł należeć do innego człowieka, i które doprowadziło do innych wypaczeń, takich jak niewolnictwo.


Tak i nie: zawistna wersja zazdrości może dotyczyć także rzeczy, przedmiotów, zwierząt (jako przedmiot posiadania, ale zwierzęta też mogą być zazdrosne)...

Hej: moje koty potrafią być zazdrosne o tego, który cieszy się dobrym gryzoniem, na którego właśnie upolował!! To rzadkie chwile, kiedy narzekają między sobą... : Mrgreen:

Mam koty od 15 lat, na początku miałam tylko 1... kiedy przyszedł drugi... No cóż, pierwszy przybrał na wadze i to dużo... tak, musieliśmy się napychać ze strachu, że przegapimy koty inni najpierw zjadają wszystko!

W pracy z kotami uczymy się wiele o psychologii...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6526
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1641

Re: Dyktatura mniejszości i neototalitaryzm pod płaszczykiem antyrasizmu (przerażające)




przez Macro » 14/01/21, 19:29

Christophe napisał:
Hej: moje koty potrafią być zazdrosne o tego, który cieszy się dobrym gryzoniem, na którego właśnie upolował!! To rzadkie chwile, kiedy narzekają między sobą... : Mrgreen:

Mam koty od 15 lat, na początku miałam tylko 1... kiedy przyszedł drugi... No cóż, pierwszy przybrał na wadze i to dużo... tak, musieliśmy się napychać ze strachu, że przegapimy koty inni najpierw zjadają wszystko!

W pracy z kotami uczymy się wiele o psychologii...


Mieliśmy w domu dwóch wykastrowanych samców syjamskich... Jeden z nich stracił przednią łapę w pułapce i już nie polował... Drugi przyniósł mu żywe myszy, żeby zostały i pielęgnował go, albo drugi nie mógł już przejść przez łapę ...

Gdy tylko usuniesz napięcie seksualne… Wszystko znów stanie się chłodniejsze…
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Dyktatura mniejszości i neototalitaryzm pod płaszczykiem antyrasizmu (przerażające)




przez Janic » 14/01/21, 19:48

Janic napisał:
Wierzę, że zdecydowana większość mężczyzn na Zachodzie ma ten problem fizjologiczny!

właśnie powinni zadać sobie to pytanie; Dlaczego?
Jestem pewien, że to brak ćwiczeń seksualnych!!!! : Mrgreen:
w dużej mierze!
https://www.topsante.com/couple-et-sexu ... ate-250861
Z badania opublikowanego w czasopiśmie medycznym Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego wynika, że ​​mężczyźni powinni uprawiać seks co najmniej 21 razy w miesiącu. Rzeczywiście, taka częstotliwość wytrysku zmniejszyłaby ryzyko raka prostaty.
uczymy się wiele o psychologii kotów...
jak u wszystkich zwierząt, których jesteśmy częścią.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6526
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1641

Re: Dyktatura mniejszości i neototalitaryzm pod płaszczykiem antyrasizmu (przerażające)




przez Macro » 15/01/21, 11:45

Dlatego właśnie kobiety są najlepszymi przyjaciółmi mężczyzny 21 dni w miesiącu.... : Chichot:
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Dyktatura mniejszości i neototalitaryzm pod płaszczykiem antyrasizmu (przerażające)




przez Janic » 15/01/21, 14:03

Makro »15, 01:21

Dlatego właśnie kobiety są najlepszymi przyjaciółmi mężczyzny 21 dni w miesiącu....
i 22 lata biseksualne? 8)
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79361
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: Dyktatura mniejszości i neototalitaryzm pod płaszczykiem antyrasizmu (przerażające)




przez Christophe » 19/01/21, 09:20

To nie jest 1 kwietnia, prawda? https://www.lepoint.fr/invites-du-point ... 6_2968.php

A teraz SZACHY stają się grą rasistowską i seksistowską!!

To jak walenie głową w mur!! Niektórzy ludzie naprawdę muszą zdać sobie sprawę, że popadają w społeczne szaleństwo...

GO jest na kiedy?
A kiedy zakazać czarno-białych koszulek piłkarskich?


Pomysł. Pozostałości monarchicznego wszechświata z podpowiedziami odrażająco seksistowska i patriarchalna szachownica kondensuje wszystkie nierówności i wszelkie dyskryminacje. Szachy opierają się rasistowski i zbyt binarny podział świata. Pokaż firmę w pudełkach białe i czarne zestawione ze sobą granice na segregacyjnej abjection. Przeciwne drużyny binarnie rasistowski koniecznie odżywia niechęć etniczna. Wcielanie w życie, nawet w przypadku tak zwanej gry, strategii mających po prostu na celu ochronę dominującego samca („król”), wspomina najciemniejsze godziny naszych wiadomości…

Boże, wkurzyłam się ze śmiechu!!

Z wyjątkiem tego, co właśnie powiedziałem w swoim wątku: Zdecydowanie najpotężniejszym elementem jest KRÓLOWA (Tak jak w prawdziwym życiu)!

Zły jest ten dziennikarz, który szuka tylko polemiki i nawet nie zna siły przekazu…

Tak naprawdę, żeby odważyć się myśleć o tym wszystkim przed szachownicą… trzeba być z tym rasistowskim i seksistowskim draniem… (jedno i drugie często idzie w parze)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 289