Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).

Czy uważasz, że homeopatia to:

Możesz wybrać 1 opcja

 
 
Sprawdź wyniki
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79355
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez Christophe » 23/10/20, 19:02

Tak, zaczyna poważnie nadmuchać mój kokos! : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez Janic » 24/10/20, 12:40

przez Obamota » 23/10/20, 15:18

Czy pytania ankiety są celowo stronnicze lub niekompetentne?

jasne, że oba! Kiedy ktoś jest niekompetentny w jakiejś dziedzinie, nieuchronnie pytania są stronnicze. W tym przypadku ABC nic nie wie na ten temat i dlatego trudno jest dokładnie sformułować to, czego nie wie (z wyjątkiem tego, co udało mu się wyłowić w sieciach społecznościowych od nie-lekarzy H, w tym przypadku!)
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez ABC2019 » 24/10/20, 13:08

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaproponować inne sformułowanie w tym wątku, a następnie przeliczyć głosy, które będą dotyczyć Twojej propozycji.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez Obamot » 24/10/20, 13:16

Nic nie stało na przeszkodzie, aby zasięgnąć porady specjalistów avant sformułować swoje pytania oczywiście!

Twoje uprzedzenia widać na pierwszy rzut oka w tendencyjnej treści pytań, a ja nie jestem specjalistą od homeopatii, ani ty (a tym bardziej od medycyny), jedyna odpowiedź, której udzieliłeś na temat placebo, była śmiertelnie błędna. Nigdy nawet nie udokumentowałeś tego pytania, są inne wątki na temat homeopatii, są już odpowiedzi na ten temat forum.

Tak Janic, oba. Więcej złej woli.
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez ABC2019 » 24/10/20, 13:21

Obamot napisał:Nic nie stało na przeszkodzie, aby zasięgnąć porady specjalistów avant sformułować swoje pytania oczywiście!

nie, ale nie chciałem tego robić i to nie ja narzekam na moje pytania, tylko ty: więc to ty jesteś zmotywowany do proponowania innym, nie ja.


Twoje uprzedzenia widać na pierwszy rzut oka w tendencyjnej treści pytań, a ja nie jestem specjalistą od homeopatii, ani ty (a tym bardziej od medycyny), jedyna odpowiedź, której udzieliłeś na temat placebo, była śmiertelnie błędna. Nigdy nawet nie udokumentowałeś tego pytania, są inne wątki na temat homeopatii, są już odpowiedzi na ten temat forum.

Więcej złej woli.

Więc co proponujesz jako alternatywę?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez ABC2019 » 24/10/20, 13:26

Wnioskuję jednakowo, że dla Obamota i Janica homeopatia nie jest

"prawdziwa nauka, potwierdzona uznanymi wynikami naukowymi, jednak zaprzeczana oficjalnej medycynie która je cenzuruje".

Nie jest to też: „wiedza empiryczna, która ma rzeczywiste wyniki, ale nie może zostać udowodniona standardowymi testami naukowymi”.

To już jest bardzo ciekawa informacja. : Chichot:
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez Obamot » 24/10/20, 13:35

Z twoimi błędami możesz nawet wywnioskować, że ziemia jest płaska : Chichot: Kogo to obchodzi ?
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez ABC2019 » 24/10/20, 13:47

Obamot napisał:Z twoimi błędami możesz nawet wywnioskować, że ziemia jest płaska : Chichot: Kogo to obchodzi ?

gdzie ty widzisz sofistykę? to ty właśnie powiedziałeś, że moje propozycje ci nie odpowiadają, nie przyszedłem cię szukać, powiedziałeś to spontanicznie!!!

przestań pisać bzdury, jeśli nie chcesz, żeby ktoś ci to odwzajemnił...
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez Obamot » 24/10/20, 15:18

Ale charakterystyczne dla monomaniakalnych sofistów jest to, że nie zdają sobie sprawy, że tworzą sofizmaty.

W logice arystotelesowskiej jest sprawiedliwość : Chichot:
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez Janic » 24/10/20, 15:25

Post przez ABC2019 » 24, 10:20
to ty właśnie powiedziałeś, że moje propozycje ci nie odpowiadają, nie przyszedłem cię szukać, powiedziałeś to spontanicznie!!!

Wnioskuję jednakowo, że dla Obamota i Janica homeopatia nie jest

Kolejna czysta i twarda fantazja i błędna dedukcja!
Tak długo, jak wasze propozycje nie są zgodne z tym, co mówi literatura H, nie jest możliwe przylgnięcie do waszych propozycji…. Podsumowania z powodu podstawowej nieznajomości tego, czym jest H
„prawdziwa nauka, potwierdzona uznanymi wynikami naukowymi, której zaprzecza oficjalna medycyna, która je cenzuruje”

1. Musimy więc już zdefiniować, czym jest prawdziwa nauka, tak jakby istniały fałszywe.
2. Wyniki uznawane przez naukowców potwierdzone oficjalnym stopniem medycznym, a tym samym uznaniem ich umiejętności medycznych, uzupełnione o specjalizację z H
3. Potwierdzone na całym świecie przez tych specjalistów (tak prawdziwych naukowców!) przez 150 lat.
Nie jest to też: „wiedza empiryczna, która ma rzeczywiste wyniki, ale nie może zostać udowodniona standardowymi testami naukowymi”.

1. Standardowe testy specyficzne dla alopatii nie mogą być zastosowane do innej specjalności i nie mają nic empirycznego bardziej lub mniej niż A.
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 268