Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).

Czy uważasz, że homeopatia to:

Możesz wybrać 1 opcja

 
 
Sprawdź wyniki
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez ABC2019 » 31/03/20, 22:27

GuyGadebois napisał:
ABC2019 napisał:Czy zauważyłeś kiedyś, jak wszystkie twoje zdania nabierają wielkiego znaczenia, gdy odnoszą się do ciebie?

Widzisz, że Janic i ty jesteście „odwróconymi” klonami, używacie też „tego, który mówi, kto jest”. : Mrgreen: Kiedy jednocześnie nie masz nic innego, jest to zrozumiałe. : Mrgreen:
Ps: Wielki naukowiec, Ferrari! Wzór !

dokładnie, to niesamowite, jak komiks może być tak istotny, naprawdę nie musi być nic z przodu ...

Poza tym to nie jest obraźliwe, Alexandre Astier zrobił bardzo zabawny szkic o mechanice kwantowej. Ale ostatecznie nie robi to tego samego wrażenia...
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez ABC2019 » 31/03/20, 22:29

Christophe napisał:Więc mam dodać Janica do listy trolli? : Lol:

możesz, chociaż raz sam to stwierdził!
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez GuyGadebois » 31/03/20, 22:30

ABC2019 napisał:dokładnie, to niesamowite, jak komiks może być tak istotny, naprawdę nie musi być nic z przodu ...

Wcale nie, metoda Ferrari jest dobrze zdefiniowana, nazywa się to „klientelizmem”.
Wolę program Alexandre'a Astiera o fizyce kwantowej od twojego żałosnego klauna, który odwołuje się do kompleksu wyższości wrzodów, którym wydaje się, że wszystko rozgryźli, ale którzy też po prostu surfują na fali oportunizmu.
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79361
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez Christophe » 31/03/20, 22:31

ABC2019 napisał:
W OGÓLE NIC NIE MA.

I nie jest to trudne do zauważenia, prawda?


Nie takie oczywiste, nie!

Zanim wynaleziono mikroskop… Zarazki też „nie istniały” (dla ludzi)…

Zanim wynaleziono anteny elektromagnetyczne, fale nie istniały (dla ludzi)...

I karykatura, ale wyobrażam sobie, że rozumiesz ideę? : Chichot:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79361
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez Christophe » 31/03/20, 22:33

ABC2019 napisał:
Christophe napisał:Więc mam dodać Janica do listy trolli? : Lol:

możesz, chociaż raz sam to stwierdził!


A powietrzny? 2 w cenie 1?
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez ABC2019 » 31/03/20, 22:44

GuyGadebois napisał:
ABC2019 napisał:dokładnie, to niesamowite, jak komiks może być tak istotny, naprawdę nie musi być nic z przodu ...

Wcale nie, metoda Ferrari jest dobrze zdefiniowana, nazywa się to „klientelizmem”.
Wolę program Alexandre'a Astiera o fizyce kwantowej od twojego żałosnego klauna, który odwołuje się do kompleksu wyższości wrzodów, którym wydaje się, że wszystko rozgryźli, ale którzy też po prostu surfują na fali oportunizmu.

różnica polega na tym, że żaden fizyk nie obraża się na szkic Astiera i wszyscy uważają go za zabawny… i dobrze wiesz dlaczego, to dziecinne powiedzenie, które tak mówi.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez Janic » 01/04/20, 10:33

Więc luzem:
Aerialcastor Nie mówiłem o homeopatii. dobrze wiem że w tej sprawie nic nie może zrobić.
Podoba mi się też Twój sposób formułowania pewnej rzeczywistości, ale nie znajdujesz tam sprzeczności (w sformułowaniu) z tym:
powietrzny:Chciałem tylko powiedzieć, że nie możemy, w intelektualnie uczciwy sposób, mieć jasną opinię na coś, czego nie do końca kontrolujemy. I że w końcu nie kontrolujemy zbyt wiele.

powietrzny:Być może źle rozumiem lub słuchasz, aby odpowiedzieć, a nie zrozumieć. Nie mam zdania, bo nie jestem kompetentny w tej sprawie. Co to sprawia Nie wiem jak H jest (jeśli jest) skuteczny w czymkolwiek. To właśnie zaproponowałem w ankiecie.

powietrzny:Ale z grubsza mówiąc Z TEGO CO CZYTAM i która wydaje mi się wiarygodna, H jest bezużyteczny w przypadku covid19.

To się nazywa bycie pod wpływem mediów, oczywiście nie jesteś jedyny, ja też tam byłem!

abc napisała:
no cóż, a dlaczego nie w tym przypadku, kiedy Janic powiedziała nam, że robi cuda na hiszpańskiej grypie, cholerze, błonicy itp. itd.?
Janic nigdy nie mówi o cudach w sensie dosłownym, ale w sensie potocznym.
facet napisał: Covid-19 to nie hiszpanka, nie cholera, nie błonica itd., itd...
Tak, nie możemy wygłaszać ostatecznych stwierdzeń na temat pewnych patologii, dopóki całość jest znana, jak w przypadku chloromachiny.

H jest lekiem, który opiera się zarówno na indywidualnych przypadkach, jak i zbiorowych. Tak więc, jeśli dla tej samej patologii się pojawi constamment ten sam środek, być może NASTĘPNIE, uważany za standardowe lekarstwo na tę patologię i dlatego będzie się utrzymywał w pewnej liczbie przypadków, ale nie systematycznie, ponieważ zawsze pozostaje zindywidualizowany. Co do cholery teraz! COV pojawi się później, gdy ta operacja zostanie wymieniona.
Więc w międzyczasie to tylko przypadek po przypadku! Przypominając, że H nie leczy chorób, a właśnie pacjentów!
aerialcastor
We wszystkie rzeczy, które wymieniłeś, nie wierzę. Dla mnie to bzdura, ponieważ jest sprzeczna ze wszystkim, co studiowałem.
Nie studiowałem H (ale już go paliłem) więc nie wiem. Ale to wydaje mi się niezbyt wiarygodne.
Dobra rezerwa semantyczna. Rzeczywiście, jego wiarygodność okaże się dopiero za jakiś czas, si Lekarze H będą musieli leczyć!

przez ABC2019 "31/03/20, 22:29
Christophe napisał :Dwięc mam dodać janic do listy trolli?
możesz, chociaż raz sam to stwierdził!
Nie do końca ! Wskazałem, że jeśli pasuje do definicji słownikowej, alors ja oczywiście byłam! Ale nie w pejoratywnym sensie, jak niektórzy, podążając za moim poglądem, używają go.
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez Obamot » 23/10/20, 15:18

Czy pytania ankiety są celowo stronnicze lub niekompetentne?

Już dlatego, że efekt placebo działa nawet przy aktywnej cząsteczce.

A potem kryzys związany z Covid-19 dobitnie pokazał endemiczną zgniliznę certyfikacji, kumoterstwo i inne konflikty interesów: 1 na dwa badania zatwierdzone przez rówieśników jest stronniczy według redaktora Lancet….
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79361
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez Christophe » 23/10/20, 16:40

Obamot napisał:A potem kryzys związany z Covid-19 dobitnie pokazał endemiczną zgniliznę certyfikacji, kumoterstwo i inne konflikty interesów: 1 na dwa badania zatwierdzone przez rówieśników jest stronniczy według redaktora Lancet….


Czy fizyka kwantowa może wyjaśnić homeopatię?

: Arrow: : Arrow: https://www.science-et-vie.com/corps-et ... thie-59066

Już opublikowałem tutaj: medias/l-nieznany-naukowiec-t16582.html#p414011

Inaczej jest to: https://www.erudit.org/en/journals/psye ... 1189ar.pdf

1061189ar.pdf
(579.08 KB) Pobrano razy 265
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez ABC2019 » 23/10/20, 18:58

Czy jesteś znudzony koronawirusem Christophe? : Mrgreen:
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 279