Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9774
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Re: Lista trolli z forum




przez sicetaitsimple » 30/03/20, 21:56

Christophe napisał:Wszystko w tytule ...

Obecny kryzys związany z koronawirusem wywołał dość nikczemne zachowanie niektórych członków organizacji forums, nawet niektórzy starzy członkowie… Myślę o odwróceniu, wierności władzy i oficjalnym wersjom, pomniejszaniu wszystkich innych „wersji”, atakom lub wolnym ideom, dezinformacji, braku reakcji i debaty na fakty, które ich niepokoją, a które inni członkowie postawili im przed oczami…

WIĘC... Chciałbym wymienić „skręcone” elementy forums!

Więc pytanie jest proste: pana zdaniem, co stanowi problem dla demokratycznego wyrażania tego forum a jakość wymiany?

Hej, tak, Korona również pochłonie tutaj ofiary!

ZAKTUALIZOWANA LISTA:

1) to było proste
Jego profil: ifcewasproste-u19360/
Jego historia wiadomości: ifcewassimple-u19360/posty/

2) facetgadebois
Jego profil: Guygadebois-u22272/
Jego historia wiadomości: guygadebois-u22272/posty/

3)abc2019
Jego profil: abc2019-u22590/
Jego historia wiadomości: ifcewassimple-u19360/posty/


Chciałbym w tym miejscu wyrazić swój protest przeciwko takiemu rankingowi!

Moi dwaj outsiderzy również nie spełniają kryteriów wymienionych na górze „ odwrócenia uwagi, wierność władzy i oficjalnym wersjom, lekceważenie wszystkich innych „wersji”, nieuzasadnione ataki lub pomysły, dezinformacja, brak reakcji i debaty na niepokojące fakty, które inni członkowie kładą pod oczy…[/b]

Numer 2 to czerwień z dużą gwiazdką, którą niektórzy znali w latach 60., ilość (4000 postów w 8 miesięcy), ale bardzo słaba jakość.
W każdym razie wiele kryteriów nie jest spełnionych.
Nr 3 to w zasadzie zabawa w piaskownicy „homeopatycznej” z Janiciem… Moim zdaniem absolutnie nikogo to nie interesuje, ale jeśli ich to bawi, to nie widzę w tym problemu. Ale nie spełnia wymaganych kryteriów.
2 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13644
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1502
Kontakt :

Re: Lista trolli z forum




przez izentrop » 30/03/20, 22:32

sicetaitsimple napisał:Dwóch moich outsiderów nie spełnia kryteriów wymienionych na górze, a mianowicie „odwrócenia się, wierności władzy i oficjalnym wersjom, lekceważenia wszystkich innych „wersji”, nieuzasadnionych ataków lub pomysłów, dezinformacji, braku reakcji i debaty na temat faktów, które ich niepokoją, że inni członkowie stanęli przed ich oczami...[/b]
Wydaje mi się, że ty też nie.

Jeśli zawrócenie oznacza zmianę zdania, to wręcz przeciwnie, jest to cecha, której niektórzy tutaj nie znają lub nie chcą posiadać.
- „Dezinformacja”, nigdy u ciebie tego nie widziałem. Z drugiej strony dla wielu jest to powszechne forum.
- „wierność władzy i oficjalnym wersjom”, cóż, jeśli pójdą we właściwym kierunku, głupio będzie je kwestionować.
- „brak reakcji i debaty na niepokojące ich fakty, które inni członkowie postawili im przed oczami…” Taki jest także mój stosunek do argumentów autorytetów.

Więc możesz mnie też wrzucić do koszyka, Christophe : Wink:
2 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15995
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5189

Re: Lista trolli z forum




przez Remundo » 30/03/20, 22:54

oto moja opinia na temat 3 „nominowanych”, ale nie twierdzę, że przeczytałem wszystko...

Gdyby to było proste: niezbyt łatwe w dialogach, pozostaje uprzejmy, ale czasami emanuje lekką protekcjonalnością
Facet: raczej zły i niegrzeczny.
Abc2019: Nic nie zanotowałem

Mój punkt widzenia od 2007 roku, w którym biorę udział forums : nie ma sensu się złościć, a słowne potyczki i inne zmagania ego giną w lochach Internetu. : Idea:
1 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Lista trolli z forum




przez Exnihiloest » 30/03/20, 23:09

izentrop napisał:...
- „brak reakcji i debaty na niepokojące ich fakty, które inni członkowie postawili im przed oczami…” Taki jest także mój stosunek do argumentów autorytetów.

Zauważam coś zupełnie odwrotnego. Wiele faktów i badań, które przedstawiłem na poparcie nieantropogenicznego ocieplenia, a zatem wbrew argumentowi autorytetu, wywołało u Was silną reakcję w obronie tego ocieplenia.

A następnie, aby zinterpretować terminy „wierność władzy i wersje oficjalne”, musimy zrozumieć, kto jest autorytetem. Jesteśmy tutaj w ruchu ekonologizmu, a zatem także (i przede wszystkim) ekologizmu i z tego, co widzę, to właśnie to jest punktem odniesienia dla większości mówców tutaj.
Argumentem władzy jest tutaj:
„następuje antropogeniczne ocieplenie”
„GMO są szkodliwe dla zdrowia”
„CO2 jest substancją zanieczyszczającą”
„Człowiek rujnuje planetę, zmierzamy ku katastrofie”
„powietrze jest coraz bardziej zanieczyszczone”
„Ekologicznie jest wciąż lepiej niż przemysłowo”
...
A wszyscy, którzy to twierdzą, będą powoływać się na argument autorytetu, wybierając właściwe badanie naukowe, które idzie w ich kierunku, twierdząc, że jest to konsensus naukowy, podczas gdy wiele innych badań mówi co innego, a nawet odwrotnie.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Lista trolli z forum




przez Exnihiloest » 30/03/20, 23:25

sicetaitsimple napisał:...
Numer 2 to czerwień z dużą gwiazdką, którą niektórzy znali w latach 60., ilość (4000 postów w 8 miesięcy), ale bardzo słaba jakość.
...

Dobrze widziane : Lol: Dziś zakurzone i suche.
załączniki
bigRed.png
grosRouge.png (67.26 KB) Wyświetlono 1764 razy
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13644
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1502
Kontakt :

Re: Lista trolli z forum




przez izentrop » 31/03/20, 00:34

Exnihiloest napisał:Liczne fakty i badania, które przedstawiłem na poparcie antropogenicznego braku ocieplenia, a zatem przeciwko argumentowi autorytetu, wywołały silną reakcję z twojej strony, aby go bronić.
Bardzo często są to ogromy w dużej mierze kwestionowane przez poważną społeczność naukową i szeroko recenzowane przez rówieśników.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Lista trolli z forum




przez Christophe » 31/03/20, 00:42

Remundo napisał:Abc2019: Nic nie zanotowałem


Ja też nie, ale sam się zaoferował! Więc działaj... : Chichot:

Remundo napisał:Mój punkt widzenia od 2007 roku, w którym biorę udział forums : nie ma sensu się złościć, a słowne potyczki i inne zmagania ego giną w lochach Internetu. : Idea:


+1

Po tym, jak zmagania ego mogą zachęcić do debaty na temat pomysłów poprzez wzajemną argumentację...
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Lista trolli z forum




przez Christophe » 31/03/20, 01:02

sicetaitsimple napisał:Chciałbym w tym miejscu wyrazić swój protest przeciwko takiemu rankingowi!

Moje dwie osoby z zewnątrz nie spełniają wymienionych kryteriów.


Ach, ach, przyznaję, że mnie rozśmieszyłeś! Nie w pejoratywnym sensie, ale naprawdę tak, jestem w 1/2 lol...

To prawda...ale czytaliście powyżej, sami się zaoferowali!

Jasne, że w porównaniu z tobą, kiedy zaczynasz, są to minitrolle : Chichot:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Lista trolli z forum




przez Christophe » 31/03/20, 01:11

izentrop napisał:Więc możesz mnie też wrzucić do koszyka, Christophe : Wink:


Bez problemu ! Widzisz, że to demokratyczna ścieżka... z 4 trolli, 3 już zaoferowały! Exni? Janic? Czy to też brzmi dobrze dla ciebie? : Chichot:

Więc myślę, że to nie będzie problem dla faceta!! : Chichot:

Po prostu nie będziemy was umieszczać obok siebie w wózku, który zawiezie was na szafot... żeby się po drodze nie pozabijać!! : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Lista trolli z forum




przez GuyGadebois » 31/03/20, 01:14

Christophe napisał:Więc myślę, że to nie będzie problem dla faceta!! : Chichot:

Waham się... Czy kompletny idiota jest trollem, czy może jest ofiarą samego siebie? : Mrgreen:
Ostatnio edytowane przez GuyGadebois 31 / 03 / 20, 01: 16, 1 edytowany raz.
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 263