Covid i Didier Raoult (zwolennik hydroksychlorochiny): analizy pandemii

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Re: Covid i Didier Raoult (zwolennik hydroksychlorochiny): analizy pandemii




przez Christophe » 15/06/22, 16:01

ABC2019 napisał:bycie najlepiej wykształconym czyni go nawet najbardziej skorumpowanym i miernym.


Tyle, że nie poprzestał na dyplomie...

ABC2019 napisał:To jak testy z podwójnie ślepą próbą, kiedy je znokautujesz, trudno jest ich użyć, aby udowodnić, że szczepionka powoduje udary : Lol:


Rzeczywiście, przy 80% zaszczepionych trudno będzie przeprowadzić wiarygodne, długoterminowe, randomizowane badanie z podwójnie ślepą próbą…
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Covid i Didier Raoult (zwolennik hydroksychlorochiny): analizy pandemii




przez ABC2019 » 15/06/22, 19:00

Christophe napisał:
ABC2019 napisał:bycie najlepiej wykształconym czyni go nawet najbardziej skorumpowanym i miernym.


Tyle, że nie poprzestał na dyplomie....

Czy to reklamy robią na tobie wrażenie?

mimo to jestem pewien, że wielu lekarzy, których przeciągasz w błoto, ma też sporo knajpek...
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Covid i Didier Raoult (zwolennik hydroksychlorochiny): analizy pandemii




przez Obamot » 15/06/22, 19:17

Nie jesteś zmęczony byciem tak pokręconym?

— Przypisywanie innym SWOICH praktyk niewymownej złej woli, które polegały (Panie i innym „śmiesznikom”, a zwłaszcza Izentropowi) na tarzaniu się w błocie wybitnych specjalistów/ekspertów (po których prawie wszystko teraz wskazuje, że mieli rację).

Czy zamierzasz nadal dyskredytować się w ten sposób przez takie całkowicie „od podstaw” posty? :?

— Przedstawiać innych jako „nieuczciwy” / „niekompetentny”, podczas gdy pomijasz to, co istotne : Arrowd:
zapobieganie-zanieczyszczeniom-zdrowia / covid-19-lista-skutecznych-szczepionek-t16510-5430.html # p501920

Twierdząc, że chce wykluczyć z debaty tych, którzy wtykają nosy twoja ok.. twoje sprzeczności (by być uprzejmym)
zapobieganie-zanieczyszczeniom-zdrowia / covid-19-lista-skutecznych-szczepionek-t16510-5430.html # p501880

Czy odważysz się spojrzeć rano w lustro? Na twoim miejscu wziąłbym cały bolus pokarmowy, który uniósłby się i został wydalony przez usta ze smakiem rozkładu, który znamy... i wylądowałby w misce po odruchowym skurczu.
2 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Re: Covid i Didier Raoult (zwolennik hydroksychlorochiny): analizy pandemii




przez Christophe » 15/06/22, 20:08

Obamot napisał:Nie jesteś zmęczony byciem tak pokręconym?


Cóż, nie widać!
1 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Covid i Didier Raoult (zwolennik hydroksychlorochiny): analizy pandemii




przez Obamot » 15/06/22, 20:30

Jego "90%” wydajności odnoszą się dobrze “śmiertelność" myślisz?
A może to kolejna tyrada kopiuj/wklej?

ABC2019 napisał:
Christophe napisał:
Tak zgadzam się z ça... Z WYJĄTKIEM tego, że całkowity brak różnic między rozkładem zgonów tak naprawdę nie idzie w kierunku skuteczności szczepionek ...

dlaczego tak naprawdę nie idzie w tę stronę?
si szczepionka zmniejsza śmiertelność we wszystkich grupach wiekowych o 90%, nie zmienia rozkładu wiekowego, a większość zgonów, którym udało się zapobiec, należy do najstarszych, po prostu dlatego, że to większość zgonów. To nie jest sprzeczne.
Chciałbym, żeby nam to wyjaśnił jego zarzuty ponieważ wydaje się, że z perspektywy czasu, którą mamy... te dane stały się nieaktualne...

Chciałbym, żeby wyjaśnił swoje90%” skuteczności i dlaczego miałyby odnosić się do śmiertelności :?
Ale z namacalnym wyjaśnieniem siebie (a nie wycinaniem i wklejaniem).
Ze źródłem? Połączenia? Co to dokładnie oznacza w porównaniu z „94-95%” skuteczność szczepionki firmy Pfizer?

Co dokładnie robią te „94-95%?„żeby powiedzieć, że bylibyśmy głupi, trzeba to udowodnić : Mrgreen: : Oops: : Mrgreen:

Bo jeśli twierdzi, że jesteśmy tacy „źli”, to musimy go wezwać, żeby się wytłumaczył.
Inaczej zbyt łatwo uchodzić za pseudoeksperta, a nas za wiecznych idiotów. To wystarczy: nie ma już dla niego miejsca.
Nie odpuszczę... Zrobi się gorąco, jeśli pomyśli, że jesteśmy frajerami, frajerami! : Mrgreen:
Ostatnio edytowane przez Obamot 15 / 06 / 22, 20: 42, 1 edytowany raz.
1 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16129
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5241

Re: Covid i Didier Raoult (zwolennik hydroksychlorochiny): analizy pandemii




przez Remundo » 15/06/22, 20:41

co jest świetne, gdy wszyscy z tobą rozmawiają Wydajność 9X%....

chodzi o to, że jesteś pewien, że to nonsens. Zarówno na 9X, który w pierwszym nowym wariancie dąży do zera, jak i na wydajności, która jest tylko niejasnym i nieokreślonym słowem.
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16129
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5241

Re: Covid i Didier Raoult (zwolennik hydroksychlorochiny): analizy pandemii




przez Remundo » 15/06/22, 20:43

Gillou, on jest dobry w robieniu swojej interesującej dialektyczno-sofistycznej analizy forums.

Później lepiej trawi. Roll:
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Covid i Didier Raoult (zwolennik hydroksychlorochiny): analizy pandemii




przez Obamot » 15/06/22, 20:44

Tak, tak, ale jestem pewien, że ma swój pomysł (witam...) i zaraz nam to wyjaśni, rozumiesz! : Wink:
To on używa tego procentu, więc to robi. I to nie z piruetem.

Hej Gillou...?
1 x
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2214
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 506

Re: Covid i Didier Raoult (zwolennik hydroksychlorochiny): analizy pandemii




przez phil59 » 15/06/22, 20:50

Podoba mi się postać "prof" jako taka.

Źle czy dobrze? Nie wiem, ale mu zaufam, bo jest trochę "naturalny".

Szansa 1 do 2 jest taka sama, jak rzut monetą 1 000 000 razy i trafienie 1 do 2 orłów lub reszek...

Nic nie mówi, że tak się stanie.

Dlaczego nie zrobić 500 000 głów, a zaraz po 500 000 ogonów?

Tak, wiem, że to niewiarygodne.

Ale w rzeczywistości nie jest to w 100% niespójne.

Pierwszy raz grałem na loterii, gdy miałem mniej niż 18 lat. Zrobiłem własne „statystyki”, byłem drugi, ale uprzedzony intuicją....

Wygrał kilka razy 3 numer, a raz 4... W tamtych czasach można było....
1 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
jean.caissepas
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 660
Rejestracja: 01/12/09, 00:20
Lokalizacja: R.alpes
x 423

Re: Covid i Didier Raoult (zwolennik hydroksychlorochiny): analizy pandemii




przez jean.caissepas » 15/06/22, 23:17

Remundo napisał:co jest świetne, gdy wszyscy z tobą rozmawiają Wydajność 9X%....

chodzi o to, że jesteś pewien, że to nonsens. Zarówno na 9X, który w pierwszym nowym wariancie dąży do zera, jak i na wydajności, która jest tylko niejasnym i nieokreślonym słowem.


Jest to rzeczywiście nieprawda, ponieważ ci, którzy analizowali w USA wyniki testów, które firma Pfizer była zobowiązana oddać wymiarowi sprawiedliwości, powiedzieli:
Średnia skuteczność 12%, i to tylko przez 7 do 10 dni (po skuteczności 0% VS placebo) :zaszokować:

Laboratoria są trochę jak sprzedawca naćpany kokainą, kiedy podają pierwsze wyniki badań... : Evil:
1 x
Wcześniejsze nawyki musi się zmienić,
ponieważ przyszłość nie musi umrzeć.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google Adsense [Bot] i goście 402