Covid i Didier Raoult (zwolennik hydroksychlorochiny): analizy pandemii

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez ABC2019 » 25/01/21, 13:03

robob napisał:
ABC2019 napisał:Czego to dowodzi, poza tym, że ludzi głupich jest więcej niż mądrych, co właściwie nie jest niespodzianką?

Poza tym, jako że jesteś jedną z osób znacznie mądrzejszych od przeciętnego totalnie głupiego, jest to w skrócie dobry powód, aby przejść na demokrację, zapomnieć o zdrowym rozsądku i zdać się na elitę, do której z dumą należysz: najwyższy czas aby Twój głos liczył się na 1000 głosów imbecyla, aby świat szedł we właściwym kierunku. : Chichot:

Nigdy tego nie powiedziałem, wymyślisz to po swojemu. Jeśli musisz żyć w kraju imbecyli, dostosuję się do tego, chyba że stanie się to zbyt bolesne, jak dyktatura, wtedy spróbuję znaleźć gdzie indziej.
Silvano Trotta, mistrz pustego i sztucznego księżyca, jest ciężki. Bardzo ciężka.

Masz rację, zrobimy też krótki film o wszystkich naukowcach, którzy są wierzący: na przykład „obalą” wszystkich chrześcijan. Krótki filmik, jak jedzą hostię na weselu cioci Hortense, to nie jest skomplikowane: idioci wierzą, że dziewica urodziła faceta, który chodzi po wodzie, mnoży chleb, przywraca wzrok niewidomym i wstaje!

osobiście mam też nieco instynktowną nieufność do wierzących naukowców (zresztą zauważyłem, że najbardziej zjadliwi na klimat często mieli też bardzo widoczną stronę religijną). Ale to nie znaczy, że koniecznie się mylą, ale że musisz krytycznie podchodzić do tego, co mówią: czy myślisz, że krytycznie podchodzisz do tego, co mówi Trotta?
Ja go lubię Sylvano: Wyobrażam sobie, że „dobre intencje”, których jesteś częścią, chuchają na głowę na każdy z tych gównianych tweetów. To mnie relaksuje.

wybierasz swoje preferencje, jak chcesz, ale to nie jest moje. Przynajmniej zrozumieliśmy twoje prawdziwe motywacje, żeby wkurzyć obłudnych. Masz rację, antysemityzm też jest dobry, tak powiedziała Céline.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14965
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4363

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez GuyGadeboisTheBack » 25/01/21, 13:53

robob napisał:Ja go lubię Sylvano: Wyobrażam sobie, że „dobre intencje”, których jesteś częścią, chuchają na głowę na każdy z tych gównianych tweetów. To mnie relaksuje.

Tak, z wyjątkiem tego, że taka jednostka jest szkodliwa, niebezpieczna i daje przykład ludzkości w całkowitej rozsypce. Niestety, bzdury są zaraźliwe, zwłaszcza gdy schlebiają łatwowierności i intelektualnemu lenistwu, a nie odwrotnie.
1 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez ABC2019 » 25/01/21, 17:44

GuyGadeboisLeRetour napisał:
robob napisał:Ja go lubię Sylvano: Wyobrażam sobie, że „dobre intencje”, których jesteś częścią, chuchają na głowę na każdy z tych gównianych tweetów. To mnie relaksuje.

Tak, z wyjątkiem tego, że taka jednostka jest szkodliwa, niebezpieczna i daje przykład ludzkości w całkowitej rozsypce. Niestety, bzdury są zaraźliwe, zwłaszcza gdy schlebiają łatwowierności i intelektualnemu lenistwu, a nie odwrotnie.

na przykład, jakiego faceta można jeszcze uratować, dlatego ciągle z nim rozmawiam : Lol:
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14965
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4363

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez GuyGadeboisTheBack » 25/01/21, 17:46

ABC2019 napisał:na przykład, jakiego faceta można jeszcze uratować, dlatego ciągle z nim rozmawiam : Lol:

Podobnie jak w przypadku twojej grafiki, nic nie przebije twojej dobroczynności. W każdym razie rozmawiasz ze sobą, monologujesz z pępkiem, kiedy widzisz się tak pięknie w tym lustrze ze skowronkami (bez głowy).
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez ABC2019 » 25/01/21, 17:53

GuyGadeboisLeRetour napisał:
ABC2019 napisał:na przykład, jakiego faceta można jeszcze uratować, dlatego ciągle z nim rozmawiam : Lol:

Podobnie jak w przypadku twojej grafiki, nic nie przebije twojej dobroczynności. W każdym razie rozmawiasz ze sobą, monologujesz z pępkiem, kiedy widzisz się tak pięknie w tym lustrze ze skowronkami (bez głowy).

ale tak, moja gitaro, grasz twardo, ale wszyscy wiemy, że w głębi serca masz czułe serce... : Mrgreen:
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16178
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Re: Rezygnacja profesora Didiera Raoulta, zwolennika Hydroxychloroquine, z Rady Naukowej Covid19




przez Remundo » 26/01/21, 19:27

Francis Lalanne, emocjonalny, ale istotny, wyraża się na Telewizja wieczorna we Francji

1 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14965
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4363

Re: Rezygnacja profesora Didiera Raoulta, zwolennika Hydroxychloroquine, z Rady Naukowej Covid19




przez GuyGadeboisTheBack » 26/01/21, 19:29

Brakowało tylko Lalanne'a... To nieprawda, przeżywam koszmar na jawie! :(
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16178
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Re: Rezygnacja profesora Didiera Raoulta, zwolennika Hydroxychloroquine, z Rady Naukowej Covid19




przez Remundo » 26/01/21, 20:24

Wysłuchałem całej audycji

szczerze mówiąc, nie ma tu wiele do zarzucenia. być może jego emocjonalność, ale sprawa jest istotna, powtarzam.
1 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14965
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4363

Re: Rezygnacja profesora Didiera Raoulta, zwolennika Hydroxychloroquine, z Rady Naukowej Covid19




przez GuyGadeboisTheBack » 26/01/21, 20:35

Remundo napisał:Wysłuchałem całej audycji

szczerze mówiąc, nie ma tu wiele do zarzucenia. być może jego emocjonalność, ale sprawa jest istotna, powtarzam.

Nie wiem, nie chodzę już do France-Soir, już ich nie czytam, nie słucham. Ale ja ci ufam.
1 x
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3798
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1321

Re: Rezygnacja profesora Didiera Raoulta, zwolennika Hydroxychloroquine, z Rady Naukowej Covid19




przez pedrodelavega » 26/01/21, 20:58

Już rok.


(Recenzować)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 452