Bzdury i idiotyzmy wokół koronawirusa (czyny, słowa, decyzje…)

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Odp: CONS of Coronavirus




przez Obamot » 13/04/21, 13:52

W twoich „linach” było znacznie lepiej : Arrowd:
Makro napisał:niektórzy mówią, że „split” może wykonać zadanie ...

Mała zagadka? Co pachnie jednocześnie dupkiem i stopami?
Jesteś zwolennikiem „pięść-f_ * król"(?) ... to wygląda jak : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6522
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1641

Odp: CONS of Coronavirus




przez Macro » 13/04/21, 14:03

Obamot napisał:W twoich „linach” było znacznie lepiej : Arrowd:
Makro napisał:niektórzy mówią, że „split” może wykonać zadanie ...

Mała zagadka? Co pachnie jednocześnie dupkiem i stopami?
Jesteś zwolennikiem „pięść-f_ * król"(?) ... to wygląda jak : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:


W praktyce, w której umieszczasz Obamot, nie ma historii stóp ...

Ale hej pięść ... stopa ... dlaczego nie ... i głowa skowronka ... i tak uważaj na ryzyko uduszenia : Mrgreen: ...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Odp: CONS of Coronavirus




przez Obamot » 13/04/21, 14:47

Uduszenie się? Już trzeba mieć długie ramię, żeby cofnąć się tak daleko ...
Nic o tym nie wiem : Chichot: : Chichot: : Chichot: ale na szczęście jesteś tam, aby oświecić nie-specjalistów (eh eh eh ...) :D

====== / = / = />

Po MacDrive, oto VacciDrive dla „wygodnych współchorobów” uczęszczających na poprzednie ...

Pacjenci mogą zostać zaszczepieni bez wysiadania z samochodu ...

To ogromny postęp, prawda? : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot:

https://france3-regions.francetvinfo.fr ... 41429.html

MacDrive ... VacciDrive ...
Jeszcze bardziej trzeba chodzić, przechodzisz od jednego do drugiego i odwrotnie, aż nastąpi śmierć! Nie możesz zatrzymać postępu ”!
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Odp: CONS of Coronavirus




przez Janic » 13/04/21, 15:26

wcale nie jest w ciężarówce, ale w ogóle w samochodzie! : Chichot:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6522
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1641

Odp: CONS of Coronavirus




przez Macro » 13/04/21, 15:53

Uwaga ... Zaoszczędziłoby mi to czas w taksówce ... Kiedy widzę, ile czasu zajmuje ich załadowanie, przeładowanie, przeładowanie ... Idź wskocz na piquouze przez okno wystrzelone przez snajpera z punktu widzenia ... To by było zajmować się organizacją ... Dla informacji, kiedy przybyłem do wojska ... Zaledwie jednego ranka wstrzyknęli nam po 3 piquouze ...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Odp: CONS of Coronavirus




przez Janic » 13/04/21, 16:03

Dla informacji, kiedy przybyłem do wojska ... Zaledwie jednego ranka wstrzyknęli nam po 3 piquouze ... A było nas 200 ...
zabawne, dla mnie to samo, dużo wcześniej i jakby przez przypadek, martwa kupa po szczepionce, naprawdę bez szczęścia i kilka miesięcy później wracam do izby chorych na ból, w czasie szczepień i odradzam martwy zaraz po ukąszeniach.
Życie jest naprawdę źle zrobione, gdyby został ugryziony przez cywila, byłby to tylko zbieg okoliczności niezwiązany ze szczepionką, ale armia jest rygorystyczna i nie stoi po kostce z laboratoriami, a te grube zgony były liczone jako ofiary szczepionek ! Nie ma możliwości oszukiwania, a jednak nazywa się to wielkim niemym.
Byłem nawet zaszczepiony przeciwko chorobom tropikalnym i… zadziałało, nie miałem żadnej z tych chorób! : Chichot: Muszę powiedzieć, że nie opuściłem francuskiej ziemi, nie wiem, czy to się liczy! : Chichot: : Chichot: : Chichot:
3 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6988
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2913

Odp: CONS of Coronavirus




przez gegyx » 13/04/21, 16:42

Makro napisał:Dla informacji, kiedy przybyłem do wojska ... Zaledwie jednego ranka wstrzyknęli nam po 3 piquouze ... A było nas 200 ...
Czy chodziło o pójście na wojnę czy za granicę, te 3 ukąszenia?

Dla mnie (77 l.) Metropolia, ale tylko jeden kęs (skoncentrowany: TABDT)
i przypomnienie później. Znowu cuti.
Nagle, biorąc pod uwagę bolesny dyskomfort w ramieniu dla niektórych, korzystamy z całkowitego weekendowego urlopu, ale wyłącznie w barakach.
Okazja, żeby się rozluźnić : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6988
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2913

Odp: CONS of Coronavirus




przez gegyx » 13/04/21, 16:44

:zaszokować: : Chichot:

Suko, to nie obraza, to najstarsza praca na świecie.

https://www.nouvelobs.com/societe/20210 ... ligne.html
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14953
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4359

Re: WADY polityki




przez GuyGadeboisTheBack » 15/04/21, 11:52

Większość polityków „głównego nurtu”, którzy zdezerterowali z powodu głupoty, korupcji, ignorancji i tchórzostwa, zajmuje RN, który ma swobodę wyjścia z gry. Przywilej pozostawiamy jedynym zwolennikom wielkiego Le Pen mówić pewne prawdy (z oportunizmu)? Czy francuska klasa polityczna jako całość jest najgłupsza na świecie, skoro pozwala na degenerację sytuacji, która może doprowadzić nas prosto (jesteśmy prawie na miejscu) do dyktatury lub (jeszcze nie jesteśmy) do wojny? Cywilnej?
1 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Odp: CONS of Coronavirus




przez Obamot » 15/04/21, 12:59

Oczywiste jest, że nastąpi przelanie, gotowanie całej populacji powoli w sposób bouillabaisse przez ponad rok będzie miało konsekwencje dla smaku trudnego terenu ... nawet samobójstwa ... nawet jak widzimy, rozwój innych patologii 5x więcej śmiercionośne niż covid, w ciszy jagniąt (te zabawne i inni zetycy nie są gotowi przeprosić ...)
Nie licząc, nie licząc efektu kuli śnieżnej na 100 milionów sytuacji finansowych ludzi w trudnej sytuacji.

To NAPRAWDĘ szalone lata, które się zaczynają ... Ostatnie doprowadziły do ​​drugiej wojny światowej ...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 296