Czy ekolodzy będą w stanie dorównać temu wspaniałemu rekordowi?

Katastrofy humanitarne (w tym wojny i konflikty w zasobach), naturalne, klimatyczne i przemysłowe (z wyjątkiem energii jądrowej lub ropy naftowej forum paliw kopalnych i jądrowych). Zanieczyszczenie morza i oceanów.
Avatar de l'utilisateur
realistyczna ekologia
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 208
Rejestracja: 21/06/19, 17:48
x 61

Re: Czy ekolodzy będą w stanie dorównać temu wspaniałemu rekordowi?




przez realistyczna ekologia » 12/03/20, 18:07

GuyGadebois napisał:Niektórzy nazywają ekologów faszystami, totalitarystami, ślepymi potworami zagrażającymi naszym tak zwanym „zaawansowanym” społeczeństwom (między innymi), ale jeśli porównamy pewne fakty, nie jestem pewien, czy potwory są po stronie 'ekologia:

• 12 grudnia 1999 r .: zatonięcie tankowca Erika u wybrzeży Francji. Rozlano 12 000 ton ciężkiego oleju.

Jaka jest logika twojego rozumowania?
Czy byłoby tak, że gdyby byli tylko ekolodzy, nikt nie potrzebowałby ropy? Jeśli więc nie potrzeba ropy, tankowców, wraków tankowców.
Ale w takim razie jak żyliby ci ekologowie? Co by jedli, jak by się ubierali, jak by się ogrzali?

Erika nosiła olej ... także dla ekologów. Sponsorami Eriki są wszyscy ci, którzy używają ropy, bezpośrednio lub pośrednio, to znaczy wszyscy, w tym ekolodzy.
1 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Czy ekolodzy będą w stanie dorównać temu wspaniałemu rekordowi?




przez Exnihiloest » 12/03/20, 18:17

ABC2019 napisał:tak i jak to przeczy zapowiedziom? Nigdy nie mówiłem, że koncepcja komfortu jest absolutna, po prostu powiedziałem, że ci, którzy byli przyzwyczajeni do zachodniego komfortu, na ogół nie chcieli z niego rezygnować, a niektórzy biedni ludzie najwyraźniej chcą czegoś więcej niż tylko materac do spania ...

Dokładnie Ale propagandzi degrowth, Malthusians zekofascism, rany żyjące w zachodnim komforcie, zróbcie wszystko, aby zapobiec rozwojowi krajów rozwijających się. Niedawno widzieliśmy, jak działali, sprzeciwiając się stosowaniu insektycydów do walki z chmarą szarańczy, która spadła na uprawy w Afryce Wschodniej w ostatnich tygodniach, najgorszą inwazję od 25 lat!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Czy ekolodzy będą w stanie dorównać temu wspaniałemu rekordowi?




przez Exnihiloest » 12/03/20, 18:24

GuyGadebois napisał:
ABC2019 napisał: et niektórzy biedni oczywiście chcę spać trochę więcej niż materac ...

Nie, większość z nich. To był tylko przykład ilustrujący to, co mówiłem.
Między miliarderem, który posiada 10 willi, 50 samochodów, złote krany, onyksowe urządzenia sanitarne, jeden lub dwa prywatne odrzutowce, polowanie w Sologne, 100-metrowy jacht, jeden lub więcej demi-mondainów w każdym porcie ktoś, kto ma tylko to, co niezbędne do przeżycia, ma jedną wspólną cechę: nie chce rezygnować ze swojego „komfortu”.
Wady, problem śladu węglowego, nie ma zdjęcia.

Nie dbamy o ślad węglowy. CO2 sprawia, że ​​planeta znów jest zielona, ​​to fakt, podczas gdy ani znacząco antropogeniczne, ani możliwe do powstrzymania ocieplenie nie jest katastrofalne, z wyjątkiem alarmizmu prognoz w stylu Nostradamusa, opartych na nieodpowiednich modelach komputerowych, nauki absolutnie nie opanowanej .
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Czy ekolodzy będą w stanie dorównać temu wspaniałemu rekordowi?




przez GuyGadebois » 12/03/20, 18:38

Exnihiloest napisał:Nie dbamy o ślad węglowy. CO2 sprawia, że ​​planeta znów jest zielona, ​​to fakt, podczas gdy ani znacząco antropogeniczne, ani możliwe do powstrzymania ocieplenie nie jest katastrofalne, z wyjątkiem alarmizmu prognoz w stylu Nostradamusa, opartych na nieodpowiednich modelach komputerowych, nauki absolutnie nie opanowanej .

Tak, już powiedzieliście, powtarzaliście, powtarzaliście w kółko i okazało się, że jest to fałsz. Więc nadal kłamiesz konsekwentnie, co również zostało pokazane. : Chichot:
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Czy ekolodzy będą w stanie dorównać temu wspaniałemu rekordowi?




przez Exnihiloest » 12/03/20, 19:10

GuyGadebois napisał:...
Tak, już powiedzieliście, powtarzaliście, powtarzaliście w kółko i okazało się, że jest to fałsz. Więc nadal kłamiesz konsekwentnie, co również zostało pokazane. : Chichot:

Nie wykazano, że jest to fałsz. Zazielenianie planety jest powszechnie znane. A wpływ CO2 jest stale weryfikowany i modyfikowany przez klimatologów, co jest oznaką, że klimatologia nie ma kontroli nad swoim tematem. To skutecznie przekłada się na wcześniejsze prognozy, które nigdy nie zostały sporządzone. Prawda jest tam, więc nie kłamię. A ty, po prostu przekazujesz dobre słowo, które słyszymy we wszystkich mediach, nigdy nie widząc, że próbujesz zrozumieć publikacje naukowe u źródła.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Czy ekolodzy będą w stanie dorównać temu wspaniałemu rekordowi?




przez GuyGadebois » 12/03/20, 19:15

Exnihiloest napisał:Nie wykazano, że jest to fałsz.

Tak i kilka razy.
Wreszcie prawdą jest, że znów zielenieje, ale z jednej strony, ponieważ Chińczycy rozszerzają swoje kultury, Hindusi ponownie sadzą to, co wycięli, i zobaczyli, że śnieg topnieje, a jego miejsce zajmują łąki.
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Czy ekolodzy będą w stanie dorównać temu wspaniałemu rekordowi?




przez Exnihiloest » 12/03/20, 20:44

Ekolodzy nie będą w stanie wyrównać tej równowagi, ponieważ robią niewiele lub nic. Ich działania zasadniczo uniemożliwiają innym wykonywanie czynności i dają im lekcje jazdy. Ale nawet przy tak słabych ambicjach wciąż udaje im się zabić kilka osób, jak widzieliśmy w Australii po ich kampanii na rzecz zmniejszenia liczby pożarów zapobiegawczych.
Wreszcie, kiedy mówię, że nie będą w stanie zrównać tego, mówię natychmiast. Ostatecznie, jeśli nie zapobiegniemy im, możemy doprowadzić do załamania gospodarczego i głodu.
Ostatnio edytowane przez Exnihiloest 12 / 03 / 20, 20: 46, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Czy ekolodzy będą w stanie dorównać temu wspaniałemu rekordowi?




przez GuyGadebois » 12/03/20, 20:46

Exnihiloest napisał:Ekolodzy nie będą w stanie wyrównać tej równowagi, ponieważ robią niewiele lub nic. Ich działania zasadniczo uniemożliwiają innym wykonywanie czynności i dają im lekcje jazdy. Ale nawet przy tak słabych ambicjach wciąż udaje im się zabić kilka osób, jak widzieliśmy w Australii po ich kampanii na rzecz zmniejszenia liczby pożarów zapobiegawczych.

Widziałeś też, jak traktowałem te dupki ... : Chichot: Nikt nie może mnie podejrzewać o ślepą zmowę, MNIE.
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Czy ekolodzy będą w stanie dorównać temu wspaniałemu rekordowi?




przez Exnihiloest » 12/03/20, 21:32

GuyGadebois napisał:
Exnihiloest napisał:Ekolodzy nie będą w stanie wyrównać tej równowagi, ponieważ robią niewiele lub nic. Ich działania zasadniczo uniemożliwiają innym wykonywanie czynności i dają im lekcje jazdy. Ale nawet przy tak słabych ambicjach wciąż udaje im się zabić kilka osób, jak widzieliśmy w Australii po ich kampanii na rzecz zmniejszenia liczby pożarów zapobiegawczych.

Widziałeś też, jak traktowałem te dupki ... : Chichot: Nikt nie może mnie podejrzewać o ślepą zmowę, MNIE.

Złe.
Poprosiłem również o powieszenie niskiego i wysokiego dla menedżerów pasożytniczych firm, nie później niż 4 dni temu.

"MNIE" : Lol:
Niesamowite ego. Szkoda, że ​​jego rozmiar jest odwrotnie proporcjonalny do jakości twoich interwencji.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "katastrofy humanitarne, naturalne, klimatyczny i przemysłowych"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google [Bot] i goście 99