Korzyści z homeopatii i żywności oraz innych alternatyw.

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Korzyści z homeopatii i żywności oraz innych alternatyw.

przez Obamot » 19/07/20, 15:44

Ale nie, sok z cytryny w połączeniu z ćwiczeniami fizycznymi działa alkalizująco...

Kolejna rzecz, która sprawdzi się na dłuższą metę: ziemniaki odkwaszają (jak wszystkie warzywa korzeniowe). A sałatkę jedz raczej w południe, a wieczorem gotowane warzywa lub zupy... Wieczorem żadnych produktów mięsnych...

Na koniec mówię, że nic nie mówię, temat już przestudiowałeś, więc rób dalej to, co jest dla ciebie dobre...!
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Korzyści z homeopatii i żywności oraz innych alternatyw.

przez GuyGadebois » 19/07/20, 15:54

Obamot napisał:Ale nie, sok z cytryny w połączeniu z ćwiczeniami fizycznymi działa alkalizująco...

Staram się zakwaszać żołądek, a nie go alkalizować. Liftingi są częste, ponieważ wraz z wiekiem produkujemy mniej kwasu.

Lekarz Jonathan Wright w swojej książce Dlaczego kwas żołądkowy jest dla ciebie dobry, wyjaśnia, że ​​90% jego pacjentów z refluksem cierpi na hipochlorhydrię (zbyt niski poziom kwasu).

https://www.altheaprovence.com/reflux-gastrique/
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Korzyści z homeopatii i żywności oraz innych alternatyw.

przez Obamot » 19/07/20, 17:00

Przepraszam, zrozumiałem coś przeciwnego : Oops:

Nie wiem, dziękuję za informację, nigdy nie słyszałem o takim przypadku.
Ostatnio edytowane przez Obamot 19 / 07 / 20, 17: 08, 2 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Korzyści z homeopatii i żywności oraz innych alternatyw.

przez GuyGadebois » 19/07/20, 17:06

Obamot napisał:Przepraszam, zrozumiałem coś przeciwnego : Oops:

Nie wiem, dziękuję za informację, nigdy nie słyszałem o takim przypadku.

I tak, zawsze wierzyłem, że jest odwrotnie. Brałem sodę oczyszczoną, omeprazol, gaviscon/maalox, aby obniżyć poziom kwasowości bez uzyskania zadowalającego efektu, ponieważ zwieracz żołądka się nie domykał, a produkty „wyściełające” pochodnymi alg maskowały skutki upwellingów. Odkąd postąpiłem odwrotnie, znacznie poprawiłem jakość swojego życia i trwale usunąłem wszystkie te produkty. Jak co... : Chichot:
1 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Korzyści z homeopatii i żywności oraz innych alternatyw.

przez Obamot » 19/07/20, 17:08

W każdym razie ocet jabłkowy jest zalecany dla mikroflory jelitowej, więc nie ma problemu, jeśli jest organiczny.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Korzyści z homeopatii i żywności oraz innych alternatyw.

przez GuyGadebois » 19/07/20, 17:23

Obamot napisał:W każdym razie ocet jabłkowy jest zalecany dla mikroflory jelitowej, więc nie ma problemu, jeśli jest organiczny.

Dodam dla ścisłości, która ucieszy nazetetyków, że miałem przepuklinę rozworu przełykowego (zdiagnozowaną w szpitalu), która w niczym nie pomogła i że osteopata usunął mnie definitywnie w dwóch etapach – trzech ruchach (dosłownie). : Mrgreen:
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Korzyści z homeopatii i żywności oraz innych alternatyw.

przez Janic » 21/11/20, 19:53

ABC2019 »21, 11:20
janic napisał: ale żaden marynarz nie będzie mógł latać statkiem (inaczej byłoby to wiadomo!), ponieważ każdy zawód ma swoje specyficzne kryteria stosowane do jego specjalności.
To samo A i H!
gdyby chodziło tylko o to, że nie są to te same specjalizacje, to wyjaśnij mi, dlaczego budowniczy statków nie kwestionowałby również naukowości aeronautyki lub dlaczego różne specjalności A. czy oni też nie będą się ze sobą kłócić?
jasne, mechanicy i ty, nie mieszacie się dobrze, bo oczywiście mówicie w próżni. [*] Ale to tylko kwestia przyzwyczajenia! Stoczniowiec nie wkroczyłby na taką ścieżkę, nie narażając się na wyśmiewanie zarówno zawody, jak i ich profesjonaliści.
fakt, że tak nie jest, dowodzi, że Twoje wyjaśnienie z pewnością nie jest prawidłowe.
kolejna opinia auto-specjalisty, który się na tym nie zna. Poczucie śmieszności nawet cię nie dotyka!
Poza tym, mówiąc o „A”. jako całość dobrze, że przyznajesz, że różne specjalności medycyny A. mają wspólną cechę, której nie ma H., a zatem wykracza to poza problem po prostu bycia różnymi specjalnościami.
Oprócz tego awansuje z Palisad. Wszyscy lekarze ogólni w A pochodzą z uniwersytetów A, gdzie TYLKO to szkolenie jest nauczane, tak jak łodzie wychodzą ze stoczni. Ale nie samoloty, nie wiesz? Tyle że dodatkowo H, którzy są obowiązkowo absolwentami A, przechodzą dodatkowe kształcenie w specjalności H na niektórych uniwersytetach, np. w chirurgii czy onkologii.
Wiedzą więc, na czym polega podwójna specyfika, w przeciwieństwie do źle poinformowanych, którzy uważają, że H. nie są kompetentnymi lekarzami!

[*] pusty con 19! : Chichot:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9772
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Re: Korzyści z homeopatii i żywności oraz innych alternatyw.

przez sicetaitsimple » 21/11/20, 19:59

Dziadku, odpoczywaj...
Publikujesz gdziekolwiek.
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Korzyści z homeopatii i żywności oraz innych alternatyw.

przez ABC2019 » 21/11/20, 20:07

Janic napisał:ABC2019 »21, 11:20
janic napisał: ale żaden marynarz nie będzie mógł latać statkiem (inaczej byłoby to wiadomo!), ponieważ każdy zawód ma swoje specyficzne kryteria stosowane do jego specjalności.
To samo A i H!
gdyby chodziło tylko o to, że nie są to te same specjalizacje, to wyjaśnij mi, dlaczego budowniczy statków nie kwestionowałby również naukowości aeronautyki lub dlaczego różne specjalności A. czy oni też nie będą się ze sobą kłócić?
wyraźnie, mechanicy i ty, nie mieszacie się dobrze, bo najwyraźniej mówicie w próżni. [*]Ale to tylko kwestia przyzwyczajenia! Stoczniowiec nie wszedłby na taką drogę, nie będąc wyśmianym przez [b][u]zarówno zawody, jak i jego fachowców.

nie dlatego kwestionował naukową naturę aeronautyki. I to nie dlatego, że radiolog nie podjąłby się operacji na otwartym sercu, jeden kwestionowałby naukowość drugiego i vice versa. Uznanie naukowego charakteru dyscypliny nie ma nic wspólnego z byciem w niej specjalistą, jest wiele nauk, które szanuję nie będąc specjalistą. Twoje argumenty są całkowicie fałszywe.

Tyle że dodatkowo H, którzy są obowiązkowo absolwentami A, przechodzą dodatkowe szkolenie w specjalności H, na niektórych uczelniach, jak inne na chirurgii czy onkologii.
Wiedzą więc, na czym polega podwójna specyfika, w przeciwieństwie do źle poinformowanych, którzy uważają, że H. nie są kompetentnymi lekarzami!

a potem kardiolodzy nie przeprowadzają badań neurologicznych i to nie znaczy, że kwestionują ich naukowość, twój argument znów jest całkowicie zerowy.

Oczywiście nie rozumiesz, na czym polega proces naukowy, i dlatego nie możesz zrozumieć, na czym polega problem z H. Po co w dalszym ciągu dyskutować o tym, co wyraźnie Cię przerasta?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Korzyści z homeopatii i żywności oraz innych alternatyw.

przez Obamot » 21/11/20, 20:13

Czytam jeszcze raz jego zdanie. To, co powiedział Janic, jest bardzo zrozumiałe. Idziesz znowu na zachód ABC2019, wiosłujesz... :)
sicetaitsimple napisał:Dziadku, odpoczywaj...
Publikujesz gdziekolwiek.

Czy należy to traktować jako opinię eksperta? A może to wymyślny rym?

Poddaj się jako ekspert, wejdź w piosenkę Obraz
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 304