Wymiana palnika na pelety ULMA 2000

Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ... krótkie komfort cieplny. Izolacja, energia drewno, pompy ciepła, ale także energię elektryczną, gaz lub olej, VMC ... Pomoc w wyborze i wdrażaniu, rozwiązywanie problemów, optymalizacja, porady i sztuczki ...
Słońce
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 11
Rejestracja: 12/11/17, 22:44
x 2

Wymiana palnika na pelety ULMA 2000




przez Słońce » 01/02/20, 18:24

Witam,
Mam kompletny kocioł ULMA 2000 o mocy 20 kW od 2011 roku
https://ulma.se/en/13-pellet-boilers

Chcę wymienić palnik bo poważnie podchodzę do problemów, ten palnik nie jest w ogóle niezawodny, wymiana kompresora popiołu, trzy zawodne sondy temperatury co często sygnalizuje "usterkę sondy" i trzykrotny zapłon co to prawie normalne zużycie. Z oczekiwaniami co do dostawy, ponieważ dostawca jest wyłączny, więc pozostaje nam czas na otrzymanie idealnego sprzętu zimą ..... komora spalania również nie jest dobrej jakości, zaczyna się poważnie pogarszać. Dlatego chcę powstrzymać koszty tego palnika.
Chcę zmienić i pozostawić markę bardziej rozpowszechnioną dla części i lepiej przystosowującą się do mojego kotła. Czy uważasz, że mogę znaleźć model z komorą ze stali nierdzewnej, która dostosowałaby się do mojej sprężarki ślimakowej i popiołu? Czy to możliwe?
Jestem konsultantem, dziękuję za twoje opinie
Słońce
1 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Bing [Bot] i goście 295