Stan umysłu dla realnej przyszłości

Katastrofy humanitarne (w tym wojny i konflikty w zasobach), naturalne, klimatyczne i przemysłowe (z wyjątkiem energii jądrowej lub ropy naftowej forum paliw kopalnych i jądrowych). Zanieczyszczenie morza i oceanów.
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez Janic » 24/11/20, 16:19

Nie rozumiem twojej odpowiedzi, moje pytanie brzmiało: czy zwiększa swoje szanse na przeżycie przyjeżdżając do Francji, czy też je zmniejsza?
Ona nie może wiedzieć, ta niewielka ilość, w którą może uwierzyć lub wiedzieć, jest mówią, podobnie jak ty, na H, nadzieja nie jest pewna.
możesz robić co tylko chcesz, ale w pewnym momencie musi to przełożyć się na konkretne działania: czy radzimy mu pić sok z marchwi? połykać granulki? zacząć chemię? są ludzie cierpiący, którzy potrzebują praktycznej porady.
Blabla to ty to robisz! Gdy tylko przedstawiamy fakty, doświadczenia, kwestionujecie je, nic o tym nie wiedząc, ponieważ nie przechodzi to przy waszych uwarunkowaniach.
Czy sądzisz, że zainteresowane osoby oczekują odpowiedzi ode mnie lub od Ciebie? Są tacy, którzy teoretyzują i tacy, którzy idą do węgla, ryzykując upadek jak wszystko inne. Jeśli osoba zainteresowana tymi różnymi aspektami musi wybierać, robi to w sumieniu... (wolność sumienia i wybór: czy wiesz, co to jest?) zgodnie ze świadectwami innych osób i mając nadzieję, że będzie to pozytywnie w ich przypadku! Umieranie na raka za pomocą chemii lub soku z marchwi: jaka jest różnica dla tego, kto ma umrzeć?

NB: Widziałem wystarczająco dużo moich bliskich umierających na raka i białaczkę, w cierpieniach, które trudno sobie wyobrazić, gdyby nie byli pod wpływem narkotyków, aby myśleć, że inne sposoby nie są gorsze, a nawet lepsze.
Re-NB: Zawsze trudno było mi zrozumieć, że ludzie skazani na tę „chorobę”, którzy wiedzą, że umrą bardzo szybko (kilka dni, kilka tygodni) odrzucają cokolwiek innego jako możliwość wyjścia z niej, więc w dużej mierze są one uwarunkowane przez system. Rzeczywiście, nie mają już nic do stracenia, ponieważ u kresu życia! Więc nie! „wybierają” naukową śmierć! :płakać:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez Obamot » 24/11/20, 19:23

ABC2019 napisał:na przykład w porównaniu do picia soku z marchwi, aby odrosnąć ramię, Czy uważasz, że jest to bardziej przydatne, czy mniej przydatne?
powtarzanie oburzających komentarzy Obraz nie powinien sprawić, że zapomnisz, że to TY mówisz o tej dziewczynie Obraz
I tylko ty.

ABC2019 napisał:
Obamot napisał:
ABC2019 napisał:W ogóle nie mówiłem, dlaczego zachorowała na raka
Nie ma potrzeby.
2 wiadomości, które dużo mówią o Twojej niekompetencji, tak ... Obraz

Odwzajemniam komplement.
A więc wiesz, czego szukałaby we Francji?

Jesteś naprawdę oszałamiający! Ale co chcesz, żebym zrobił? Obraz Mówisz o niej, więc co? Mamy iść za tobą?

Mam inne rzeczy do roboty niż odpowiadanie na urojeniowe uwagi (powyżej na niebiesko) niekompetentnego.
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez ABC2019 » 24/11/20, 22:05

Janic napisał:
Nie rozumiem twojej odpowiedzi, moje pytanie brzmiało: czy zwiększa swoje szanse na przeżycie przyjeżdżając do Francji, czy też je zmniejsza?
Ona nie może wiedzieć, ta niewielka ilość, w którą może uwierzyć lub wiedzieć, jest mówią, podobnie jak ty, na H, nadzieja nie jest pewna.

Nic nie mówiłem, tylko mówię co ona mówi swojej mamie, że dla niej to kwestia życia lub śmierci, aby móc wrócić do Francji.
Więc co chcesz mu powiedzieć? że raczej zostaje w Syrii i że we Francji grozi jej większa śmierć? czy co jeszcze?

możesz robić co tylko chcesz, ale w pewnym momencie musi to przełożyć się na konkretne działania: czy radzimy mu pić sok z marchwi? połykać granulki? zacząć chemię? są ludzie cierpiący, którzy potrzebują praktycznej porady.
Blabla to ty to robisz! Gdy tylko przedstawiamy fakty, doświadczenia, kwestionujecie je, nic o tym nie wiedząc, ponieważ nie przechodzi to przy waszych uwarunkowaniach.

uh przepraszam, ale to ja rozmawiam z tobą o prawdziwym przypadku, w tym przypadku.

I nie mogę niczego „podważać”, ponieważ na razie nie odpowiedziałeś na moje pytania, aby wiedzieć, czy powrót do Francji był uzasadniony.

Ponownie odpowiedzi całkowicie nietrafione, w dobrej metodzie JOE.

Re-NB: Zawsze trudno było mi zrozumieć, że ludzie skazani na tę „chorobę”, którzy wiedzą, że umrą bardzo szybko (kilka dni, kilka tygodni) odrzucają cokolwiek innego jako możliwość wyjścia z niej, więc w dużej mierze są one uwarunkowane przez system. Rzeczywiście, nie mają już nic do stracenia, ponieważ u kresu życia! Więc nie! „wybierają” naukową śmierć! :płakać:

wniosek jest taki, że dla ciebie lepiej, żeby została w Syrii ze swoim rakiem?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez Obamot » 24/11/20, 22:55

ABC2019 napisał:wniosek jest taki, że dla ciebie lepiej, żeby została w Syrii ze swoim rakiem?

To nadal twój problem, to ty mówisz o tej dziewczynie, nie my.
Przestań torturować umysły dylematami, które tylko ciebie interesują (poprzez nieprawdopodobne sztuczki, które chcesz udowodnić) wynikające z koszmaru tej biednej dziewczyny. Dylematy, które chciałbyś, aby inni mieli. Zrób to z szacunku dla tej matki, która nie prosi o bycie „moralnym” udziałowcem forum (nawiasem mówiąc, ciekawej natury...).

Z tego punktu widzenia twoje uwagi są nieprzyzwoite.
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez ABC2019 » 25/11/20, 06:52

Obamot napisał:
ABC2019 napisał:wniosek jest taki, że dla ciebie lepiej, żeby została w Syrii ze swoim rakiem?

To nadal twój problem, to ty mówisz o tej dziewczynie, nie my.
Przestań torturować umysły dylematami, które tylko ciebie interesują (poprzez nieprawdopodobne sztuczki, które chcesz udowodnić) wynikające z koszmaru tej biednej dziewczyny. Dylematy, które chciałbyś, aby inni mieli. Zrób to z szacunku dla tej matki, która nie prosi o bycie „moralnym” udziałowcem forum (nawiasem mówiąc, ciekawej natury...).

Z tego punktu widzenia twoje uwagi są nieprzyzwoite.

18/20 dla metody JOE: przewijanie dalej, aby nie odpowiadać na niewygodne pytania i zastępować odpowiedzi obrażaniem rozmówcy. Twoja odpowiedź jest doskonała.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez Janic » 25/11/20, 07:30

18/20 dla metody JOE: przewijanie dalej, aby nie odpowiadać na niewygodne pytania i zastępować odpowiedzi obrażaniem rozmówcy. Twoja odpowiedź jest doskonała.
i chmiel, jeszcze jedno narcystyczne delirium JOE.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez ABC2019 » 25/11/20, 07:32

Janic napisał:
18/20 dla metody JOE: przewijanie dalej, aby nie odpowiadać na niewygodne pytania i zastępować odpowiedzi obrażaniem rozmówcy. Twoja odpowiedź jest doskonała.
i chmiel, jeszcze jedno narcystyczne delirium JOE.

nieuzasadniona zniewaga, która również nic nie znaczy, zasłużyłeś również na 18/20 za zastosowanie metody. Jesteś w formie!
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6522
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1639

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez Macro » 25/11/20, 08:26

ABC2019 napisał:wniosek jest taki, że dla ciebie lepiej, żeby została w Syrii ze swoim rakiem?


Dla mnie... tak... wiem, że jestem brudnym nazistą...

To zamyka dyskusję??

Christophe... Poproś ich o zeszyt korespondencyjny, aby mogli napisać notatkę do rodziców.... : Chichot:
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez ABC2019 » 25/11/20, 08:54

Makro napisał:
ABC2019 napisał:wniosek jest taki, że dla ciebie lepiej, żeby została w Syrii ze swoim rakiem?


Dla mnie... tak... wiem, że jestem brudnym nazistą...

nie, możemy się nie zgodzić z twoją opinią, ale naziści chcieli zabijać ludzi po prostu ze względu na ich pochodzenie, a nie ze względu na ich idee, więc dla mnie nie jesteś nazistą. Ale oczywiście to nie dlatego, że myślisz, że ma większe szanse na wyzdrowienie w Syrii, że myślisz, że powinna tam zostać!
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez Janic » 25/11/20, 15:31

nie, możemy się nie zgodzić z twoją opinią, ale naziści chcieli zabijać ludzi po prostu ze względu na ich pochodzenie, a nie ze względu na ich idee, więc dla mnie nie jesteś nazistą. Ale oczywiście to nie dlatego, że myślisz, że ma większe szanse na wyzdrowienie w Syrii, że myślisz, że powinna tam zostać!
Nazizm był przede wszystkim właśnie ideami (Mein Kampf, du gratin), którym towarzyszyły czyny; nie rozdzielili tych dwóch! Dosłownie zastosował darwinowską teorię „naturalnej” selekcji słabych przez silnych.
Powiedział też sobie, że kiedy w końcu papież przyszedł zrobić mu wyrzuty za jego antyjudaizm, który zagrażał katolikom; odpowiedziałby"Kończę pracę, którą ty zacząłeś" To stan umysłu... na niezrównoważoną przyszłość!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "katastrofy humanitarne, naturalne, klimatyczny i przemysłowych"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 95