Nowe przygody Pr Joyeux

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Bardal
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 509
Rejestracja: 01/07/16, 10:41
Lokalizacja: I 56 45
x 198

Nowe przygody Pr Joyeux




przez Bardal » 21/09/19, 10:21

Szalone próby kliniczne, eksperymenty na ludziach cierpiących na chorobę Alzheimera, brak szacunku dla najbardziej trywialnych zasad etycznych… Jak daleko posunie się ten klaun, mistrz odmowy szczepień, już zakazany praktykowania medycyny…

Walentonina, nowy proszek perlipinpin…

Jakie spodnie, jakie bufony ...
1 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Nowe przygody profesora Joyeux




przez GuyGadebois » 21/09/19, 10:41

bardal napisał:Walentonina, nowy proszek perlipinpin…

Nie chcąc bronić tego faceta, powiedziałbym, że nic o tym nie wiesz. Nie więcej niż ja.
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Bardal
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 509
Rejestracja: 01/07/16, 10:41
Lokalizacja: I 56 45
x 198

Re: Nowe przygody profesora Joyeux




przez Bardal » 21/09/19, 10:48

Oczywiście, ale nie o to chodzi ...
0 x
phil53
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1376
Rejestracja: 25/04/08, 10:26
x 202

Re: Nowe przygody profesora Joyeux




przez phil53 » 21/09/19, 11:42

bardal napisał:Oczywiście, ale nie o to chodzi ...

jeśli nie doceniam tego szczególnie. Niepokoi, może to niebezpieczne, może to dobry pomysł. Pod pretekstem, że kwestionuje ustalony porządek, media zostają uwolnione.
Pasteur był bardziej bezpieczny podczas swoich eksperymentów, wydaje mi się, że nie.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Grelinette
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2007
Rejestracja: 27/08/08, 15:42
Lokalizacja: Prowansja
x 272

Re: Nowe przygody profesora Joyeux




przez Grelinette » 21/09/19, 14:38

Witam,

Ten temat jest potencjalnie bardzo kontrowersyjny i lepiej nie ryzykować ...
A jednak reaguję, ponieważ właśnie usłyszałem Doktor Irène Frachon, pulmonolog, który ujawnił skandal narkotykowy wybory, i który mówi z wielką pokorą i determinacją w sprawie Wkrótce rozpocznie się kolejna rozprawa kryminalna w Servier Laboratories.

Mówiąc bardziej ogólnie, Irène Frachon postanowiła potępić niektóre praktyki laboratoriów z witryną sklepową i bardzo powiązanych ze światem politycznymw szczególności Laboratoria Servier, które świadomie pod pozorem umiejętności naukowych i oficjalnych zezwoleń wprowadziły na rynek truciznę, która zabiła tysiące ludzi i spowodowała u innych nieodwracalne następstwa.

Co gorsza, „robiliby to” świadomie przez dziesięciolecia, przywłaszczając sobie misje wszystkich organizacji zajmujących się bezpieczeństwem medycznym, przedkładając aspekt finansowy nad zdrowie publiczne i używając, jak to ujął dr Frachon, , prawie mafijne metody popierane przez wszystkie ówczesne władze medyczne i polityczne ...

Krótko mówiąc, nawet jeśli trzeba pozostać bardzo ostrożnym, gdy tylko lekarz ikonoklastyczny twierdzi, że odkrył Graala medycznego, musi być jeszcze bardziej ostrożny w obliczu władz bezpieczeństwa medycznego, które krzyczą skandal w każdej niekonwencjonalnej sprawie medycznej, gdy tak naprawdę nie wykazali się kompetencją w powierzonych im zadaniach.
0 x
Projekt konnym-Hybrid - Econology projekt
„Poszukiwanie postępu nie wyklucza zamiłowania do tradycji”
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Nowe przygody profesora Joyeux




przez Janic » 21/09/19, 15:29

Izentrop napisał: ani Henry Joyeux nie są zaproszeni ... niesamowite, prawda?

Szkoda, mógł przyjść, aby zaprezentować swoje „badanie kliniczne”:

Chyba że nie jest to próba kliniczna. Kiedy osoba zalecona przez lekarza nosi plaster nikotyny (uznana substancja toksyczna), na przykład nie jest to nazywane badaniem klinicznym! Jednak plastry nikotynowe nie zostały zatwierdzone ze względu na ich skuteczność i nieszkodliwość, ale domyślnie, ponieważ są mniej patogenne niż sam tytoń. Nie więcej niż vaping, kolejna hipokryzja.
https://www.stop-tabac.ch/fr/la-cytisine-tabex

wesoły Pr, podobnie jak jego kolega, to naukowcy wysokiego szczebla, którzy doskonale wiedzą, co oznacza badanie kliniczne. Zdefiniują to tylko badanie i konsultowani eksperci. Nie należy zapominać, że zgodnie z prawem francuskim podejrzenie (niepotwierdzone) nie ma żadnej wartości jako dowód, a każdy podejrzany korzysta z domniemania niewinności, jest to prawo! A niektórzy się tym nie przejmują! : Evil:

Profesor Joyeux przeprowadził „dzikie” badania kliniczne na chorym 350 w opactwie
https://www.ansm.sante.fr/S-informer/Ac ... nformation
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Bardal
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 509
Rejestracja: 01/07/16, 10:41
Lokalizacja: I 56 45
x 198

Re: Nowe przygody profesora Joyeux




przez Bardal » 21/09/19, 21:08

Rzeczywiście, zgodnie z prawem uważa się go za niewinnego w zbrodni szarlatanizmu ...

Ale to nie przeszkadza mu w byciu szarlatanem i zboczeńcem, nieco bardziej przekręconym, ponieważ pobierał 1000 € za dawkę Valento - nie wiem co.

Mówię to i zakładam; i ja również jestem uważany za niewinnego zniewagi publicznej zniewagi ...

Ale szkoda !!! I to z tymi ludźmi, którzy robicie na drutach ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Nowe przygody profesora Joyeux




przez GuyGadebois » 21/09/19, 21:26

Bardalu, jak na „nowicjusza” w medycynie i badaniach naukowych uważam cię za bardzo zuchwałego. Nie noszę Joyeux w swoim sercu, uważam go za podejrzanego, ale powstrzymuję się od nazywania go szarlatanem, bufonem ani czegokolwiek innego, jak odważysz się zrobić z góry twojego "je ne sais quoi ”.
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Nowe przygody profesora Joyeux




przez Janic » 22/09/19, 10:45

bardal »21 / 09 / 19, 21: 08
Rzeczywiście, zgodnie z prawem uważa się go za niewinnego w zbrodni szarlatanizmu ...
to nie ty, ani ja, ani minister zdrowia możecie decydować, ale sądy niezależne od rządów i lobby.
Ale to nie przeszkadza mu w byciu szarlatanem i zboczeńcem, nieco bardziej przekręconym, ponieważ pobierał 1000 € za dawkę Valento - nie wiem co.
szarlatan? Podaj konkretny przykład do zobaczenia.
Błazen? W czym? Albo jest to nuklearny bufon, który oceniałby go w medycynie.
Czy naliczyłby 1000E za dawkę? Te same media, do których się odwołujesz, są oznaczone od 20 E do 1.000 E; to dziwne: nie, dla „oszusta”? kiedy widzimy fałszywe metody leczenia raka, które kosztują dziesiątki tysięcy E.
https://www.medecinsdumonde.org/fr/actu ... as-de-prix
https://leprixdelavie.medecinsdumonde.org/fr-FR/
Myślę, że nie bierzesz tych lekarzy za oszustów lub dziwaków! : Evil: Jeśli? Nie wiemy już komu zaufać! :płakać:
Mówię to i zakładam; i ja również jestem uważany za niewinnego zniewagi publicznej zniewagi ...
a raczej ignorantem w tej dziedzinie.
Ale szkoda !!! I to z tymi ludźmi, którzy robicie na drutach ...
Nawet nie! Jeśli drobiazg to podzielenie się pewną liczbą pomysłów, takich jak znaczenie zdrowego stylu życia (coraz bardziej zalecane przez oficjalne służby państwowe), to tak! Częściowo smażę.
Ale jest jeszcze coś więcej!
https://professeur-joyeux.com/2019/06/2 ... berculose/
jest to tak samo dziwne, jak w przypadku rzekomego antykonaksji, równie nieustępliwe jest wznawianie szczepień przeciw gruźlicy, że minister nawet nie zarejestrował się w szczepionkach obowiązkowych. To nic więcej nie rozumieć! :płakać:


Nie jestem szczególnie szczęśliwy w moim sercu, uważam go za podejrzanego
podejrzany w co? Czy jest to opinia obiektywna czy subiektywna?
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Bardal
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 509
Rejestracja: 01/07/16, 10:41
Lokalizacja: I 56 45
x 198

Re: Nowe przygody profesora Joyeux




przez Bardal » 22/09/19, 13:57

Hej hej ... zanim kogut zapieje trzy razy ...

Radosny nie tylko byłby uważany za niewinnego, ale zostałby uniewinniony na korzyść wątpliwości…

A „szarlatan” nie byłby odpowiednim określeniem ... Może bardziej uczciwy handlarz lub szarlatan ...

Ponieważ wreszcie, wraz ze swoim wspólnikiem - równie profesorem - tym, co uniemożliwiło im opublikowanie w recenzowanym czasopiśmie różnych artykułów na temat Valentonina, z angażowaniem się w formach uznanych przez społeczność naukową w pewne gwarancje rygorystyczności i bezpieczeństwa dla zainteresowanych pacjentów, protokół eksperymentu klinicznego; przynajmniej byłaby dyskusja, debata między ekspertami.

Co może uzasadniać te dziwne metody (i nie są to pewne obniżki oficjalnych cen, przyznawane niektórym, które zmieniają ofertę). Tak, wszystko to, podobnie jak nagłe odwrócenie szczepień, pozostawia żałosny, niepokojący obraz postaci i jego przyjaciół; stamtąd, aby zasiać wątpliwości co do pozycji, których bronił lub bronił, jest tylko bardzo mały krok ...
0 x

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google [Bot] i goście 308