Projekt hydroelektryczny (mały spadek i niski przepływ)

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9831
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2672

Re: Projekt hydroelektryczny (mały spadek i niski przepływ)




przez sicetaitsimple » 23/06/19, 20:54

Remundo napisał:[color=#FF0040]okazuje się, że o Was dwóch (Bardal i Sictaitsimple) rozmawialiśmy już z Christophe’em w lutym 2018 r.,


Ach, jak miło wiedzieć, że jesteśmy obiektem tak dużego zainteresowania! I do czego doszła Stasi?
Ostatnio edytowane przez sicetaitsimple 23 / 06 / 19, 21: 02, 1 edytowany raz.
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9831
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2672

Re: Projekt hydroelektryczny (mały spadek i niski przepływ)




przez sicetaitsimple » 23/06/19, 21:01

Christophe napisał:Dla zachowania formy możesz powiedzieć to samo, nie obrażając...


Czy obraziłem? Albo zanim ktoś zaangażowany w dyskusję pozwoli sobie na usunięcie jednego z moich postów? A nawet po? No dalej, szukaj...
0 x
Bardal
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 509
Rejestracja: 01/07/16, 10:41
Lokalizacja: I 56 45
x 198

Re: Projekt hydroelektryczny (mały spadek i niski przepływ)




przez Bardal » 23/06/19, 21:04

Tak, jestem zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że obraziłem... Jesteś pewien?
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9831
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2672

Re: Projekt hydroelektryczny (mały spadek i niski przepływ)




przez sicetaitsimple » 23/06/19, 21:39

Remundo napisał:nie, nie byłeś w kropce przez kumulację drwin i kolejnych wyzwań skierowanych przeciwko mnie,

Zatem „kolejne drwiny i wyzwania” (hipoteza, którą należałoby uzasadnić, bo w zasadzie bzdury pozostają bzdurami) wobec moderatora, który jest interesariuszem debaty, uzasadniałyby możliwość usuwania przez tego samego moderatora postów swoich przeciwników?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16170
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5261

Re: Projekt hydroelektryczny (mały spadek i niski przepływ)




przez Remundo » 23/06/19, 21:44

sicetaitsimple napisał:
Remundo napisał: chciał, żebym wyszedł na idiotę za rozmowę z Gauloise.


Całkowicie zgadzam się, że zbudowanie „koła grawitacyjnego” o średnicy 4 m w celu odzyskiwania co najwyżej 10 W jest naprawdę głupim pomysłem.

bez wątpienia masz rację,

ale to o wiele lepsze niż stawianie tam węża ogrodowego z chińskim gadżetem myśląc, że zadziała...
0 x
Obraz
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9831
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2672

Re: Projekt hydroelektryczny (mały spadek i niski przepływ)




przez sicetaitsimple » 23/06/19, 21:55

Remundo napisał:ale to o wiele lepsze niż stawianie tam węża ogrodowego z chińskim gadżetem myśląc, że zadziała...


Właśnie w tym miejscu kompletnie brakuje Ci poczucia humoru, bo nie zrozumiałeś, że to tylko bzdury, w odpowiedzi na Twoje "Wystarczy powiedzieć, że trzeba ponieść minimalne koszty...".
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16170
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5261

Re: Projekt hydroelektryczny (mały spadek i niski przepływ)




przez Remundo » 23/06/19, 22:03

ach tak, ale czego z tobą żartujemy!

Podpisano: Stasi pod przywództwem Stalina.
0 x
Obraz
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9831
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2672

Re: Projekt hydroelektryczny (mały spadek i niski przepływ)




przez sicetaitsimple » 23/06/19, 22:11

Remundo napisał:Podpisano: Stasi pod przywództwem Stalina.


To nie ja piszę: „Okazuje się, że o was dwóch (Bardal i Sictaitsimple) rozmawialiśmy już z Christophe’em w lutym 2018 r.”
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12308
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Projekt hydroelektryczny (mały spadek i niski przepływ)




przez Ahmed » 23/06/19, 22:21

Często w skróconej formie przekazu trudno jest przekazać niuanse językowe. forum. Buźki są próbą zrekompensowania braku intonacji i języka ciała, które zwykle uzupełniają naszą bezpośrednią komunikację i mogą znacznie modyfikować ich pozorne znaczenie. Kilkukrotnie żałowałem, że moi rozmówcy zostali zranieni moimi słowami, które czasami były trochę zbyt lakoniczne, aby nie powodować błędnej interpretacji.
Mam szczerą nadzieję, że obie strony zrobią krok w stronę drugiej i że różnica między dwoma wysokiej jakości uczestnikami zostanie zatuszowana. Zauważam, że to, co je wzmocniło, polega na podwójnej roli głównego bohatera i moderatora jednej ze stron i, nie oceniając w żaden sposób co do istoty, uważam, że gdyby miało nastąpić ostrzeżenie, zwrócenie się do neutralnej osoby trzeciej byłoby nieskuteczne w dużym stopniu przyczyniło się do spokoju debaty.
1 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16170
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5261

Re: Projekt hydroelektryczny (mały spadek i niski przepływ)




przez Remundo » 23/06/19, 22:41

sicetaitsimple napisał:
Remundo napisał:Podpisano: Stasi pod przywództwem Stalina.


To nie ja piszę: „Okazuje się, że o was dwóch (Bardal i Sictaitsimple) rozmawialiśmy już z Christophe’em w lutym 2018 r.”

sicetaitsimple napisał:
Remundo napisał:[color=#FF0040]okazuje się, że o Was dwóch (Bardal i Sictaitsimple) rozmawialiśmy już z Christophe’em w lutym 2018 r.,


Ach, jak miło wiedzieć, że jesteśmy obiektem tak dużego zainteresowania! I do czego doszła Stasi?

bo mówienie o was wśród moderatorów automatycznie utożsamia nas ze Stalinem lub Stasi? Swoją drogą, czy te dwa słowa nie napisałeś ich w swojej małej, powtarzalnej dumie? Jak myślisz, kim jesteś, proszę pana?
0 x
Obraz

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 278