Rak widziany także przez regeneratów

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Rak widziany przez regeneraty




przez Janic » 25/03/23, 20:51

obamot
Możesz się kłócić, oczerniając moje skromne umiejętności lub umiejętności Janica, ale zostałbyś zrujnowany w mniej niż dwa (jak Izentrop, który opracowuje strategie unikania, aby nie musieć mi odpowiadać, bardzo dobrze wiedząc, z kim ma do czynienia ... )
podobnie jak jego alter ego, ABCile, Izmenteur i inni ukryci jak pedro, nie wie, jak jasno odpowiedzieć na tego rodzaju temat, wie tylko, jak oczernić formę, ponieważ nie może tego zrobić na dole, jak inni słabeusze jego sekty pseudokarnawałowych zetetyków!
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Rak widziany przez regeneraty




przez Obamot » 25/03/23, 20:57

Zredagowałem ataki ad personam / hominem tak, jak są, i ponieważ oczywiście nie odpowiadają one na meritum, a przede wszystkim z szacunku dla ostrzeżenia Remundo i pragnienia uspokojenia Christophe'a.
Ostatnio edytowane przez Obamot 25 / 03 / 23, 21: 02, 1 edytowany raz.
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9792
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2648

Re: Rak widziany przez regeneraty




przez sicetaitsimple » 25/03/23, 21:01

Janic napisał:wie tylko, jak oczerniać formę, ponieważ nie może tego zrobić na dole


Dno to 39 € / miesiąc....
1 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Rak widziany przez regeneraty




przez Obamot » 25/03/23, 21:10

I zamiast próbować uczciwie odpowiedzieć na podstawie meritum, oto kolejny z twoich
Remundo napisał:sztuczka psychologiczna
w jego redukującym aspekcie do skrajności w celu oczerniania i poniżania ...
Facet może zrobić trening online, czy to powstrzymuje go od zadawania dobrych pytań...? Zdecydowanie nie!

Dam ci znać, że znowu utknąłeś.
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9792
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2648

Re: Rak widziany przez regeneraty




przez sicetaitsimple » 25/03/23, 21:16

Obamot napisał:Dam ci znać, że znowu utknąłeś.

To na pewno nie pozwoli mi zasnąć! :D
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9792
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2648

Re: Rak widziany przez regeneraty




przez sicetaitsimple » 25/03/23, 21:36

Janic napisał: Małe wyjaśnienie dla prostaka!
Funkcja tej strony umożliwia wstrzymanie, jeśli nowa wiadomość interweniuje podczas jej własnego pisania, nowa wiadomość, z którą można się zapoznać, a zatem zamiast pisać dwa posty, wystarczy dodać dodatkowy komentarz przed ostatecznym wysłaniem.

Mój drogi Janicu.. Tak, znam funkcję „Edytuj”, która pozwala poprawić błędy ortograficzne lub zmodyfikować zdanie, a nawet dodać jedno… Niektórzy (których nie wymienię) są ponadto specjalistami, posiadającymi do 4 „Edytuj” dość regularnie, co jest dowodem na to, że niekoniecznie mają bardzo jasne pomysły.
Ale to jest (o ile mi wiadomo) pierwszy raz widziałem odpowiedź opublikowaną przed następnym postem!
Jesteś pionierem! :D
1 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Rak widziany przez regeneraty




przez Janic » 26/03/23, 10:16

25/03/23, 22:01
Janic napisał:
wie tylko, jak oczerniać formę, ponieważ nie może tego zrobić na dole
Dno to 39 € / miesiąc....
ale masz rację, na dole § dno (handlu) zakontraktowanego lekarza, to w tej chwili 25 E za konsultację, znacznie więcej dla innych i setki tysięcy za BP, wszystko opłacane z naszych składek i wzajemne. i kosztuje znacznie więcej niż 39 E miesięcznie.[*]
Ale to jest (o ile mi wiadomo) pierwszy raz widziałem odpowiedź opublikowaną przed następnym postem!
Jesteś pionierem!
ktoś musi wyjść ze zwykłego konformizmu prostaka.

Średnie wydatki pacjenta przyjętego na ALD z powodu raka jelita grubego na opiekę medyczną wyniosły 28 900 euro bezpośredni w ciągu 14 miesięcy od diagnozy
plus wszystko inne! czyli 62 lata abonamentu roczny

Średnia cena miesięcznej kuracji lekiem przeciwnowotworowym z listy dodatkowo dla pacjenta ważącego 70 kg na 1,70 m to około 3 euro (minimum: 866 euro i maksimum: 386 19 euro). Ipilimumab jest lekiem o najwyższej miesięcznej cenie leczenia.
czyli 500 miesięcy miesięcznego abonamentu
plus reszta!

Jest to leczenie na całe życie, które kosztuje od 2 do 270 euro miesięcznie w zależności od dawki lub do 3 400 euro rocznie
Poza tym reszta! tj. 1.000 miesięcznych subskrypcji

https://www.quechoisir.org/actualite-no ... 20par%20an.
W przypadku raka nowe leki na ogół wystarczają na kilka tygodni dłużej, nie leczy. A czasem kosztem niepożądanych efektów ciężki. Ale poprawa, nawet minimalna, czasu przeżycia daje laboratoriom wystarczającą pewność, by żądać astronomicznych cen. Nawet wtedy, gdy leki nie wymagały znacznych inwestycji w badania i rozwój.

Rosnące koszty
Dwie trzecie respondentów nie potrafi oszacować kosztów immunoterapii. Kurs tego innowacyjnego leczenia kosztuje od 80 000 i 116 000 euro.(między 2050 a 2900 miesiącami subskrypcji) Te nowe metody leczenia są jednak relatywnie nagłaśniane, ale tylko 3% Francuzów było w stanie odpowiedzieć poprawnie. Pr Thierry Philip, prezes Instytutu Curie wyjaśnia, że: „Leki na raka, które kosztowały 3 miliardy euro (z 16,5 miliarda wydanego na ubezpieczenie zdrowotne) globalnie wzrasta o miliard rocznie."

https://www.medisite.fr/a-la-une-combie ... .2035.html
Szum! Jest dobry, wielki biznes!
itd... jeśli odważysz się odwiedzić wszystkie strony, które o tym mówią.

Z drugiej strony, ile kosztuje społeczeństwo miesiąc postu i zmiana stylu życia?
0 euro, dolar, rubel lub funt.
Wróć do swojej niszy umysłowy prostaku!
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Rak widziany przez regeneraty




przez Janic » 27/03/23, 08:56

a prostak jest przybity do swojego GG, ponieważ te faramińskie koszty jego BP; jej szefów, nie są porównywalne do 0 euro, a nawet do tych 39 euro miesięcznie, które ratują życie stracone przez BP. To prawie 160.000 XNUMX zabitych rocznie, we Francji[*], w niedopuszczalnym cierpieniu pacjenta i jego środowiska rodzinnego.
Przykład statystyczny małej rodziny rozszerza się: 9 przypadków raka i białaczki rozpoznanych przez lekarzy! 6 leczonych zgonów i 3 przypadki w fazie tymczasowej remisji, w tym 2 niedawno leczone. Efekt końcowy zobaczymy za kilka lat!

[*] oficjalnie główna przyczyna śmierci.
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9792
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2648

Re: Rak widziany przez regeneraty




przez sicetaitsimple » 27/03/23, 12:42

Janic napisał:a prostak dostał przybitego GG ...


I ten pov Janic z pewnością wyobraża sobie, że kończy swój poprzedni post słowami „Wróć do swojej niszy umysłowy prostak!” zachęci rozmówcę do odpowiedzi!
Tak, „zwaliłeś mnie z tropu”, nie mam ochoty odpowiadać kłótliwej starej gadze, która wie tylko, jak wypluwać swoje codzienne obelgi i bez końca powtarzać swoje obsesje.
3 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Rak widziany przez regeneraty




przez Janic » 27/03/23, 14:01

Janic napisał:
a prostak dostał przybitego GG ...
prosty
I ten pov Janic z pewnością wyobraża sobie, że kończy swój poprzedni post słowami „Wróć do swojej niszy umysłowy prostak!” zachęci rozmówcę do odpowiedzi!
Tak, „zwaliłeś mnie z tropu”, nie mam ochoty odpowiadać kłótliwej starej gadze, która wie tylko, jak wypluwać swoje codzienne obelgi i bez końca powtarzać swoje obsesje.
Typowy przykład, że zamykasz swoje GG, nie w stosunku do mnie, ale do wszystkich tych, których temat interesuje i którzy chcieliby wiedzieć na tyle, by dokonywać osobistych wyborów, a nie narzucanych przez twoich śmiertelnie niebezpiecznych znajomych z chemii.
ponieważ pominąłeś resztę mojego zdania:
(...) ponieważ te oszałamiające koszty jego BP; jej szefów, nie są porównywalne do 0 euro, a nawet do tych 39 euro miesięcznie, które ratują życie stracone przez BP. To prawie 160.000 XNUMX zgonów rocznie we Francji[*], w niedopuszczalnym cierpieniu pacjenta i jego otoczenia rodzinnego.
To musi zainteresować wiele osób, wiedząc, że dziś lub jutro każdy może być zaniepokojony!
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 130