Zabili Notre Dame de Paris!

filozoficzne debaty i firm.
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Zabili Notre Dame!




przez Did67 » 20/04/20, 19:06

Christophe napisał:
" : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen: "= ironia eh !! Nie zamierzamy jeszcze dodawać warstwy do złego samopoczucia kokosa !!

Czy oglądałeś raport BMFTV z tego dnia?


Ostatni ! Obiecałem, przysięgłem.

1) Nie wiem kim jest kokos? Czysta ironia oczywiście [ale widziałem głupsze w internecie!]

2) Nie, nie tracę czasu na oglądanie BFM - nie w moich referencjach. I nie myślę o tym nic dobrego. Ani starannie utrzymywany, ciągły przepływ „informacji”, oparty na czystych emocjach – bycie dziwką za 1% udziału w rynku! Ani o kulturze czerpania informacji polegającej na dzwonieniu do więźniów braci Kouachi czy czymkolwiek innym. Wygnany na zawsze z mojego umysłu.

Żal mi tych, którzy są od tego uzależnieni!

To tylko moja opinia. I podzielam to.

I przysięgam: ostatni tutaj (mówię o tym wątku w tym temacie - żeby nie było nieporozumień).
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Zabili Notre Dame!




przez GuyGadebois » 20/04/20, 19:26

Did67 napisał:
Christophe napisał:
Jedno zanieczyszczenie nigdy nie zatarło drugiego ... : Chichot: : Chichot: : Chichot:

Jest tylko poważniejsze zanieczyszczenie niż inne ...


Ty nazywasz myśliwych - celowanie w nich jest „zielone”!

Nadal łatwiej jest zrezygnować z polowania, niż zrezygnować z pojazdu. Większość ludzi tego potrzebuje.
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: Zabili Notre Dame!




przez Christophe » 20/04/20, 19:57

GuyGadebois napisał:Nadal łatwiej jest zrezygnować z polowania, niż zrezygnować z pojazdu. Większość ludzi tego potrzebuje.


Zwłaszcza, że ​​od prawie 30 lat nie było benzyny!!! : Chichot:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: Zabili Notre Dame!




przez Christophe » 20/04/20, 20:07

Did67 napisał:
2) Nie, nie tracę czasu na oglądanie BFM - nie w moich referencjach. I nie myślę o tym nic dobrego. Ani starannie utrzymywany, ciągły przepływ „informacji”, oparty na czystych emocjach – bycie dziwką za 1% udziału w rynku! Ani o kulturze czerpania informacji polegającej na dzwonieniu do więźniów braci Kouachi czy czymkolwiek innym. Wygnany na zawsze z mojego umysłu.

Żal mi tych, którzy są od tego uzależnieni!



Dobra robota, wyglądasz jak stary c*n, który reaguje... :płakać: :płakać: :płakać:

To dokument śledczy, trwający 26 minut… to jedyny, jaki wiem o Notre Dame… dlatego go udostępniłem!

Jego wniosek jest taki, że nie ma...konkluzji...

Nie sądzę, biorąc pod uwagę komunistę, że bmftv potrzebowało tego filmu dokumentalnego, aby zdobyć udział w rynku, obecnie biją wszystkie swoje rekordy… w skrócie…
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Zabili Notre Dame!




przez GuyGadebois » 20/04/20, 20:57

Christophe napisał:
GuyGadebois napisał:Nadal łatwiej jest zrezygnować z polowania, niż zrezygnować z pojazdu. Większość ludzi tego potrzebuje.


Zwłaszcza, że ​​od prawie 30 lat nie było benzyny!!! : Chichot:

Zwłaszcza, że ​​„licencjonowani zabójcy” jeździli (i nadal jeżdżą) na swoje „polowania” dużymi, bardzo zanieczyszczającymi środowisko pojazdami z napędem 4x4. Podwójna kara.
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Leo Maximus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2183
Rejestracja: 07/11/06, 13:18
x 124

Re: Zabili Notre Dame!




przez Leo Maximus » 10/06/20, 22:43

Did67 napisał:... kierowcy zrzucili tony ołowiu na pobocze dróg/autostrad i większość go nadal tam jest [niektórzy dzisiaj kucają w tych miejscach, aby zainstalować... ogrody warzywne!! !]

Niestety, tak, a analizy wykazują, że w niektórych ogrodach warzywnych na obrzeżach miast występuje zawrotny poziom ołowiu.

Do zanieczyszczenia tetraetyloołowiem w benzynie ołowiowej należy dodać ołów stosowany z arsenem jako środek grzybobójczy na winorośli (octan ołowiu, arsenian ołowiu, arsenian sodu), słynna mieszanka Billauda, ​​łatwa w przygotowaniu i bardzo skuteczna. Dziś jest to zabronione, ale deszcze zmywają glebę, a ołów i arsen trafiają do jezior i rzek. W moim domu poziom ołowiu w wodzie jest nawet 100 razy wyższy niż „maksymalny dozwolony”. To dramatyczne.

Sól Guérande potępiona? :
https://www.francetvinfo.fr/monde/envir ... 96837.html
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: Zabili Notre Dame!




przez Christophe » 11/06/20, 01:10

Na szczęście nadal trwa polowanie! https://www.liberation.fr/france/2019/0 ... nt_1704800

: Mrgreen:

Wspomniane w linku...

To wciąż mniej niż ilość, którą światowa flota samochodowa odrzuciła w latach 70. XX w.: prawie 400 000 ton rocznie. :zaszokować:

https://fr.wikipedia.org/wiki/Essence_(hydrocarbure)
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Zabili Notre Dame!




przez GuyGadebois » 11/06/20, 01:40

Oraz farby antykorozyjne Miniium i inne farby ołowiowe... i wędkarstwo.
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Leo Maximus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2183
Rejestracja: 07/11/06, 13:18
x 124

Re: Zabili Notre Dame!




przez Leo Maximus » 11/06/20, 10:56

Oprócz ołowiu z amunicji występowała rtęć ze spłonek piorunianowych rtęci (dziś zakazana).

Ilość rtęci rozprzestrzenionej na polach bitew pod Verdun szacuje się na 90 ton. :zaszokować:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: Zabili Notre Dame!




przez Christophe » 11/06/20, 11:22

Ale jak my to wszystko przeżyliśmy??? : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 208