Bajka antropogenicznego ocieplenia i walki z CO2

Katastrofy humanitarne (w tym wojny i konflikty w zasobach), naturalne, klimatyczne i przemysłowe (z wyjątkiem energii jądrowej lub ropy naftowej forum paliw kopalnych i jądrowych). Zanieczyszczenie morza i oceanów.
Avatar de l'utilisateur
plasmanu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2847
Rejestracja: 21/11/04, 06:05
Lokalizacja: Wiadukt 07170 Lavilledieu
x 180

Re: Bajka antropogenicznego ocieplenia i walki z CO2




przez plasmanu » 21/01/20, 12:53

Runda 2
https://www.lemonde.fr/climat/article/2 ... 52612.html
W Davos Trump krytykuje „proroków zagłady” w obecności Grety Thunberg
Czy prezydent Stanów Zjednoczonych, który nie wyraził jeszcze żadnych obaw w tej dziedzinie, spotka się z młodym działaczem na rzecz klimatu? Ten ostatni przemówi ponownie za Trumpem.


Zawsze jest to ten sam link. Przegraliśmy 1 rundę.
To nie jest mój kanał. Nie ma powtórki, stąd umiarkowane korzystanie z dobrego zrzutu ekranu, kopiowanie i wklejanie tekstu, który się zmienia (aktualizacja), jest dziwną praktyką
0 x
„Nie widzieć Zła, nie słyszeć Zła, nie mówić Zła” 3 małe małpki Mizaru
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Bajka antropogenicznego ocieplenia i walki z CO2




przez Exnihiloest » 21/01/20, 17:44

GuyGadebois napisał:...
Nie zrozumiałeś, że cywilizowany człowiek godny tego imienia chce tylko spalić wszystkie swoje pieniądze...

Jeśli nie myślimy jak Gadżet, nie jesteśmy już godni miana człowieka.
"cywilizowany człowiek, godny tego imienia„: to stwierdzenie, które można oczywiście zastosować arbitralnie przeciwko wszystkim i każdemu, cuchnie rasizmem i nietolerancją.

Istoty ludzkie decydują, co jest dla nich dobre, nie czekają, aż pierwszy despota ze skrajnej lewicy będzie wiedział, co mają robić. Jeśli chcą dobrze się bawić na nartach, robią to. A jeśli to denerwuje stalinistów, tym lepiej!
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Bajka antropogenicznego ocieplenia i walki z CO2




przez Janic » 21/01/20, 17:52

Istoty ludzkie decydują, co jest dla nich dobre, nie czekają, aż pierwszy despota ze skrajnej lewicy będzie wiedział, co mają robić. Jeśli chcą dobrze się bawić na nartach, robią to. A jeśli to denerwuje stalinistów, tym lepiej!
Wow! a kiedy pojawia się obowiązkowy termin lewy lub prawy, jest on nazywany „Widzą, co jest dla nich dobre?” Krótko mówiąc, wszystko, co jest obowiązkowe, jest stalinowskie! też pomyślałem....!!! :płakać:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Bajka antropogenicznego ocieplenia i walki z CO2




przez Exnihiloest » 21/01/20, 17:57

GuyGadebois napisał:Tryphon jest ucieleśnieniem tego, że „jeśli w wieku 50 lat nie masz zegarka Rolex, przegapiłeś swoje życie”. To wymiotować.


Wymiotujesz na głośniki, to jest to, co robisz cały czas w swoich postach tutaj.

Zawsze uważałem to stwierdzenie Séguéli za wysoce głupie. Wy dwoje macie ze sobą coś wspólnego.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Bajka antropogenicznego ocieplenia i walki z CO2




przez Exnihiloest » 21/01/20, 17:59

Janic napisał:„Widzą, co jest dla nich dobre?” Krótko mówiąc, wszystko, co jest obowiązkowe, jest stalinowskie! też pomyślałem....!!! :płakać:


Wszystko, co jest obowiązkowe, jest stalinowskie, o ile obowiązek nie wynika z praw demokratycznych lub swobodnie ustalonych przepisów, ale z dyktatur lub mniejszości działaczy.
Biorąc to pod uwagę, jest to prawidłowe.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Bajka antropogenicznego ocieplenia i walki z CO2




przez GuyGadebois » 21/01/20, 19:32

Exnihiloest napisał:
Janic napisał:„Widzą, co jest dla nich dobre?” Krótko mówiąc, wszystko, co jest obowiązkowe, jest stalinowskie! też pomyślałem....!!! :płakać:


Wszystko, co jest obowiązkowe, jest stalinowskie, o ile obowiązek nie wynika z praw demokratycznych lub swobodnie ustalonych przepisów, ale z dyktatur lub mniejszości działaczy.
Biorąc to pod uwagę, jest to prawidłowe.

Gdzie i kim są Francuzi, którzy „demokratycznie” zaakceptowaliby 11 obowiązkowych szczepionek?
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Bajka antropogenicznego ocieplenia i walki z CO2




przez Janic » 21/01/20, 20:00

Wszystko, co jest obowiązkowe, jest stalinowskie, o ile obowiązek nie wynika z demokratycznych ustaw i przepisów. dobrowolnie wyraził zgodę ale dyktatury lub mniejszość aktywistów.

Gdzie i kim są Francuzi, którzy „demokratycznie” zaakceptowaliby 11 obowiązkowych szczepionek?
eh, och, moje odpowiedzi są mi teraz kradnięte! : Chichot:
jest to jednak typowy przykład charakteryzujący jedną z omawianych stalinowskich dyktatur, wywodzący się z mniejszości działaczy politycznych. Dla przypomnienia, w głosowaniu nad tymi zobowiązaniami wzięło udział zaledwie 70 parlamentarzystów z 577 (niska reprezentacja, a co za tym idzie ta mniejszość działaczy politycznych znajdujących się pod kontrolą tego rządu (właściwie jak poprzednie) z ponad 60 głosami za, mimo że na spotkaniach inicjatywy „demokratyczne” inicjowane przez rząd sprzeciwiały się temu obowiązkowi, w tym specjalista ds. szczepionek CNV wyraźnie wyrażał swój sprzeciw wobec przedmiotowych obowiązków ORAZ niech żyje demokracja francuska (sic!). : Evil:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Bajka antropogenicznego ocieplenia i walki z CO2




przez Exnihiloest » 21/01/20, 21:41

Janic napisał:...Przypomnijmy, że w głosowaniu nad tymi obligacjami wzięło udział zaledwie 70 parlamentarzystów z 577...


Woda dla mojego młyna, dziękuję. Oznacza to, że nikt się przeciwko temu nie zmobilizował!
Musiałeś porozmawiać ze swoimi przedstawicielami, antyszczepionkami. Spóźniłeś się na łódź.

GuyGadebois napisał:...
Gdzie i kim są Francuzi, którzy „demokratycznie” zaakceptowaliby 11 obowiązkowych szczepionek?


ustawa z dnia 30 grudnia 2017 r

Być demokratą oznacza szanować prawa uchwalane przez wybranych posłów. Ci, którzy chcą zmienić prawo, będą musieli zostać wybrani.
Wiem, że ten pomysł jest szczególnie odrażający ze strony skrajnej lewicy, a także skrajnej prawicy, ale będą musieli z tym żyć, dopóki nie przejmą władzy poprzez przemoc – jedyną metodę, jaka im pozostała.
Ostatnio edytowane przez Exnihiloest 21 / 01 / 20, 21: 51, 2 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Bajka antropogenicznego ocieplenia i walki z CO2




przez GuyGadebois » 21/01/20, 21:50

Exnihiloest napisał:
GuyGadebois napisał:...
Gdzie i kim są Francuzi, którzy „demokratycznie” zaakceptowaliby 11 obowiązkowych szczepionek?


ustawa z dnia 30 grudnia 2017 r

Być demokratą oznacza szanować prawa uchwalane przez wybranych posłów. Ci, którzy chcą zmienić prawo, będą musieli zostać wybrani.
Wiem, że ten pomysł jest szczególnie odrażający ze strony skrajnej lewicy, a także skrajnej prawicy, ale będą musieli z tym żyć, dopóki nie przejmą władzy poprzez przemoc – jedyną metodę, jaka im pozostała.

Weź mnie za idiotę... to jest pyszne. Nikt bezpośrednio za tym nie głosował. Nikt nie wie, jak bardzo wybrany urzędnik będzie kłamał. Nikt nie wybrałby Madame Le Pen wbrew nieznanej osobie rangi Macrona, dyktatorowi „nowej ery”, którego sprzedawano nam jak proszek do prania. Jeśli chodzi o mnie, nie jestem ani skrajną lewicą, ani tak jak ty (tym bardziej) skrajną prawicą.
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Bajka antropogenicznego ocieplenia i walki z CO2




przez Exnihiloest » 21/01/20, 21:52

GuyGadebois napisał:...
Weź mnie za głupca... to jest przepyszne. Nikt nie głosował bezpośrednio za tym...


Jeśli nie znasz zasad demokracji, dokształć się.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "katastrofy humanitarne, naturalne, klimatyczny i przemysłowych"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 112