Tajemnicze zniknięcie Chatelot16 (Denis Chatelot)

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
1360
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 26/07/13, 07:30
Lokalizacja: Szwajcaria
x 36

Re: Tajemnicze zniknięcie Chatelot16 (Denis Chatelot)




przez 1360 » 21/02/19, 07:22

Bardzo smutna wiadomość. Założymy się, że tam na górze zrobi mnóstwo majsterkowania, czasem zwariowanych, ale zawsze robionych z pasją.

RIP, Dennis :(
0 x
Próbując zbyt trudne, aby dostać się do formy, to kończy się patrząc jak ciasto.
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Tajemnicze zniknięcie Chatelot16 (Denis Chatelot)




przez Did67 » 21/02/19, 11:58

Czasami się z nim "kłóciłem"... Jestem tym bardziej wzruszony. Oczywiście, powtarzając moją własną kruchość...

Od wczoraj zastanawiam się jak się zorganizować, żeby ogłoszono moją śmierć. Tutaj, na YouTubie itp.. Chciałbym, żeby nie było smutno, nawet jeśli koniecznie porusza.

Nikt z nas nie zostanie... Ale zawsze mamy nadzieję, że nie będzie to jutro...

Daj spokój, krótki licznik (tom 2, Jean-Marie Gourio) (z pamięci):

„Pewnego dnia każdy chce umrzeć;
w końcu nikt nie chce umierać!”
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Re: Tajemnicze zniknięcie Chatelot16 (Denis Chatelot)




przez Christophe » 21/02/19, 13:03

Did67 napisał:Od wczoraj zastanawiam się jak się zorganizować, żeby ogłoszono moją śmierć. Tutaj, na YouTubie itp.. Chciałbym, żeby nie było smutno, nawet jeśli koniecznie porusza.


Bin powiedz, że masz te pomysły Didier!

W twoim przypadku, gdy zostałeś PP pro na youtube, przygotowałbym czarny humor, taki jak:

"Tym razem naprawdę odpoczywam i teraz moja kolej na nakarmienie dżdżownic... dobrze mnie nakarmiły przez te wszystkie lata lenistwa!"

: Chichot: : Chichot: : Chichot: :? :? :?

Did67 napisał:„Pewnego dnia każdy chce umrzeć;
w końcu nikt nie chce umierać!”


To nie jest fałszywe! A poza tym samobójcy, którzy tęsknią, ale się ranią (rodzaj niepełnosprawności)… na ogół mają dużo większą chęć do życia niż przed samobójstwem… To powinno być lekcją dla kandydatów…
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12308
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Tajemnicze zniknięcie Chatelot16 (Denis Chatelot)




przez Ahmed » 21/02/19, 13:32

Mam przyjaciela, który miał podobny upadek (na głowę), ale na szczęście dla niego jego otoczenie wiedziało o tym i martwiło się, że już nie wróci: znaleziono go nieprzytomnego i leżącego w kałuży krwi. Pomimo tego, że był w stanie krytycznym, dzięki intensywnej terapii (i sporej ilości czasu!) udało mu się dojść do siebie.
Szkoda, że ​​nasz kolega nie miał takiej szansy, może też by się udało?
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Tajemnicze zniknięcie Chatelot16 (Denis Chatelot)




przez Did67 » 21/02/19, 14:20

Christophe napisał:
Bin powiedz, że masz te pomysły Didier!

W twoim przypadku, gdy zostałeś PP pro na youtube, przygotowałbym czarny humor, taki jak:

"Tym razem naprawdę odpoczywam i teraz moja kolej na nakarmienie dżdżownic... dobrze mnie nakarmiły przez te wszystkie lata lenistwa!"



myłam 3 razy...

Kiedy więc czytam, co się stało z „znajomością ekonologii” (jesteście tacy, których „znam” bez ich poznania)…

Myślę, że śmierć jest tematem do przemyślenia w pierwszej kolejności!

Nasze pomysły są dość podobne. Mam na myśli, ale nie sfilmowany ani wyreżyserowany, film, który mówiłby o obiegu węgla itp. I który stopniowo przesuwałby się w kierunku tego, że dołączyłem do tego cyklu (w którym na co dzień uczestniczę poprzez oddychanie!) i że wreszcie, teraz, przez atmosferę jestem w Waszych ogródkach warzywnych... W homeopatycznej dawce oczywiście!

Jeden z tych czterech, kiedy mnie zabierze, włożę go do pudełka. I zostawię notatkę dla kilku moich córek, żeby powiedziały, jak to się nazywa i gdzie jest zapisane na DD, żeby w wielki dzień umieściły to w Internecie...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Re: Tajemnicze zniknięcie Chatelot16 (Denis Chatelot)




przez Christophe » 21/02/19, 14:36

Tak, dobre pomysły!

Do implementacji jest prostszy niż DD: można go po prostu zapisać na youtube w trybie "oczekiwania na publikację".... z drugiej strony nie wiem jaką datę youtube zachowa (datę wgrania czy publikacji?). ..

Możesz też napisać mi tekst pośmiertny, jeśli chcesz, a ja opublikuję go na stronie głównej (jeśli cię przeżyję... na tym poziomie nic nie jest pewne!)

Cóż, w obu przypadkach nie spieszymy się z publikacją, huh!

ps: Cuicui odszedł już od nas jakiś czas temu, taki jest cykl życia...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Tajemnicze zniknięcie Chatelot16 (Denis Chatelot)




przez Did67 » 21/02/19, 14:46

Nic pilnego, naprawdę...

Mimo to ktoś z mojej rodziny, kto będzie wiedział, będzie musiał przekazać wiadomość, przesłać lub przełączyć w „tryb publiczny”, cokolwiek. Myślę, że trudno będzie mi to zrobić samemu!!!

Chodź, w drodze do fizjoterapeuty, mała sesja tortur, aby odzyskać ruchomość w barku!

też pomyślałam o cuicui...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Re: Tajemnicze zniknięcie Chatelot16 (Denis Chatelot)




przez Christophe » 21/02/19, 14:50

Tak, mówię tylko, że z praktycznego punktu widzenia komuś z Twojej rodziny łatwiej będzie „włączyć tryb publiczny”, zamiast przesyłać film, który znajdzie się na dole dysku twardego… w skrócie, ułatwiasz zadanie...

Nazywa się to „przewidywaniem” i są ludzie, którzy dzięki tej koncepcji zarabiają dużo pieniędzy! : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Tajemnicze zniknięcie Chatelot16 (Denis Chatelot)




przez Did67 » 21/02/19, 16:55

1360 napisał:Bardzo smutna wiadomość. Założymy się, że tam na górze zrobi mnóstwo majsterkowania, czasem zwariowanych, ale zawsze robionych z pasją.

RIP, Dennis :(


No dalej, pośmiejmy się trochę... Na twoją szkodę!

Nadal nie znalazłeś głowicy cylindrów ??????
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16131
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5244

Re: Tajemnicze zniknięcie Chatelot16 (Denis Chatelot)




przez Remundo » 24/02/19, 11:58

złe wieści

daj spokój jego duszy, będzie go tu brakować :zmarszczyć brwi:
0 x
Obraz

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 356