A jeśli BIO był LURE ..... euuuuuh!

Rolnictwo i gleby. kontrola zanieczyszczeń, rekultywacja gleby, humus i nowych technik rolniczych.
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: A jeśli BIO był LURE ..... euuuuuh!

przez Janic » 07/08/18, 13:09

Janic napisała: [*]więc nie jem chemicznego gówna! Innymi słowy, w rolnictwie jest złe chemiczne gówno, a w medycynie dobre chemiczne gówno?!
kiedy w grę wchodzi moje życie, tak, bez tego chemicznego gówna już by mnie tu nie było,
nie wiedząc o co chodzi, trudno stwierdzić, czy można by zastosować inne rozwiązania… bez tego badziewia według Twojego sformułowania!
więc OK, ale nawet jeśli oznacza to wzięcie jak największej ilości, weź tak mało, jak to możliwe, więc nie do mojego jedzenia
To oczywiście Twój wybór! Chociaż nie rozumiem różnicy!
Wreszcie polubiłeś tych, którzy używają miedzi do ratowania swoich upraw, organicznych lub nie!
więc Twoje prawdziwe „życiorys” ogranicza się do mniejszości i jakie jest kryterium selekcji tej mniejszości?
To dobre pytanie! Odpowiedź leży właśnie w kierunku ekologii: przestań się zatruwać jako rolnik, unikaj zatruwania konsumentów, a w rzeczywistości unikaj kolejnych kuracji farmakologicznych, które również zatruwają.
Jak już mówiłem: przemysł agrochemiczny, który dominował na rynku spożywczym, niechętnie odnosił się do tych babacoolów, którzy kwestionowali ich dogmaty, a wszystkie gazety (utrzymujące się z reklam) podążały za tym ruchem z zainteresowania...lub z niewiedzy i którzy dziś są jej promotorami, gdy nie mogą już postąpić inaczej, nie tracąc przy tym swoich czytelników.
Jednocześnie wiele osób chorych na wszelkiego rodzaju chemioterapię i uświadamiając sobie wagę tego tematu, przejęło tę filozofię i jej praktykę w celu rozwiązania swoich problemów zdrowotnych, takich jak alergie na spożywane produkty, co znalazło swoje uzasadnienie w coraz liczniejszej światowej literaturze naukowej podkreślając fakt, że istnieje ścisły związek pomiędzy dietą a współczesnymi patologiami.
Zatem nie, to nie zamożna kategoria zwróciła się w stronę ekologiczną (sprawdziłem to w terenie), ale ludzie, którzy mieli dość dawania się zatruwać bez reakcji, a to ZAWSZE zaczyna się od mniejszości w tym obszarze, jak w każdym innym. naszego społeczeństwa.
dlatego uważam za wstyd, że ten dyskurs na temat substancji organicznych (oznakowanych lub nie) jest zaszczepiany w umysłach ludzi przez potężną agrochemię i że ogół społeczeństwa nie jest w stanie tego analizować.

PS: I nie ma potrzeby podawać ceny produktów ekologicznych, bo to fałszywy trop. Wielokrotnie udowodniłam kolegom, że moje wydatki na jedzenie (na 4 osoby) są porównywalne lub mniejsze od nich, a z drugiej strony moje wydatki na zdrowie nie istnieją i to trwa już prawie pół wieku. Nie mam nawet apteki poza małą albuplazmą, którą zastępuję dowolną taśmą klejącą.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Moindreffor
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5830
Rejestracja: 27/05/17, 22:20
Lokalizacja: granica między północą a Aisne
x 957

Re: A jeśli BIO był LURE ..... euuuuuh!

przez Moindreffor » 07/08/18, 13:41

jak pisałem wyżej, leków, które biorę, nie da się zastąpić herbatą ziołową, jest ciężka, nie jemy rumu

Twój prawdziwy organiczny, niestety nie jest dostępny dla każdego, nawet jeśli z dnia na dzień będziesz miał odkrycie, będziesz miał trudności z zastąpieniem większości swoich produktów prawdziwymi organicznymi, lokalnymi, zwarciowymi, bo jeśli ma go sprowadzić z drugiego końca Franco, pozwól mi się pośmiać, jeśli ci się uda, tym lepiej, że jesteś jednym z wybranych

nie masz żadnych problemów zdrowotnych, ciesz się tym długo, czy Twoja dieta chroni Cię przed niektórymi chorobami Jestem przekonany, może bardziej ze względu na wybór żywności niż jej pochodzenie, konwencjonalna dieta kreteńska zawsze będzie lepsza niż organiczna dieta hamburgerowa

moja sąsiadka przeżyła ponad 105 lat nie zażywając ani jednego leku, jadła konwencjonalne jedzenie, czy w jakimkolwiek supermarkecie ten przykład wystarczy, żeby powiedzieć, że robią dobre produkty

krótko mówiąc, uprawiam swój ogród „bez”, jak już mówiłem, a nie z „autoryzowanymi” produktami, poluję na ślimaki gołymi rękami, tropię jaja motyli, chronię pomidory przed wilgocią, chciałbym móc sikać do konewki, ale biorę za dużo rzeczy, więc zostawiam to synowi, kąpiemy się, zbieram wodę z nieba z zanieczyszczeniami, czy możemy zrobić inaczej, nie mogę zatrzymać deszczu, moja woda z kranu może być mniej szkodliwe, ale droższe
0 x
„Ci, którzy mają największe uszy, nie są tymi, którzy słyszą najlepiej”
(ode mnie)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: A jeśli BIO był LURE ..... euuuuuh!

przez Janic » 07/08/18, 14:34

jak pisałem wyżej, leków, które biorę, nie da się zastąpić herbatą ziołową, jest ciężka, nie jemy rumu
Tak Ci powiedziano i wierzysz w to ze strachu (to ludzkie!), a nie z rozsądku, w przeciwnym razie szukałbyś innego rozwiązania, innego niż herbata ziołowa (chociaż to równie dobrze mogłoby być częścią rozwiązania! ?)
Twoja prawdziwa biografia nie jest niestety dostępna dla wszystkich,
Proszę bardzo, powoli idziesz do przodu!
Prawdziwie organiczne to podejście globalna filozofia, nie ograniczając się do prostej uniwersalnej przekąski
nawet jeśli z dnia na dzień będziesz miał rewelację, będziesz miał trudności z zastąpieniem większości swoich produktów prawdziwymi organicznymi, lokalnymi, zwarciowymi, bo jeśli ma to sprowadzić z drugiego końca Francji, to pośmieję się, jeśli ci się uda, to bardzo tym lepiej, jesteś jednym z wybranych
Zawsze w kliszach.
Na przykład Did nie nawróci całego świata na swoją praktykę, która obecnie jest dziełem jedynie kilku „uprzywilejowanych lub wybranych” w tym sensie, którzy są zainteresowani jego praktyką, a nie teoriami i którzy, kto wie, zostaną podzieleni przez cały świat w ciągu... stulecia lub dwóch. :D
Organizm to to samo, myślenie i eksperymentowanie wymaga czasu. Niestety i na szczęście jednocześnie system (po walce) przyśpieszył, dał się ponieść emocjom i nie jest to coś, co powinno się zdarzyć. Dzieje się tak jednak dlatego, że ludzie obudzili się z odrętwienia i zbyt nagle chcą, aby to, co było mniejszością, stało się większością poprzez pominięcie etapów pośrednich, co jest katastrofalne. Więc nie, nie jest możliwe nagłe przejście z jednego trybu do drugiego bez ryzyka degradacji systemu. I to właśnie się stało.
nie masz żadnych problemów zdrowotnych, ciesz się tym długo, czy Twoja dieta chroni Cię przed niektórymi chorobami Jestem przekonany, może bardziej ze względu na wybór żywności niż jej pochodzenie, konwencjonalna dieta kreteńska zawsze będzie lepsza niż organiczna dieta hamburgerowa
Mówiąc dokładnie: nie mam plus problemów zdrowotnych od czasu mojej świadomości i zmiany mojego życia, jest to wybór taki sam, jak ty.
Bardzo chemiczna dieta kreteńska, taka jak organiczny hamburger, to znowu banały.
Gdyby konsumenci hamburgerów, organicznych lub nie, spożywali ten produkt rano, w południe i wieczorem, skutek byłby katastrofalny, a ci, którzy przestrzegali kreteńskiej diety pełnej chemikaliów rano, w południe i wieczorem, wynik byłby niewiele inny w zależności od reszty nawzajem sposób na życie.
moja sąsiadka przeżyła ponad 105 lat nie zażywając ani jednego leku, jadła konwencjonalne jedzenie, czy w jakimkolwiek supermarkecie ten przykład wystarczy, żeby powiedzieć, że robią dobre produkty
To znowu banał. Znajdujemy ludzi, którzy osiągnęli przyzwoity wiek, we wszystkich populacjach, we wszystkich epokach. To właśnie stosunek stanowi o różnicy między tymi kulturami.
krótko mówiąc, uprawiam swój ogród „bez”, jak już mówiłem, a nie z „autoryzowanymi” produktami, poluję na ślimaki gołymi rękami, tropię jaja motyli, chronię pomidory przed wilgocią, chciałbym móc sikać do konewki, ale biorę za dużo rzeczy, więc zostawiam to synowi, kąpiemy się, zbieram wodę z nieba z zanieczyszczeniami, czy możemy zrobić inaczej, nie mogę zatrzymać deszczu, moja woda z kranu może być mniej szkodliwe, ale droższe
I dobrze sobie radzisz w tej dziedzinie, gratulacje! Może to rekompensuje paskudne chemikalia, które wchłaniasz gdzie indziej. :?
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Moindreffor
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5830
Rejestracja: 27/05/17, 22:20
Lokalizacja: granica między północą a Aisne
x 957

Re: A jeśli BIO był LURE ..... euuuuuh!

przez Moindreffor » 07/08/18, 17:39

w dniu, w którym leczysz herbatkami ziołowymi choroby autoimmunologiczne lub nowotwory, zarobisz fortunę i będziesz miał kilka nagród Nobla, przestań mi mówić, że ktoś robi mi portret i że mógłby mnie leczyć herbatą ziołową, wtedy przejdziesz do mojego oczy na oświeconego wyznawcę niebezpiecznej sekty

sam mówisz, że ekologia postępuje powoli, nie zależy mi na znalezieniu organicznej perlinpinpiny 2 kroki od mojego domu, chcę prawdziwego
nie ma produktów nafaszerowanych chemią, a z drugiej strony organicznych
w zrównoważonym rolnictwie jest coś, co nie jest takie złe

mówisz o stereotypach, dla Ciebie wszystko, czego nie akceptujesz, jest pełne chemii, masz tam fobię

Did nie dążył do nawracania świata, ponieważ jego sposób działania nie jest z tym zgodny, a przecież nie to jest jego celem
0 x
„Ci, którzy mają największe uszy, nie są tymi, którzy słyszą najlepiej”
(ode mnie)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: A jeśli BIO był LURE ..... euuuuuh!

przez Janic » 07/08/18, 18:35

w dniu leczenia herbatkami ziołowymi chorób autoimmunologicznych lub nowotworów zarobisz fortunę i zdobędziesz kilka nagród Nobla,

przestań fantazjować. Gdyby wszyscy naukowcy, którzy nie pracują w obecnym systemie, byli laureatami Nagrody Nobla, nasz kraj byłby mistrzem świata w tej dziedzinie.
przestań mi wmawiać, że ktoś mi robi portret i że ktoś mógłby mnie poczęstować herbatą ziołową, to w moich oczach będziesz wyglądać na oświeconego wyznawcę niebezpiecznej sekty
A mimo to, jak mówisz, rysujemy dla Ciebie dobry obraz, ale nadal musisz usłyszeć inną historię, porównać ją, a przede wszystkim zastosować w praktyce, a wtedy będziesz mógł mieć jasną opinię na temat pytanie.
Także nie ekscytuj się! Przed rozpoczęciem leczenia choroby autoimmunologicznej lub nowotworu należy poznać i rozpoznać przyczyny i warunki.
https://lucperino.com/241/auto-immunes-maladies.html
następnie zmienić warunki które powodują utrzymywanie się tego typu choroby w celu poprawy zaburzonych funkcji organicznych. Herbaty ziołowe (ponieważ wydaje Ci się, że jesteś przyzwyczajony do tego typu produktów) to nie jedyny sposób na wdrożenie, heureusement, nie uciekając się jednak do trucizn.
Dla strony” w moich oczach uchodzisz za oświeconego wyznawcę niebezpiecznej sekty » nadal używasz stereotypów. Jeśli ktoś lub coś nie pasuje do panującego systemu, staje się kultem.
sam mówisz, że ekologia postępuje powoli, nie zależy mi na znalezieniu organicznej perlinpinpiny 2 kroki od mojego domu, chcę prawdziwego.
Mówię tutaj o prawdziwej prawdzie, głoszonej przez pionierów tej metody, ale z powodów wymienionych wcześniej i których, jak się zdaje, nie poświęciłeś czasu na spokojne przeczytanie, uznasz je za bardziej organiczne, mniej prawdziwe niż prawdziwe.
nie ma produktów nafaszerowanych chemią, a z drugiej strony organicznych
A jednak tak!
w zrównoważonym rolnictwie jest coś, co nie jest takie złe
Rzeczywiście jest to lepsze niż nic, ale jest to dopiero drugie najlepsze rozwiązanie w agrochemii toleruje, wspiera, ponieważ nadal korzysta ze swoich produktów i tylko to się dla nich liczy.
mówisz o stereotypach, dla Ciebie wszystko, czego nie akceptujesz, jest pełne chemii, masz tam fobię
Nie ma takiej potrzeby, prawodawstwo, nawet jeśli jest niewystarczające, mówi to za mnie. Czy chciałeś zapoznać się ze wszystkimi produktami chemicznymi dopuszczonymi do stosowania w żywieniu: przed, w trakcie i po zbiorach. Pracowałem na maszynie przeznaczonej do agrochemikaliów z nasionami wszystkich kolorów, gdzie firma nasienna zaleciła nam noszenie maseczek i nie dotykanie przedmiotowych nasion rękami.
Did nie dążył do nawracania świata, ponieważ jego sposób działania nie jest z tym zgodny, a przecież nie to jest jego celem
To dokładnie to samo, organika nie miała na celu zmuszania agrochemikaliów do przejścia na jej metody, stało się odwrotnie. Dyskredytując to, skłoniło ludzi do myślenia: „ cielęta » jak powiedział wielki Karol, to samo dotyczy medycyny alternatywnej ze względu na wielki raz le bol generowany. A wielkie lobby, pomimo swojej siły finansowej, chwieją się w swoich podstawach, ponieważ jeśli potrafimy przeciwstawić się systemom, trudniej jest przeciwstawić się tysiącom, niż milionom ludzi, którzy zdają sobie sprawę, że są okłamywani na całym świecie i którzy odrzucają ten przestarzały system.
Tak właśnie dzieje się ze szczepionkami, gdzie przypadek H1H1, a potem H5N1 dał do myślenia ludziom, w tym wysokiej rangi naukowcom, lekarzom, pielęgniarkom, którzy odmówili przyjęcia tych szczepionek, a obecny minister chciał, aby wspieranie znajomych z BP było obowiązkowe,
Z tego też powodu homeopatia odbiła się szerokim echem wśród obywateli na całym świecie, we wszystkich kulturach łącznie, ponieważ jest nietoksyczna, im i skuteczne itp.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: A jeśli BIO był LURE ..... euuuuuh!

przez Adrien (były nico239) » 08/08/18, 00:15

nico239 napisał:
Arturbg pisze:ORGANIC to zła odpowiedź na PRAWDZIWY problem!


Ujmijmy to prosto i zacznijmy od początku

Jaka jest Twoja definicja słowa „ORGANICZNE”?


Jestem uparta Obraz więc zadam pytanie jeszcze raz... OCZYWIŚCIE Arthurbgowi Obraz
0 x
Moindreffor
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5830
Rejestracja: 27/05/17, 22:20
Lokalizacja: granica między północą a Aisne
x 957

Re: A jeśli BIO był LURE ..... euuuuuh!

przez Moindreffor » 08/08/18, 10:36

Janic napisał:
w dniu leczenia herbatkami ziołowymi chorób autoimmunologicznych lub nowotworów zarobisz fortunę i zdobędziesz kilka nagród Nobla,

przestań fantazjować. Gdyby wszyscy naukowcy, którzy nie pracują w obecnym systemie, byli laureatami Nagrody Nobla, nasz kraj byłby mistrzem świata w tej dziedzinie.
przestań mi wmawiać, że ktoś mi robi portret i że ktoś mógłby mnie poczęstować herbatą ziołową, to w moich oczach będziesz wyglądać na oświeconego wyznawcę niebezpiecznej sekty
A mimo to, jak mówisz, rysujemy dla Ciebie dobry obraz, ale nadal musisz usłyszeć inną historię, porównać ją, a przede wszystkim zastosować w praktyce, a wtedy będziesz mógł mieć jasną opinię na temat pytanie.
Także nie ekscytuj się! Przed rozpoczęciem leczenia choroby autoimmunologicznej lub nowotworu należy poznać i rozpoznać przyczyny i warunki.
https://lucperino.com/241/auto-immunes-maladies.html
następnie zmienić warunki które powodują utrzymywanie się tego typu choroby w celu poprawy zaburzonych funkcji organicznych. Herbaty ziołowe (ponieważ wydaje Ci się, że jesteś przyzwyczajony do tego typu produktów) to nie jedyny sposób na wdrożenie, heureusement, nie uciekając się jednak do trucizn.
Dla strony” w moich oczach uchodzisz za oświeconego wyznawcę niebezpiecznej sekty » nadal używasz stereotypów. Jeśli ktoś lub coś nie pasuje do panującego systemu, staje się kultem.
sam mówisz, że ekologia postępuje powoli, nie zależy mi na znalezieniu organicznej perlinpinpiny 2 kroki od mojego domu, chcę prawdziwego.
Mówię tutaj o prawdziwej prawdzie, głoszonej przez pionierów tej metody, ale z powodów wymienionych wcześniej i których, jak się zdaje, nie poświęciłeś czasu na spokojne przeczytanie, uznasz je za bardziej organiczne, mniej prawdziwe niż prawdziwe.
nie ma produktów nafaszerowanych chemią, a z drugiej strony organicznych
A jednak tak!
w zrównoważonym rolnictwie jest coś, co nie jest takie złe
Rzeczywiście jest to lepsze niż nic, ale jest to dopiero drugie najlepsze rozwiązanie w agrochemii toleruje, wspiera, ponieważ nadal korzysta ze swoich produktów i tylko to się dla nich liczy.
mówisz o stereotypach, dla Ciebie wszystko, czego nie akceptujesz, jest pełne chemii, masz tam fobię
Nie ma takiej potrzeby, prawodawstwo, nawet jeśli jest niewystarczające, mówi to za mnie. Czy chciałeś zapoznać się ze wszystkimi produktami chemicznymi dopuszczonymi do stosowania w żywieniu: przed, w trakcie i po zbiorach. Pracowałem na maszynie przeznaczonej do agrochemikaliów z nasionami wszystkich kolorów, gdzie firma nasienna zaleciła nam noszenie maseczek i nie dotykanie przedmiotowych nasion rękami.
Did nie dążył do nawracania świata, ponieważ jego sposób działania nie jest z tym zgodny, a przecież nie to jest jego celem
To dokładnie to samo, organika nie miała na celu zmuszania agrochemikaliów do przejścia na jej metody, stało się odwrotnie. Dyskredytując to, skłoniło ludzi do myślenia: „ cielęta » jak powiedział wielki Karol, to samo dotyczy medycyny alternatywnej ze względu na wielki raz le bol generowany. A wielkie lobby, pomimo swojej siły finansowej, chwieją się w swoich podstawach, ponieważ jeśli potrafimy przeciwstawić się systemom, trudniej jest przeciwstawić się tysiącom, niż milionom ludzi, którzy zdają sobie sprawę, że są okłamywani na całym świecie i którzy odrzucają ten przestarzały system.
Tak właśnie dzieje się ze szczepionkami, gdzie przypadek H1H1, a potem H5N1 dał do myślenia ludziom, w tym wysokiej rangi naukowcom, lekarzom, pielęgniarkom, którzy odmówili przyjęcia tych szczepionek, a obecny minister chciał, aby wspieranie znajomych z BP było obowiązkowe,
Z tego też powodu homeopatia odbiła się szerokim echem wśród obywateli na całym świecie, we wszystkich kulturach łącznie, ponieważ jest nietoksyczna, im i skuteczne itp.

wylecz moją chorobę niewiadomego pochodzenia swoim pomysłem, naprawdę tylko zdrowy człowiek może w to uwierzyć, naprawdę nie choruj, bo nie zestarzejesz się swoją metodą, nie złości mnie to, ale potem 25 lat walki z tym bzdury słysząc takie bzdury, mam tego samego lekarza od 25 lat, pojechał do Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu innego leczenia, uczestniczy w konferencjach, sympozjach, na których spotykają się wszyscy specjaliści i to nie byłby zwykły kłamca, który mnie portretuje , kim ty jesteś, że pozwalasz sobie w ten sposób obrażać osobę, która przez cały ten czas trzymała mnie przy życiu, twoje bzdurne artykuły (których nawet nie przeczytam) jest mi to obojętne, widzę to, co widzę i czego doświadczam

więc jeśli jesteś w stanie w to uwierzyć, przepraszam, cała reszta twojej wypowiedzi ma tę samą wartość, samo przekonanie, dryfowałeś
sekciarsko, a szkodzisz obronie prawdziwej organicznej, poszłam do naturopaty, który też był gotowy leczyć mnie moją dietą, niczego mi nie gwarantował, był przekonany, że to może zadziałać, pokazał przykład, ja Musiałem w to wierzyć i narażać swoje życie na jego wiarę. Czym on ryzykował? nic Spędziłem dzieciństwo Święty Mikołaj każe mu marzyć, twoi guru ich straszą

nie musisz mi odpowiadać, nie będę już tego robić
1 x
„Ci, którzy mają największe uszy, nie są tymi, którzy słyszą najlepiej”
(ode mnie)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: A jeśli BIO był LURE ..... euuuuuh!

przez Janic » 08/08/18, 13:37

wylecz moją chorobę niewiadomego pochodzenia swoim pomysłem, naprawdę tylko zdrowy człowiek może w to uwierzyć, nie daj się chorobie, bo nie zestarzejesz się swoją metodą,


Z jednej strony współczuję Twojej sytuacji i od kilkudziesięciu lat podzielam Twoją opinię, ufając, że jestem w konwencjonalnym systemie medycznym. Życie zdecydowało inaczej i może być tak samo dla wszystkich, którzy pokonają swoje lęki i otworzą się na szerokie pole innych możliwości, których medycyna konwencjonalna nie jest w stanie rozwiązać.
ale po 25 latach walki z tym badziewiem, słuchania takich bzdur, mam tego samego lekarza od 25 lat, wyjechał do Stanów Zjednoczonych szukać innego leczenia, uczestniczy w konferencjach, sympozjach, na których spotykają się wszyscy specjaliści, a to tylko bądź zwykłym kłamcą, który mnie portretuje, kim jesteś, żeby pozwolić sobie na obrażanie w ten sposób osoby, która przez ten cały czas trzymała mnie przy życiu, twoimi bzdurnymi artykułami (których nawet nie przeczytam) Nie obchodzi mnie to , Widzę to, co widzę i czego doświadczam.
Z jednej strony nie kwestionuję uczciwości i umiejętności Twojego lekarza (w jego specjalności), a tym bardziej go nie obrażam. Zasugerowałem Ci tylko, że jeśli nie rozwiązałeś swojej sytuacji, która może trwać długo, być może właściwe rozwiązanie, aby się jej pozbyć na stałe, można znaleźć gdzie indziej. Ale jeśli uważasz, że tak jest dobrze, to Twój wybór!
więc jeśli jesteś w stanie w to uwierzyć, przepraszam, cała reszta twojego przemówienia ma tę samą wartość, po prostu wiarę, pogrążyłeś się w sekciarskim dryfowaniu,
Znowu ta mania uznania, że ​​bycie nonkonformistą to dryf sekciarski! I w miarę jak coraz więcej naukowców ma tę świadomość, coraz bardziej dogłębne badania potwierdzają tę świadomość i biorąc pod uwagę, że jest to dryf sekciarski, dotyczy to tylko tych, którzy w to wierzą.
i szkodzisz obronie prawdziwego życiorysu,
Czy ty w ogóle wiesz, co to jest organiczne? jak żąda Nico!
Poszedłem do naturopaty, który również był gotowy zastosować moją dietę, niczego mi nie gwarantował, był przekonany, że to może zadziałać,
naturopata lub lekarz NO nie może zapewnić pacjenta, że ​​to, co proponuje, może zadziałać, w przeciwnym razie byłoby to zbyt łatwe. Poza tym, czy lekarz zapewnił Cię o powodzeniu swojej metody i zastosowanych środków? Podobno nie, bo po 25 latach nadal jesteście uzależnieni od tych leków, ale nie chodzi tu konkretnie o Was, ale o wszystkich, którzy wierzą lub wierzyli w cud medycyny chemicznej i którzy z niej wracają.
To idzie jeszcze dalej: mechanik jest wobowiązek wyniki, ale nie lekarzowi, co oznacza, że ​​powinieneś bardziej ufać swojemu mechanikowi niż lekarzowi.
pokazał mi przykład, musiałam w niego uwierzyć i zaryzykować życie jego przekonaniami, czym on ryzykował?[*]

Jeżeli w aucie wycieka olej i mechanik zaleci regularne uzupełnianie oleju ale bez usunięcia wycieku to żaden klient nie będzie dalej do tego jechał, to samo tyczy się choroby czy pozostawania na kroplówce powinien dawać stały "olej" to poważna myśl, ale ponieważ ludzie przyzwyczaili się do narkotyków, sytuacja nie ulegnie poprawie... a handlarze „ropą” przynoszą ogromne zyski.
Zatem w tym przypadku był złym terapeutą, bo w przeciwnym razie powinien był wiedzieć, że każdy człowiek jest wyjątkowy i że to, co działa na jednego, niekoniecznie będzie skuteczne na drugiego. Niestety, jeśli zdrowie jest wartością, którą należy zachować, trudniej jest je odzyskać, gdy pozwoliły chorobie zapanować i spowodować szkody, na szczęście nie zawsze nieodwracalne.
Nie jestem jednak zwolennikiem wszelkiego rodzaju naturopatów, często samozwańczych, to praktyczne doświadczenie na kolejnych etapach osobistych pozwala zorientować się, czy podążasz we właściwym kierunku i ewentualnie wprowadzić niezbędne modyfikacje, a to może zająć miesiące, lata, ale każda faza staje się niemal ostatecznym osiągnięciem.
Spędziłem dzieciństwo, Święty Mikołaj każe mu marzyć, twoi guru ich straszą
a jednak świat medycyny (wszystkie leki razem wzięte) składa się wyłącznie z guru, którzy wierzą we własny system i narzucają go zdecydowanej większości naszych społeczeństw, a także karzą dysydentów poprzez uchwalone przez nich prawa chroniące ich biznes. (I znowu mówię tylko o systemie, a nie o jednostkach podlegających temu systemowi lub od niego zależnych.) Jeśli to nie jest guru do potęgi 10: co mogłoby nim być?

[*] Okazuje się, że miałem wokół siebie, wśród bardzo bliskich mi osób, 4 określone nowotwory i 2 białaczki, których patologie były tak zaawansowane, że z pewnością umrą: co mieli do stracenia, próbując czegoś innego, kilka dni, a Kilka tygodni? NIE bali się nieznanego co też mogło nie zadziałać, ale byli bardzo pewni tego, co doprowadzi ich do śmierci z braku rozwiązania.

Z kolei kobieta, która ostatnie dni życia przeżyła w skrajnym cierpieniu (zdaniem męża), zakończyła swoje życie spokojnie, bez bólu, kierując się prostą radą, która niewiele, o wiele za późno, zmieniłaby jej los. Ale to samo (i wiele innych) pokazuje, że obrany kierunek jest słuszny.

Albo ten inny przypadek (a mam wiele innych) kolegi u schyłku życia po wyniszczającej chorobie nowotworowej (o którym już mówiłem), a mimo to powiedziałem moim kolegom, że umrze. na temat elementów, które mi przekazano i tak się stało, wyszedł w świetnej formie, nie było już wykrywalnego raka; ale kiedy rozmawiałem z nim o tym, co zamierza zmienić w swoim życiu i po jego zaprzeczeniu, oznajmiłem również, że ponownie popadnie w nawrót choroby i że tym razem z niego nie wyjdzie, co również się wydarzyło.
Każdy z nas jest odpowiedzialny za swoje wybory i ich dobre lub złe konsekwencje.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Moindreffor
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5830
Rejestracja: 27/05/17, 22:20
Lokalizacja: granica między północą a Aisne
x 957

Re: A jeśli BIO był LURE ..... euuuuuh!

przez Moindreffor » 08/08/18, 15:05

mówisz o przykładach z Twojej okolicy, ja rozmawiam z Tobą o moim osobistym przypadku, mojej chorobie, wiem to na 100%, nie jest to coś, o czym mi mówiono
Mam nieznaną chorobę, nie wiemy skąd ona przychodzi, nie wiemy z czego wynika, nie wiemy jak ją wyleczyć, ale mój lekarz wie, jak mnie utrzymać przy życiu i on to gwarantuje, ja nauczyłem się z tym żyć, bez leków umrę, więc przestań szukać innej ścieżki, przepraszam, to niemożliwe, gdyby było inne rozwiązanie, wziąłbym to natychmiast, nie jestem szalony, moje leki są rakotwórcze, które już spowodowały mam 2 nowotwory, naprawdę myślisz, że gdybym mógł inaczej, to bym tego nie zrobił, przestań brać mnie za idiotę, nie boję się śmierci. Odpychałem to już kilka razy, widziałeś kiedyś siebie umieraj, nie bojąc się śmierci, ale naprawdę umierając, twoje oczy się zamykają i wiesz, że to nie sen, ale że to koniec i że kilka godzin lub dni później otwierają się na nowo, to znaczy zbliżanie się do śmierci i bycie świadomym to, gdy doświadczyłeś tego kilka razy, wiesz, że każdy mijający dzień jest prawdziwym darem i dlatego nie zmarnujesz go

nie, przerażają mnie ludzie tacy jak ty,

Znam lekarza, u którego konsultowałem, który podobnie jak Ty zasugerował, abym poszukać innych możliwości, na szczęście go nie posłuchałem, zwracał uwagę na swoje odżywianie i wiele innych rzeczy, w skrócie cały Twój profil , jego żona mimo wszystko zachorowała na raka, leczył ją zgodnie ze swoimi przekonaniami, przypominam, że jest lekarzem, ona zmarła, zrobił wszystko, co mówisz, a mimo to zmarła, jego dzieci płaczą za matką i nie rozmawiają już ze swoimi ojciec, z pewnością woleliby trochę więcej chemii i nadal mieliby matkę

czy wierzysz, że gdy stawką jest życie każdego dnia, zostaje się tam i czeka, nie, bada się wszystkie możliwe drogi, więc przemówienie takie jak twoje słyszałem wiele razy i że w dziwny sposób oznajmiło to, na co cierpię, przemówienie jego specjaliści, jego wielkie nazwiska się zmieniły, trudne do popełnienia, zaproponować alternatywną metodę, wiedząc, że narażamy życie danej osoby, nikt z nich nie podjął ryzyka, jedyne, co mi zaproponowali, to złagodzenie skutków ubocznych moich zabiegów, więc mieli dość uczciwości, aby rozpoznać granice tych alternatyw, za co im dziękuję, ale nie jesteście na to gotowi i dlatego wasze przemówienie jest przerażające

niektóre religie odmawiają transfuzji krwi, dziecko, które przez głupotę zostanie zranione i straci zbyt dużo krwi, żeby przeżyć, umrze od odmowy tej transfuzji, co tu kryje się za chemikaliami, lobby farmaceutycznym, za tym wszystkim nie stoi nic, tylko wiara, że ​​gdzieś jesteś w tym samym zaprzeczeniu wierzysz, że bóg, lepsze odżywianie, lepszy styl życia uchronią cię przed każdą poważną chorobą, dobrze uwierz

matka, która straciła dziecko z powodu odry, ponieważ odmówiła zaszczepienia dziecka, ze strachu przed szczepieniem, ponieważ powiedziano jej, że dzięki zdrowemu trybowi życia i zdrowemu odżywianiu się jej dziecko będzie wiedziało, że musi stawić czoła chorobie, czy jest mniej smutna z tego powodu, że to zrobiła nie dać dziecku zastrzyku z odrobiną aluminium, umarł zdrowy, musi sobie powiedzieć, czy to pociesza jej żal po stracie dziecka

co drugi palacz umiera z powodu palenia, to wciąż oznacza, że ​​co drugi palacz nie umiera z tego powodu, więc po co wybierać ten argument, aby powiedzieć, że palenie jest złe, możemy powiedzieć wszystko i wszystko, co chcemy

bardzo krytykujecie badaczy, ile lat badań przepracowaliście, żeby tak dobrze poznać ten świat badań, mówię tylko o tym, co wiem, co praktykowałem, nad czym pracowałem, wszędzie są czarne owce, przyznaję tak myślisz, ale takich, którzy działają na rzecz dobra i najczęściej anonimowo, jest znacznie więcej, więc skupianie się na czarnych owcach to brak szacunku do innych

Powiedziałem, że już z tym skończyłem, ale mogę tylko potępić takie dryfowanie i chciałbym, jeśli jest to możliwe, abyśmy zamknęli ten post, powody podano powyżej, przepraszam, że „mówiłem o mojej osobistej sprawie” , ale w takich przypadkach nie można milczeć
0 x
„Ci, którzy mają największe uszy, nie są tymi, którzy słyszą najlepiej”
(ode mnie)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: A jeśli BIO był LURE ..... euuuuuh!

przez Janic » 08/08/18, 18:53

ty mówisz o przykładach z twojej okolicy, ja mówię ci o moim osobistym przypadku, .....to jest blisko śmierci i będąc tego świadomym, kiedy doświadczyłeś tego kilka razy, wiesz, że każdy mijający dzień jest prawdziwy prezent, więc go nie zmarnuj


Cóż, źle narysowałeś i szczerze Ci współczuję i tym lepiej rozumiem Twoje podejście. Ale źle się zrozumieliśmy, nie sugerowałem nagłego porzucenia, ani nawet rezygnacji z leczenia. Organizm ludzki, jak wszystko, co żyje, jest niezwykle złożony i ma niesamowite zasoby naprawcze, a znalezienie odpowiedniego rozwiązania jest rzeczywiście torem przeszkód. Nawet nie odważyłbym się uwierzyć, że istnieją inne sposoby, naprawdę, niż ten, którego używasz. Po prostu spotkałem się z przypadkami rzekomo bez rozwiązania, które zostały rozwiązane przez to, co automatycznie potępiasz, nic więcej.
nie, przerażają mnie ludzie tacy jak ty,

To, co mnie „przeraża” to coś wręcz przeciwnego, to widok tych wszystkich dzieci, tych dorosłych, którzy są zbyt pewni systemu totalitarnego (na Zachodzie) i którzy nie tolerują konkurencji kosztem wielu zmarnowanych istnień ludzkich, tylko po to, by utrzymać swój monopol. Ale każdy widzi południe u swoich drzwi!

Znam lekarza, u którego konsultowałem, który podobnie jak Ty zasugerował, abym poszukać innych możliwości, na szczęście go nie posłuchałem, zwracał uwagę na swoje odżywianie i wiele innych rzeczy, w skrócie cały Twój profil , jego żona mimo wszystko zachorowała na raka, leczył ją zgodnie ze swoimi przekonaniami, przypominam, że jest lekarzem, ona zmarła, zrobił wszystko, co mówisz, a mimo to zmarła, jego dzieci płaczą za matką i nie rozmawiają już ze swoimi ojciec, z pewnością woleliby trochę więcej chemii i nadal mieliby matkę.
Albo ich matka umarłaby mimo wszystko, tak jak 6 osób wokół mnie i nie szukaliby winowajcy u zagranicznych lekarzy, z konformizmu, takie niekonsekwencje są w naturze ludzkiej.
Ponieważ nie wiem, co ten lekarz mógł powiedzieć i doradzić, ani jaka jest sytuacja jego żony, nie ma zatem sensu się kłócić.
jedyną rzeczą, jaką mi zaproponowali, było złagodzenie skutków ubocznych mojego leczenia, więc mieli dość uczciwości, aby rozpoznać ograniczenia tych alternatyw, za co im dziękuję,

Chociaż nie jestem lekarzem, naturopatą ani kimkolwiek innym, rozumowałbym podobnie jak oni. Kiedy jesteśmy bezsilni w obliczu pewnych sytuacji, musimy mieć mądrość, aby to rozpoznać.
z drugiej strony widziałem, jak mój zięć powoli umiera z powodu błędu, oczywiście błędu, onkolog twierdził, że ma sytuację pod kontrolą, a pulmonolog wygłaszał to samo przemówienie, podczas gdy on stopniowo odmawiał, a akt zgonu potwierdzał oba oczywiście specjaliści. W końcu zmarł, ponieważ nie zdawał sobie sprawy, że wszystko jest w porządku, pozostawiając wdowę po nim i trójkę małych dzieci w poważnych tarapatach, bez żadnego odszkodowania na rzecz niej. Masz „szczęście”, że wciąż żyjesz!
ale nie jesteś na to gotowy i dlatego twoja mowa jest przerażająca
Błąd, Twój osąd jest zniekształcony przez Twoją wyjątkowo trudną sytuację i mimo wszystko Cię rozumiem, bo wierzysz, że przeze mnie wpędzam Cię w poczucie winy. Tak nie jest, nasze ścieżki życiowe i doświadczenia są po prostu inne.
niektóre religie odmawiają transfuzji krwi, dziecko, które przez głupotę zostanie zranione i straci zbyt dużo krwi, żeby przeżyć, umrze od odmowy tej transfuzji, co tu kryje się za chemikaliami, lobby farmaceutycznym, za tym wszystkim nie stoi nic, tylko wiara, że ​​gdzieś jesteś w tym samym zaprzeczeniu wierzysz, że bóg, lepsze odżywianie, lepszy styl życia uchronią cię przed każdą poważną chorobą, dobrze uwierz
Kolejny banał medialny. Jedyną kwestionowaną religią jest TJ. W przeciwieństwie do naszego kraju, Ameryka, otwarta na wszystkie religie, jest mniej religijnofobiczna i kiedy TJ wyraził swoją odmowę krwi, naukowcy opracowali substytut (chemiczny, tak), który dawał takie same wyniki jak krew i który przybył również do Francji. zwłaszcza w czasach skażonej krwi, której obawiali się przetaczani pacjenci.
https://www.lequotidiendumedecin.fr/act ... ine_644601
matka, która straciła dziecko z powodu odry, ponieważ odmówiła zaszczepienia dziecka, ze strachu przed szczepieniem, ponieważ powiedziano jej, że dzięki zdrowemu trybowi życia i zdrowemu odżywianiu się jej dziecko będzie wiedziało, że musi stawić czoła chorobie, czy jest mniej smutna z tego powodu, że to zrobiła nie dać dziecku zastrzyku z odrobiną aluminium, umarł zdrowy, musi sobie powiedzieć, czy to pociesza jej żal po stracie dziecka

Kolejny banał (teraz jest tego dużo). Jeśli spojrzeć na literaturę naukową przed szczepieniami, odra była (i pozostaje w literaturze naukowej) łagodna. Niektóre rzadkie przypadki są rzeczywiście poważniejsze i nie zmieniło się to na lepsze po szczepieniu, z drugiej strony spowodowało to przejście od zwykłego wieku, w którym choroba objawiała się przez pokolenia w łagodny sposób, do innego wieku, wcześniejszego lub późniejszego, w którym organizm nie reaguje już w ten sam sposób. Dowiedz się poważniej.
W przypadku „małego aluminium” należy dokładniej poznać rzeczywistą ilość wtryskiwanego paliwa IN delikatne ciała naszych dzieci, podczas gdy przepisy ograniczają na przykład spożycie tego minerału w wodzie pitnej. Dlatego są kontrolowane przez naturalne bariery odpornościowe, aby precyzyjnie zapobiegać ich przenikaniu do krwi. Glin, który zresztą jest stosowany tylko w przypadku kwestii wymagających dużych pieniędzy, ponieważ nie jest jedynym „skutecznym” adiuwantem, jak wykazał Instytut Pasteura w przypadku fosforanu wapnia, i który nigdy nie stwarzał problemu.Problemy przed wchłonięciem go przez instytut Mérieux w którym zastosowano aluminium
Co więcej, kwestia aluminium to tylko kolejny aspekt tego tematu i nie powinniśmy wszystkiego mieszać. Jeden z najwyższych urzędników CDC przyznał, że skłamał na temat MMR (amerykańskiego MMR) i że dokumenty wskazujące na koktajl zostały celowo zniszczone. To nie jest kwestia ubolewania matki, ale oszustwa na najwyższym szczeblu państwa amerykańskiego i jeśli amerykańskie sądy skazały już producentów tych koktajli szczepionkowych na kwotę ponad 3 miliardów, to nie jest to przypadek , ani by zadowolić matkę, która mogła płakać, z drugiej strony matki, ojcowie, cała rodzina zaszczepionych ofiar płaczą wszystkimi łzami w swoich ciałach.
co drugi palacz umiera z powodu palenia, to wciąż oznacza, że ​​co drugi palacz nie umiera z tego powodu, więc po co wybierać ten argument, aby powiedzieć, że palenie jest złe, możemy powiedzieć wszystko i wszystko, co chcemy
Kolejny strzał. Obwinia się tytoń zdecydowanie odkąd zaczęliśmy tworzyć statystyki i to one umożliwiły zaangażowanie tego produktu. Podobnie we Francji spadła liczba palaczy płci męskiej i liczba powiązanych z nimi nowotworów, natomiast wzrosła liczba palących kobiet i ich ofiar. Ale oczywiście można podważyć te statystyki, tak jak można rzucić wyzwanie krzemicy u górników lub azbestowi, ponieważ „ Nie wszyscy zginęli, ale wszyscy zostali porażeni „Jak widać na paczkach papierosów
bardzo krytykujecie badaczy, ile lat badań przepracowaliście, żeby tak dobrze poznać ten świat badań, mówię tylko o tym, co wiem, co praktykowałem, nad czym pracowałem, wszędzie są czarne owce, przyznaję tak myślisz, ale takich, którzy działają na rzecz dobra i najczęściej anonimowo, jest znacznie więcej, więc skupianie się na czarnych owcach to brak szacunku do innych
Nie krytykuję samych badaczy, ale obecny system medyczno-chemiczny, ponieważ to nie ja piszę artykuły naukowe, które nie mówią TYLKO o czarnych owcach (nawet jeśli są takie, które trafiają na pierwsze strony gazet w przypadku skandalu), ale o branży która rozrosła się tak bardzo, jak rak, i w której zysk staje się główną siłą napędową, znacznie ważniejszą niż zdrowie jednostek. 1000 miliardów obrotów BP i dwucyfrowe zyski zainwestowane w marketing, reklamę, płatności dla akcjonariuszy, zamiast wspierać badania nad chorobami autoimmunologicznymi lub sierocymi, które nie powodują żadnego interesu komercyjnego, do czego również przyznają się bez wstydu. Są więc oczywiście szczerzy badacze, którzy wierzą w to, co robią (na szczęście), ale są jedynie żołnierzami manipulowanymi z góry, gdzie decyduje się, jakie badania należy przeprowadzić.
Protestującym odebrano im zasługi, a badaczom zwolniono, podobnie jak Wakefielda i jego kolegę, których wymiar sprawiedliwości zrehabilitował, ponieważ nadal jest niezależny od lobby i ich wielkich pieniędzy.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "rolnictwo: problemy i zanieczyszczeń, nowych technik i rozwiązań"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google [Bot] i goście 247