Francja jest jednym z najgorszych europejskich uczniów pod względem szczepień.

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13713
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1524
Kontakt :

Re: Francja jest jednym z najgorszych europejskich uczniów pod względem szczepień.




przez izentrop » 16/10/19, 14:21

phil12 napisał:Witam,

Nie czytałem wątku, mam tylko krótkie pytanie.

Rozpoczyna się kampania szczepień przeciwko grypie, tak naprawdę nie ma jeszcze żadnych zadeklarowanych przypadków, czy możesz podać mi nazwisko wizjonera z Pasteur an co, abym mógł z góry poznać szczepy, które będą powszechne w lutym lub marcu?
Dziękuję, musi też być w stanie podać nam numery loterii, nawet jeśli płaci hiperbolicznie mniej niż biznes zdrowotny, którym jestem zainteresowany.

https://www.mesvaccins.net/web/news/136 ... phere-nord
W moim regionie jest już kilku zadeklarowanych https://websenti.u707.jussieu.fr/sentiweb/
Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
phil12
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 530
Rejestracja: 05/10/09, 13:58
Lokalizacja: Occitanie
x 156

Re: Francja jest jednym z najgorszych europejskich uczniów pod względem szczepień.




przez phil12 » 16/10/19, 14:32

Wow, może 200 przypadków we Francji, to przerażające!!!!

Mam nadzieję, że zapasy są wystarczające dla 65 milionów Francuzów. Jeśli niektórych brakuje, nie możemy wymienić na Tamiflu. Czy mamy ich sporo w zapasie?

(Hm, grypa tego samego szczepu? Ile ciężkich przeziębień zamieniło się w grypę? grypa? grypa? karta z moich szczepionek. com, Instytut Pasteura nie ma swojej karty bestsellerów?)
1 x
Doradztwo w zakresie zrównoważonej energii w budownictwie
http://www.philippeservices.net/
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Francja jest jednym z najgorszych europejskich uczniów pod względem szczepień.




przez GuyGadebois » 16/10/19, 15:47

Mylan i Pasteur: „Są piękne, są świeże, nasze szczepionki przeciw grypie już się skończyły, są nieskuteczne, ale niedrogie, są refundowane w wysokości 65%, są dostępne we wszystkich dobrych aptekach, śmiało, śmiało, tam wygrało nie być czymś dla każdego!!!”.
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Francja jest jednym z najgorszych europejskich uczniów pod względem szczepień.




przez Janic » 16/10/19, 19:28

podobnie jak w zeszłym roku farmaceuci narzekają, że nie mają wystarczających zapasów szczepionki przeciw grypie. Nie jest to zaskakujące, ponieważ tylko 15% populacji może być usatysfakcjonowane, więc daleko nam do 75% zalecanych w mediach. :zmarszczyć brwi:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13713
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1524
Kontakt :

Re: Francja jest jednym z najgorszych europejskich uczniów pod względem szczepień.




przez izentrop » 17/10/19, 13:41

phil12 napisał:Uh, grypa tego samego szczepu? ile ciężkich przeziębień zamieniło się w grypę? grypa, grypa? karta z moich szczepień. com, Instytut Pasteura nie ma swojej karty bestsellerów??)
Uch! nie, karta pochodzi z sieci wartowniczej i gdybyś przeczytał zamiast robić zouave :P, zauważyłbyś, że szczepienie przeciw grypie dotyczy tylko osób najbardziej narażonych na ryzyko.

Dostałem zaproszenie na bezpłatne szczepienia na 3 lata, ale to jest w porządku, nadal mam wystarczające zdrowie, aby wytrzymać ciężką grypę i nie umrzeć : Wink: Za to jestem na bieżąco z innymi szczepionkami, których skutki są poważniejsze.
0 x
Avatar de l'utilisateur
phil12
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 530
Rejestracja: 05/10/09, 13:58
Lokalizacja: Occitanie
x 156

Re: Francja jest jednym z najgorszych europejskich uczniów pod względem szczepień.




przez phil12 » 17/10/19, 14:43

Bien Pasteur jest również członkiem Sentinel i IQVIA

IQVIA, dawniej Quintiles i IMS Health, Inc., jest amerykańską międzynarodową firmą obsługując połączone branże technologii informacji zdrowotnej i badań klinicznych. Wikipedia (angielski)
Ich praca to technologia informacyjna (dawniej nazywana propagandą) i badania kliniczne.
Mała amerykańska struktura informacyjna o obrotach rzędu 11 miliardów dolarów

Od 1999 roku sieć Sentinelles i firma IQVIA (dawniej IMS-Health France) utrzymują partnerstwo w zakresie badań niefinansowych. Partnerstwo to ma na celu opracowanie metod pozwalających wykorzystanie danych wytworzonych przez firmę IQVIA zdrowia publicznego, w tym nadzoru nad chorobami.

Współpraca została zainicjowana ok dane dotyczące sprzedaży leków zebrane przez IQVIA z reprezentatywnej próby 14 000 francuskich aptek (60%). Dane są przesyłane do IPLESP przez IQVIA w każdy poniedziałek rano i odpowiadają spożycia w aptekach z poprzedniego tygodnia.
Mamy więc mapę opartą bardziej na sprzedaży produktów niż na rzeczywistym stanie rzeczy.

Wyniki dotyczą tego tygodnia po Sentinel:
Od rozpoczęcia nadzoru wirusologicznego dróg oddechowych w latach 2019-40 Otrzymano 33 próbki jest ogromny!!!! dla 65 milionów mieszkańców i analizowane. Wśród nich zidentyfikowano dwa wirusy grypy: wirus typu A(H1N1)pdm09 i wirus typu B (pochodzenie niezidentyfikowane). W przypadku innych wirusów układu oddechowego 33% (n = 11) miało wynik pozytywny na rinowirusa (hRV), 6.9% (n = 2) na metapneumowirusa (hMPV), a żaden nie był dodatni na obecność wirusa syncytialnego układu oddechowego (RSV).

Czy szczepionka roku, która sprzedaje się lepiej niż Beaujolais Nouveau, obejmuje to spektrum?
0 x
Doradztwo w zakresie zrównoważonej energii w budownictwie
http://www.philippeservices.net/
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Francja jest jednym z najgorszych europejskich uczniów pod względem szczepień.




przez Janic » 17/10/19, 15:18

Uch! nie, karta pochodzi z sieci wartowniczej i gdybyś przeczytał zamiast robić zouave :P, zauważyłbyś, że szczepienie przeciw grypie dotyczy tylko osób najbardziej narażonych na ryzyko.
O nie! albo nie czytacie, albo nie słuchacie nawoływań do szczepień rozpowszechnianych w mediach, mówią one o całej populacji jako o zaniepokojonej i że szczepienia muszą być przeprowadzone PRIORYTETOWO na osobach najbardziej bezbronnych, a nie wyłącznie.
Mieliby także trudności ze zaszczepieniem pozostałych.
https://vaccination-info-service.fr/Les ... ins/Grippe

Według stanu na 1 stycznia 2016 r. Francja liczy 66,6 mln mieszkańców. Wraz z wydłużaniem się życia i postępującym wiekiem pokoleń wyżu demograficznego, starzenie się francuskiego społeczeństwa postępuje. Mieszkańcy w wieku co najmniej 65 lat stanowią 18,8% populacji, co oznacza wzrost o 3,7 punktu w ciągu dwudziestu lat.
https://www.insee.fr/fr/statistiques/19 ... re=1906743

lub 14.4 miliona w wieku powyżej 65 lat. Nie licząc kobiet w ciąży, dzieci; usługi medyczne itp., a przy maksymalnie dziesięciu milionach szczepionek to się nie sumuje.
https://www.francetvinfo.fr/sante/malad ... 82653.html
„Losowy” wpływ na zdrowie publiczne
Jeśli ten dodatek szczepu statystycznie sprawi, że szczepionka będzie bardziej ochronna… jego wartość dodana nie jest gwarantowana. „Wpływ na zdrowie publiczne ta korekta jest stosunkowo losowa, – podsumowuje naukowiec. Aby zainteresowanie obecnością obu szczepów było rzeczywiste, szczepy „B” muszą rzeczywiście krążyć ... » Dlatego też decydujące znaczenie ma praca WHO, której celem są potencjalne krążące szczepy grypy w górnym biegu rzeki
.

Za to jestem na bieżąco z innymi szczepionkami, których skutki są poważniejsze.
Cholera! 11 obowiązkowych szczepionek plus opcjonalne, takie jak BCG, wirus brodawczaka? Naprawdę musisz bać się swojego cienia!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
phil12
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 530
Rejestracja: 05/10/09, 13:58
Lokalizacja: Occitanie
x 156

Re: Francja jest jednym z najgorszych europejskich uczniów pod względem szczepień.




przez phil12 » 17/10/19, 15:21

Jestem spokojny, rodzinne geny zaszczepiły mnie przeciwko ludzkiej głupocie we wszelkich jej przejawach!
0 x
Doradztwo w zakresie zrównoważonej energii w budownictwie
http://www.philippeservices.net/
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Francja jest jednym z najgorszych europejskich uczniów pod względem szczepień.




przez GuyGadebois » 17/10/19, 15:45

izentrop napisał:
phil12 napisał:Uh, grypa tego samego szczepu? ile ciężkich przeziębień zamieniło się w grypę? grypa, grypa? karta z moich szczepień. com, Instytut Pasteura nie ma swojej karty bestsellerów??)
Uch! nie, karta pochodzi z sieci wartowniczej i gdybyś przeczytał zamiast robić zouave :P, zauważyłbyś, że szczepienie przeciw grypie dotyczy tylko osób najbardziej narażonych na ryzyko. << https://www.mesvaccins.net/textes/2019_grippe.pdf

Dostałem zaproszenie na bezpłatne szczepienia na 3 lata, ale to jest w porządku, nadal mam wystarczające zdrowie, aby wytrzymać ciężką grypę i nie umrzeć : Wink: Za to jestem na bieżąco z innymi szczepionkami, których skutki są poważniejsze.

Ja poza tężcem i BCG otrzymanymi na studiach nie mam żadnych szczepień. : Mrgreen:
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Avatar de l'utilisateur
phil12
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 530
Rejestracja: 05/10/09, 13:58
Lokalizacja: Occitanie
x 156

Re: Francja jest jednym z najgorszych europejskich uczniów pod względem szczepień.




przez phil12 » 17/10/19, 15:57

[quote="GuyGadebois"]

Ja poza tężcem i BCG otrzymanymi na studiach nie mam żadnych szczepień. : Mrgreen:[/ Quote]

Ale Guy mamy od Ciebie ten avatar może już Cię nie ma na tym świecie?? Co myśli Myzentrop?
0 x
Doradztwo w zakresie zrównoważonej energii w budownictwie
http://www.philippeservices.net/

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google [Bot] i goście 277