Automatyczne anteny satelitarne

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
Avatar de l'utilisateur
bleusideral
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 299
Rejestracja: 14/02/09, 15:35
Lokalizacja: Nîmes
x 4

Automatyczne anteny satelitarne




przez bleusideral » 30/04/18, 13:45

Witam, mam nadzieję, że trafiłem we właściwe miejsce. forum ponieważ mam trudności ze znalezieniem odpowiedzi na specjalistycznych stronach!

Szukam recenzji na temat automatycznych anten satelitarnych do samochodów kempingowych, łodzi itp.... cóż, wszystkiego, co się rusza!
W cyfrowym świecie wielu ludzi zaprząta sobie dzisiaj głowę aktualizacjami, do tego stopnia, że ​​muszą wymieniać anteny, które, tak jak ja, mają zaledwie kilka lat, ale są narażone na wstrząsy spowodowane kontaktem gałęzi drzewa i zbyt dużymi uszkodzeniami...
Jest wiele modeli, a moje specyfikacje to: antena, niezawodna (to oczywiste!), maksymalna średnica 60 cm, metalowe zębatki, nie delikatna chińska produkcja, kojarzona z demo Fransat, budżet około 1000-tego max...
Są anteny prostokątne typu Snype 2 i 3 o których nie wiem....
Dziękuję za wszystkie opinie i doświadczenia, bo nie jest to łatwe, zwłaszcza, że ​​jestem nowy w tej dziedzinie!
0 x
Gest więcej econological econological gest i jest to planeta, która będzie cierpieć więcej!
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13706
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1519
Kontakt :

Re: automatyczne anteny satelitarne




przez izentrop » 30/04/18, 18:34

Witam,
Nie wiedziałem o antenach automatycznych, są one orientowane przez GPS.
Przy cichej głowicy minimum 60 cm.
Elektroniczne anteny kwadratowe nie są tak wydajne.
Ten, jeśli przestrzegane są zapowiadane cechy, wydaje mi się interesujące.
1 x
Avatar de l'utilisateur
bleusideral
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 299
Rejestracja: 14/02/09, 15:35
Lokalizacja: Nîmes
x 4

Re: Automatyczne anteny satelitarne




przez bleusideral » 18/11/18, 18:58

Dobry wieczór, poruszam temat, gdyż nastąpiło sporo zmian odnośnie problemów napotykanych przy antenach automatycznych.
Ja rozwiązałem problem prościej, ustawiając półautomatyczną antenę satelitarną, 100% niezawodności i skupienie w niecałe 5 minut + smartfon na wypadek biwakowania pod drzewami, z powiązanym chromcastem i dobry telewizor gwarantowany w wielu okolicznościach!
Zdecydowanie zakazuję bardzo drogiego systemu anten satelitarnych z GPS!!!!
0 x
Gest więcej econological econological gest i jest to planeta, która będzie cierpieć więcej!
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13706
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1519
Kontakt :

Re: Automatyczne anteny satelitarne




przez izentrop » 18/11/18, 20:10

Witam,
Aby ułatwić wskazywanie, istnieje witryna http://www.dishpointer.com/
W przeciwnym razie istnieją teraz aplikacje na smartfony.

Co to jest półautomatyczna antena satelitarna?
0 x
Avatar de l'utilisateur
bleusideral
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 299
Rejestracja: 14/02/09, 15:35
Lokalizacja: Nîmes
x 4

Re: Automatyczne anteny satelitarne




przez bleusideral » 18/11/18, 20:21

LUB raczej ręczny, to termin handlowy, ponieważ mechanizm/przypowieść ślizga się po rurze i jest zorientowany/nachylony przez skalowane koło!! Korzystam ze świetnej aplikacji na smartfona: Eutelsat, wysokość, azymut i polaryzacja!
0 x
Gest więcej econological econological gest i jest to planeta, która będzie cierpieć więcej!

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 128