Trouble Booster

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
lolo83
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 07/04/18, 11:44

Trouble Booster




przez lolo83 » 07/04/18, 11:52

Witam wszystkich,

Jestem nowy, mam na imię Loïc, jestem z Var.

Przychodzę na forum ponieważ martwię się wierceniem.
Zgodnie z postem, który przeczytałem, będzie pochodził z membrany ... Ale wolę ujawnić mój problem, ponieważ zmieniliśmy wzmacniacz tam, gdzie jest mniej niż 3 lat.

Kiedy otwieram kurek, balon jest bardzo blisko trzasku, uderza w paski 2 i ponownie uderza w nietoperze 3.5 (około).
Jednocześnie mam spadki napięcia elektrycznego, strumień wody do rury nie jest regularny.

Jak powiedziałem, że zmieniliśmy to, jest mniej niż 3ans, nie próbowałem jeszcze nadmuchanego, chciałbym mieć szczegóły przed zrobieniem czegokolwiek.


Dziękuję za przeczytanie mnie i DZIĘKUJEMY za twoje przyszłe odpowiedzi.

Bonne Journée
Loïc
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12294
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2957

Odp: Trouble Booster




przez Ahmed » 07/04/18, 12:30

Należy przestrzegać czasów pracy pompy i liczby rozruchów, a także zmiany ciśnienia manometru; jeżeli wystąpi wiele dużych rozruchów i gwałtowne zmiany ciśnienia, oznacza to uszkodzenie membrany lub brak ściśliwego gazu po stronie membrany ad hoc. W tym drugim przypadku opróżnij balon z wody i napełnij go powietrzem przed ponownym podłączeniem pompy.
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
lolo83
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 07/04/18, 11:44

Odp: Trouble Booster




przez lolo83 » 07/04/18, 14:02

Ahmed napisał:Należy przestrzegać czasów pracy pompy i liczby rozruchów, a także zmiany ciśnienia manometru; jeżeli wystąpi wiele dużych rozruchów i gwałtowne zmiany ciśnienia, oznacza to uszkodzenie membrany lub brak ściśliwego gazu po stronie membrany ad hoc. W tym drugim przypadku opróżnij balon z wody i napełnij go powietrzem przed ponownym podłączeniem pompy.



Dziękuję za odpowiedź

Jak obserwować czasy pracy pompy i numer startowy?


dziękuję
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12294
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2957

Odp: Trouble Booster




przez Ahmed » 07/04/18, 18:45

Wystarczy obserwować zachowanie pompy i jej manometru podczas pobierania wody ... 8)
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2479
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 355

Odp: Trouble Booster




przez Forhorse » 08/04/18, 09:53

Mam pytanie:

Dlaczego wszyscy, którzy mają problem z boosterem, przychodzą na to forum ?
Nie mam nic przeciwko pomocy w rozwiązywaniu problemów, ale chyba, że ​​się mylę, Econology nie jest forum hydraulika lub forum DIY, więc zastanawiam się ...
0 x
lolo83
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 07/04/18, 11:44

Odp: Trouble Booster




przez lolo83 » 08/04/18, 16:23

Ahmed napisał:Wystarczy obserwować zachowanie pompy i jej manometru podczas pobierania wody ... 8)



Dziękuję za odpowiedź.

W finale opróżniłem balon, napompowałem membranę i jest lepiej.
0 x
lolo83
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 07/04/18, 11:44

Odp: Trouble Booster




przez lolo83 » 08/04/18, 16:26

Forhorse napisał:Mam pytanie:

Dlaczego wszyscy, którzy mają problem z boosterem, przychodzą na to forum ?
Nie mam nic przeciwko pomocy w rozwiązywaniu problemów, ale chyba, że ​​się mylę, Econology nie jest forum hydraulika lub forum DIY, więc zastanawiam się ...


Dom, siedlisko, prąd i ogród. Prace i majsterkowanie Zarządzanie wodą: POMPOWANIE, WIERCENIE, FILTROWANIE, ZLEWKI, ODZYSKIWANIE ...
0 x
Bardal
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 509
Rejestracja: 01/07/16, 10:41
Lokalizacja: I 56 45
x 198

Odp: Trouble Booster




przez Bardal » 08/04/18, 18:07

A przede wszystkim pomóż komuś niedrogo naprawić nieużywaną jeszcze mechanikę ... to ekonologia ... trochę wody, powietrza i minimum potu miejsce czystej i prostej wymiany maszyny, która poleciłaby profesjonalnego dépanneur ...

Dziękujemy za nas wszystkich, Ahmed ... możesz zostać guru ...
1 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 75