Generator ciekłego azotu

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Eric DUPONT
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 751
Rejestracja: 13/10/07, 23:11
x 40

Re: Generator ciekłego azotu




przez Eric DUPONT » 18/04/18, 09:30

barda, przyznaję, że jestem pod wrażeniem głupoty twojego rozumowania.
1 x
Bardal
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 509
Rejestracja: 01/07/16, 10:41
Lokalizacja: I 56 45
x 198

Re: Generator ciekłego azotu




przez Bardal » 18/04/18, 11:17

Jeśli przynajmniej może pomóc ci mieć trochę ołowiu w mózgu ...
0 x
Eric DUPONT
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 751
Rejestracja: 13/10/07, 23:11
x 40

Re: Generator ciekłego azotu




przez Eric DUPONT » 18/04/18, 12:57

barda, byłoby miło, gdybyś przestał zanieczyszczać post wiadomościami zawierającymi 5% wartości true dla 95% betise. Rozumiem, że w futura moderatorzy, którzy wiedzą jeszcze mniej niż ty, systematycznie zamykają posty.
0 x
Eric DUPONT
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 751
Rejestracja: 13/10/07, 23:11
x 40

Re: Generator ciekłego azotu




przez Eric DUPONT » 25/04/18, 05:41

Dobry. Oprócz barda, który jest benet. jest to, że wszyscy zrozumieli, że dzięki mojemu wynalazkowi możemy osiągnąć odwracalny system magazynowania energii, którego teoretyczna wydajność termodynamiczna wynosi 100%, a zatem jest to jedyny ekonomiczny sposób magazynowania energii wytwarzanej w lato na zimę, a także jedyny sposób, aby przetoczyć tyle samochodów, ile chcesz?
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264

Re: Generator ciekłego azotu




przez chatelot16 » 25/04/18, 08:48

Eric Dupont napisał:Po prostu przypominam wam, że schemat, który przedstawiłem, opisuje tylko tryb silnika i że usunąłem rurkę dla trybu generatora, aby ułatwić zrozumienie. ale są tylko potoki 2 lub 3, które nie są reprezentowane. i dlatego moja maszyna jest całkowicie odwracalna i potężniejsza niż maszyna Claude'a. byłoby miło, gdybyś nie mówił o maszynie Claude'a Erica Duponta, ale o maszynie, jako o większej wydajności : Chichot:


Mówię o tym, co wiem i potrafię zrozumieć ... nie można poprawnie opisać swojej maszyny i uważam absurdalność ...
0 x
Eric DUPONT
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 751
Rejestracja: 13/10/07, 23:11
x 40

Re: Generator ciekłego azotu




przez Eric DUPONT » 25/04/18, 12:27

maszyna jest tutaj wyraźnie opisana https://patentscope.wipo.int/search/fr/ ... tedID=true

nie opisałeś żadnych bzdur
0 x
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2486
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 360

Re: Generator ciekłego azotu




przez Forhorse » 25/04/18, 22:02

Eric Dupont napisał: jest to, że wszyscy zrozumieli, że dzięki mojemu wynalazkowi możemy osiągnąć system odwracalnego magazynowania energii, którego teoretyczna wydajność termodynamiczna wynosi 100%


Czy zrozumiałeś, że wszyscy nie dbają o twój wynalazek palenia ... a oprócz warzenia wiatru i pompowania powietrza niewiele robisz.
Wróć, gdy będziesz miał coś konkretnego.
0 x
Eric DUPONT
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 751
Rejestracja: 13/10/07, 23:11
x 40

Re: Generator ciekłego azotu




przez Eric DUPONT » 26/04/18, 09:13

ty też pracujesz dla energetyki jądrowej?
0 x
Geo Trouvetou
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 31
Rejestracja: 03/04/18, 22:54

Re: Generator ciekłego azotu




przez Geo Trouvetou » 04/05/18, 00:01

Eric Dupont napisał:futura jest sponsorowana przez EDF.

Pan Dupont.
Futura Sciences jest sponsorowana przez szarą materię, myślenie, projektowanie, innowacyjne pomysły, inteligencję duszy, kulturę, otwartość, wartości naukowe, podstawy naszych badań, a ja po drodze.

Nie zdziw się, że nie znalazłeś swojego miejsca, przepraszamy za Ciebie.
Może będziesz miał więcej szans forums z jeuxvideos.com, Twoi ludzie czekają na Ciebie.

Dam ci kilka wskazówek:

- Zapraszam do odwiedzenia Castorama w dziale hydraulicznym, aby zacząć od rur, przewodów, a nawet nakrętek lub śrub. To będzie dobry początek.

- Zaoszczędź pieniądze na międzynarodową ochronę czegoś, co nigdy nie będzie istnieć, zafunduj sobie wakacje lub wieczorne zajęcia na najbliższym uniwersytecie. Zasadniczo odpoczywaj i kształć się, swoje ogromne luki i nadmiar głupich słów, odkąd 2013 męczy widownię. Chcę na dowód tej uwagi, która podsumowuje wszystko:
Czy zrozumiałeś, że wszyscy nie dbają o twój wynalazek palenia ... a oprócz warzenia wiatru i pompowania powietrza niewiele robisz.
Wróć, gdy będziesz miał coś konkretnego.


- Przestań także narkotyki lub inne leki psychotropowe. Jesteś w delirium. Nie masz przyjaciół ani rodziny? Wylecz się, idź za tobą. Przeczytaj jeszcze raz, przez lata twoje imperium państwowe.

Dzień dobry z elektrowni jądrowej.
0 x
Eric DUPONT
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 751
Rejestracja: 13/10/07, 23:11
x 40

Re: Generator ciekłego azotu




przez Eric DUPONT » 04/05/18, 16:18

Zauważam, że w obliczu mojej przebiegłej ciszy jedyną bronią, którą masz, jest prowokacja i zniewaga ujawniająca twoją słabość oraz brak możliwości podjęcia rozmowy z przekonującymi argumentami naukowymi.

niezła próba destabilizacji, ale w rzeczywistości jest druga, więc jestem do tego przyzwyczajony.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 132