The Potager du Sloth: książka

Rolnictwo i gleby. kontrola zanieczyszczeń, rekultywacja gleby, humus i nowych technik rolniczych.
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez Did67 » 16/02/18, 21:35

Tak naprawdę jest niewielu autorów, którzy utrzymują się z pisania. Generalnie jest to działalność poboczna – a więc „kieszonkowe”. Na przykład jesteśmy ministrem i mamy Ghostwritera, który pisze książkę...
2 x
Avatar de l'utilisateur
Julienmos
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1265
Rejestracja: 02/07/16, 22:18
Lokalizacja: Królowa woda
x 260

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez Julienmos » 16/02/18, 21:37

sicetaitsimple napisał:[
W każdym razie Julienmos nie może tego kupić, ponieważ


za późno, zamówiono!
u mojej małej księgarni w Bouzonville. Które, mam nadzieję, udało mi się przekonać do jak najszybszego dostarczenia kolejnych egzemplarzy! Zgodziłem się nawet kupić od niego niesprzedane przedmioty! :D

Szczerze mówiąc, te marne tantiemy są po prostu skandaliczne.
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9772
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez sicetaitsimple » 16/02/18, 21:49

Julienmos napisał:za późno, zamówiono!


O cholera! Główny wątek jest prawie martwy! : Lol:

Poważnie, teraz będziemy musieli odpowiedzieć na nasze pytania, zwłaszcza tym, którzy „przyznali się” do zakupu książki! W przeciwnym razie klapsy spadną!

„Studencie TrucMuche, to strona 243, nadal powinieneś się postarać”. :zaszokować:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez Did67 » 16/02/18, 21:53

Jeśli dobrze zrozumiałem, przygotowuję pisemny test-niespodziankę???
2 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9772
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez sicetaitsimple » 16/02/18, 21:54

Did67 napisał:Jeśli dobrze zrozumiałem, przygotowuję pisemny test-niespodziankę???


To jest możliwe!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez Did67 » 16/02/18, 21:59

sicetaitsimple napisał:
O cholera! Główny wątek jest prawie martwy! : Lol:



Nie? Nie !!! Zaczynam myśleć, że mam szansę na wydanie kolejnej książki. To, co wyobrażam sobie jako moją bardziej dogłębną pracę („Elementy agronomii zastosowane do Potager du Paresseux” lub coś w tym rodzaju). Wszystko, czego nie omówiłem lub po prostu przejrzałem! Nie zajmowałem się glebą i sposobami jej oceny, pH, kwestiami produkcji nasion, specyfiką szklarni, „zielonymi nawozami”, cyklami pierwiastków mineralnych, „pochłaniaczem dwutlenku węgla” w ogrodzie warzywnym itp. Musimy więc zacząć wyświetlać listę nowych „doskonałych pytań”!

A jeśli wspólnie zdobędziemy się na odwagę i zorganizujemy, „Tour de France des Potagers du Paresseux” – podczas którego byłbym jedynie „dziennikarzem” zbierającym wszystkie adaptacje/doświadczenia/wskazówki od wszystkich…

Idź do pracy !
3 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9772
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez sicetaitsimple » 16/02/18, 22:15

Did67 napisał:
sicetaitsimple napisał:
O cholera! Główny wątek jest prawie martwy! : Lol:



Nie? Nie !!! Zaczynam myśleć, że mam szansę na wydanie kolejnej książki. To, co wyobrażam sobie jako moją bardziej dogłębną pracę („Elementy agronomii zastosowane do Potager du Paresseux” lub coś w tym rodzaju). Wszystko, czego nie omówiłem lub po prostu przejrzałem! Nie zajmowałem się glebą i sposobami jej oceny, pH, kwestiami produkcji nasion, specyfiką szklarni, „zielonymi nawozami”, cyklami pierwiastków mineralnych, „pochłaniaczem dwutlenku węgla” w ogrodzie warzywnym itp. Musimy więc zacząć wyświetlać listę nowych „doskonałych pytań”!

A jeśli wspólnie zdobędziemy się na odwagę i zorganizujemy, „Tour de France des Potagers du Paresseux” – podczas którego byłbym jedynie „dziennikarzem” zbierającym wszystkie adaptacje/doświadczenia/wskazówki od wszystkich…

Idź do pracy !


Oczywiście i mam nadzieję, że zostałem zrozumiany, mówiąc: „Główny wątek prawie umarł!”, byłem tylko bardzo przyjacielskim „wyzwaniem” Julienmosem, który zawsze przedstawia swoje pytania jako „głupie pytania”, facet! Wręcz przeciwnie, z pewnością będziemy mieli nowy wkład i nowe doświadczenia związane z wydaniem książki.

Świetny program na przyszłość! Myślę (i już o tym rozmawialiśmy), że rzeczywiście jest jeszcze wiele tematów do rozwinięcia, w aspektach bardziej „praktycznych” i bardziej „lokalnych”, w sensie „dla każdego własnego leniwego ogrodu warzywnego”.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez Christophe » 18/02/18, 13:45

świadomość napisała:Po obejrzeniu prawie wszystkich filmów kupiłem książkę online i teraz widzę ją w księgarniach. Widziane w Furet du Nord w Carré Sénart. Gratulacje Didier!


No cóż... Uważam, że książka Didiera jest bardzo, bardzo źle umiejscowiona!!

Myślę, że mężczyznom w kwiecie wieku będzie bardzo trudno wybrać pomiędzy książką Didier a książką Sarah Marquis, „żądna przygód” blondynka (ona to mówi, eh!!) do dość „tendencyjnej” pozy w lesie!! :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:


IMG_20180216_124401.jpg


Proszę bardzo, Didier, pomysł na okładkę następnego? Pani zgodziłaby się? : Mrgreen:
2 x
Avatar de l'utilisateur
Diabolorent
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 165
Rejestracja: 13/02/18, 16:37
Lokalizacja: Digne les Bains
x 26

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez Diabolorent » 19/02/18, 20:26

@Did: Więc twoja następna książka będzie miała co najmniej 500 stron??!! :zaszokować: mam ochote!!!
0 x
"Nie jest oznaką dobrego zdrowia psychicznego, aby być dobrze przystosowanym do chorego społeczeństwa" Jiddu Krishnamurti.
Pierro 57
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 20/02/18, 06:44

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez Pierro 57 » 20/02/18, 06:50

Witam Didier,

Myślałam, żeby zamówić u Was książkę z dedykacją... ale czy macie jeszcze jakąś dostępną? Żona chciała mi znaleźć fajną dedykację, a ja już o tym myślałem, bo miałem ci niedługo wysłać czek ;)

Pierro 57
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "rolnictwo: problemy i zanieczyszczeń, nowych technik i rozwiązań"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 243