The Potager du Sloth: książka

Rolnictwo i gleby. kontrola zanieczyszczeń, rekultywacja gleby, humus i nowych technik rolniczych.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez Christophe » 13/02/18, 13:36

Did67 napisał:(który kliknął kilka razy, żeby zobaczyć, gdzie jest moja książka; algorytmy zareagowały natychmiast)


Jest to całkowicie normalne, nie oznacza to jednak, że klienci „X”, którzy nigdy nie byli zainteresowani Twoją książką, otrzymają tę samą ofertę… na pewno nie otrzymają tej samej!

Po tym, jak Amazon promuje książkę, której nie ma w magazynie, tak, cóż…
0 x
Avatar de l'utilisateur
denis17
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 138
Rejestracja: 13/10/16, 13:15
Lokalizacja: 17
x 37

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez denis17 » 13/02/18, 17:08

IMG_20180213_165736.jpg


I są, przybyli, można rozpocząć dystrybucję dla znajomych. : Wink:

Denis
1 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez Did67 » 13/02/18, 17:09

Dla czekających, Amazon uzupełnił dzisiaj zapasy. Sprzedawcy TANA w dalszym ciągu kontaktowali się z nimi, ale jak dotąd bezskutecznie!!!
1 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez Did67 » 13/02/18, 17:11

Christophe napisał:
Jest to całkowicie normalne, nie oznacza to jednak, że klienci „X”, którzy nigdy nie byli zainteresowani Twoją książką, otrzymają tę samą ofertę… na pewno nie otrzymają tej samej!

Po tym, jak Amazon promuje książkę, której nie ma w magazynie, tak, cóż…


Tak, tak, to „zarozumiały”...

Ale ci, którzy otrzymają przypomnienie o „książkach ogrodniczych”, prawdopodobnie dostaną moje jako pierwsze, ponieważ ich algorytmy wiedzą, że jest to „najlepiej sprzedający się” w tej dziedzinie????
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez Christophe » 13/02/18, 17:38

Did67 napisał:Ale ci, którzy otrzymają przypomnienie o „książkach ogrodniczych”, prawdopodobnie dostaną moje jako pierwsze, ponieważ ich algorytmy wiedzą, że jest to „najlepiej sprzedający się” w tej dziedzinie????


Tak, prawdopodobnie, ale bez pewności, ponieważ przy obecnych algorytmach niczego nie można być pewnym… a jeśli wznowienie nastąpi, gdy książka będzie wyprzedana, będzie to cios o 1/2 dla Twojej książki… .
0 x
Avatar de l'utilisateur
phil12
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 530
Rejestracja: 05/10/09, 13:58
Lokalizacja: Occitanie
x 156

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez phil12 » 13/02/18, 17:58

Mam przyjaciela w Pjongjangu, który nie mógł znaleźć Twojej książki w swojej lokalnej księgarni. Co robi Twój wydawca? Roll:
1 x
Doradztwo w zakresie zrównoważonej energii w budownictwie
http://www.philippeservices.net/
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez Did67 » 13/02/18, 18:26

Dedykowałem go jednak siostrze drugiej osoby...
1 x
Avatar de l'utilisateur
Diabolorent
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 165
Rejestracja: 13/02/18, 16:37
Lokalizacja: Digne les Bains
x 26

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez Diabolorent » 14/02/18, 08:43

Bonjour à tous!
Jestem nowy na tej stronie, jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłem. Zatem przedstawiam się, nawet jeśli nie jest to miejsce na to, ale mimo to nie odbiegam od tematu, zobaczysz.
Laurent, 52 lata, mieszkający w Valbonne i pracujący w Antibes. Jeśli interesuje mnie ta metoda, to wcale nie z lenistwa (mówisz!!!) :x
Mamy działkę w 04, chciałbym tam założyć ogródek warzywny, ale jestem tam tylko w weekendy.
Niedawno odkryłem filmy o lenistwie i muszę powiedzieć, że w dużej mierze zgadzam się z tą „ultra” metodą, która szanuje środowisko i jego działanie (jest to rzadkie!)
Dlatego w ostatni weekend zacząłem osypywać ziemię sianem kupionym od sąsiada. Potrzebuję więcej, ale to wszystko. Zdjęcia opublikuję, gdy wymyślę, jak je opublikować! : Oops:

Ze mną nie było problemu ze znalezieniem książki: po prostu mieli ją w magazynie! : Chichot:
0 x
"Nie jest oznaką dobrego zdrowia psychicznego, aby być dobrze przystosowanym do chorego społeczeństwa" Jiddu Krishnamurti.
Avatar de l'utilisateur
Mixieer56
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 402
Rejestracja: 10/10/16, 09:00
Lokalizacja: Ambon 56
x 94
Kontakt :

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez Mixieer56 » 14/02/18, 09:49

Witam,
Bez rozczarowania, książka Didiera odzwierciedla wiedzę, humor, pedagogikę i czyni ją pracą referencyjną.
Odsłonięcie pochodzenia ziemi przez ludzkie błędy nauczyło mnie ponownie. Przypomina mi to prezentacje Huberta Reevesa, mistrza popularnonauki.
Nieco zakazująca teoretyczna strona fenokultury zostaje osłabiona przez zastosowany ton i postępowe podejście, czytelnik jest brany za rękę i zmuszany do modyfikacji swojego poglądu na glebę, z góry przyjętych pomysłów itp.
Moim zdaniem jedną z jego największych zalet jest to, że sprawia, że ​​chcemy wiedzieć więcej.
Dobra robota i dziękuję Didier.:)
1 x
„Zrób bałagan w ogrodzie i uporządkuj swoje pomysły!” Didier Helmstetter
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez Did67 » 14/02/18, 10:01

Mixieer56 napisał:Teoretyczna strona fenokultury jest nieco zniechęcająca...


Chyba mówisz o stronach od 184 do 214?

Zgadzam się. W pewnym momencie byłem „oszołomiony” – zostawiłem to, bo wcześniej dla tych, którzy odkrywają, wszystko jest zbyt „rozproszone”… Ale prawie to powtórzyłem… Krótko mówiąc, walczyłem.

Jednocześnie jest to jedyna naprawdę oryginalna rzecz w moim sposobie działania!
1 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "rolnictwo: problemy i zanieczyszczeń, nowych technik i rozwiązań"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 393