The Potager du Sloth: książka

Rolnictwo i gleby. kontrola zanieczyszczeń, rekultywacja gleby, humus i nowych technik rolniczych.
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12308
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez Ahmed » 05/06/18, 10:05

Intensywne propagowanie bezczynności na pewno nie jest zadaniem łatwym! :D
2 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez Did67 » 05/06/18, 15:11

Podziwiaj poświęcenie: zamoczenie koszuli (jak bicie serca, w zatłoczonych, ale nie klimatyzowanych pomieszczeniach, to obecnie nie jest obraz; czasami kończę koszulę mopem!), aby inni mogli się kręcić! !! !

Wychodzę z kliniki kardiologicznej. Wszystko w porządku. Nie zawetował tej działalności. Nie ma nic przeciwko „dobremu stresowi” (kiedy jest dobry!). „Uważaj jednak na zmęczenie” – kontynuował…
1 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez Adrien (były nico239) » 05/06/18, 21:28

Dobrze się bawisz i otrzymujesz pozytywne wibracje od widzów.

Zjawisko jest identyczne w przypadku artystów, którzy czerpią energię od publiczności.

Wierzymy w to lub nie wierzymy…

Trzeba tylko zwrócić uwagę na moment, kiedy w trakcie prośby pojawi się drobna niechęć, będzie to ostrzeżenie: zrób sobie małą przerwę lub zwolnij tempo.
0 x
Avatar de l'utilisateur
być chafoin
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1202
Rejestracja: 20/05/18, 23:11
Lokalizacja: Gironde
x 97

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez być chafoin » 05/06/18, 21:50

Did67 napisał:Obecnie jestem "u kresu sił", jeśli chodzi o konferencje, goszczenie grup... Do tego stopnia, że ​​najważniejsze rzeczy leżą w pobliżu - przegląd techniczny nie w porządku [nie potępiajcie mnie; I tak jeżdżę; i zapłacę za to więcej!], nie złożono zeznania podatkowego itp. Mnóstwo ciekawych rzeczy (i negatywnych - ślimaki, test na „uprawę pod przykrywką”, ale nie ma czasu na kręcenie filmów!
Nie jest to zbyt miłe dla tych, którzy mieszkają daleko...
Żartuję, dbaj o siebie i przede wszystkim nie zaniedbuj zbytnio tego leżaka!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez Did67 » 05/06/18, 23:21

nico239 napisał:Dobrze się bawisz i otrzymujesz pozytywne wibracje od widzów.


Z pewnością miło jest stać przed pokojem i próbować coś zrozumieć...

Zwykle kończy się to brawami. Niejednokrotnie zdarzało się, że sala wznosiła się do „owacji na stojąco”!

A czasami, kiedy jest krótka dyskusja, niestety nadal jestem bombardowany pytaniami nieśmiałych („Wciąż mam głupie pytanie!”); na szczęście zwykle ktoś przynosi mi drinka...
1 x
Avatar de l'utilisateur
guibnd
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 270
Rejestracja: 24/07/17, 14:58
Lokalizacja: Normandia - eure
x 68

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez guibnd » 05/06/18, 23:39

Ahmed napisał:Intensywne propagowanie bezczynności na pewno nie jest zadaniem łatwym! :D

Podoba mi się Twoje wyczucie formuły, Ahmed : Lol:
0 x
Twędrując z gliny i płodnej pszenicy, pełen wody w zimie, zimno na wiosnę, rozgniatany i pęknięty latem,
ale to było przed Didite ...
Avatar de l'utilisateur
guibnd
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 270
Rejestracja: 24/07/17, 14:58
Lokalizacja: Normandia - eure
x 68

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez guibnd » 05/06/18, 23:47

Did67 napisał:Podziwiaj poświęcenie: zamoczenie koszuli (jak bicie serca, w zatłoczonych, ale nie klimatyzowanych pomieszczeniach, to obecnie nie jest obraz; czasami kończę koszulę mopem!), aby inni mogli się kręcić! !! !

Wychodzę z kliniki kardiologicznej. Wszystko w porządku. Nie zawetował tej działalności. Nie ma nic przeciwko „dobremu stresowi” (kiedy jest dobry!). „Uważaj jednak na zmęczenie” – kontynuował…

ale co to za życie w rozpuście!!!
koszula nasiąknięta jak mop, zatłoczone sale, wybuchy braw, owacje na stojąco :zaszokować: i napoje na koniec Roll: Prowadzisz życie gwiazdy rocka 8)
Naprawdę powiedziałeś to wszystko swojemu kardiologowi? : Mrgreen:
0 x
Twędrując z gliny i płodnej pszenicy, pełen wody w zimie, zimno na wiosnę, rozgniatany i pęknięty latem,
ale to było przed Didite ...
Avatar de l'utilisateur
guibnd
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 270
Rejestracja: 24/07/17, 14:58
Lokalizacja: Normandia - eure
x 68

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez guibnd » 06/06/18, 00:05

Did67 napisał:
guibnd napisał:W mojej okolicy (Normandia/eure) codziennie przechodzę obok 2 łąk, rolnicy kosili ponad 15 dni temu, zrobili duże bele siana, a dziś rano przechodzę obok, a oni wciąż są na pastwisku!?
od 2 dni mieliśmy deszcz i burze, zastanawiam się, dlaczego nie przywieźli tego na sucho Roll:
gdzieś dobrze, zobaczę może uda mi się dorwać, nie przeszkadza mi to, że nabrał wody...


Właściwie dobrze zwinięte bele tworzą „dach kryty strzechą”. To właśnie od dołu, w kontakcie z podłożem, ulegają one największemu uszkodzeniu!

dziękuję DID, Ahmedowi i Olivierowi 75 za odpowiedzi dotyczące okrągłych bel, które moim zdaniem zostały zepsute przez deszcz, uchroniliście mnie przed uznaniem mnie za głupiego przez rolnika, mimo że jestem tubylcem Roll: : Oops:
0 x
Twędrując z gliny i płodnej pszenicy, pełen wody w zimie, zimno na wiosnę, rozgniatany i pęknięty latem,
ale to było przed Didite ...
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez Did67 » 06/06/18, 08:49

guibnd napisał:ale co to za życie w rozpuście!!!
koszula nasiąknięta jak mop, zatłoczone sale, wybuchy braw, owacje na stojąco :zaszokować: i napoje na koniec Roll: To życie gwiazdy rocka, które prowadzisz...



Hej, pewnego dnia poznałem Micka Jaggera. Mamy drinka. I nie wiem dlaczego, opowiada mi o dużych, leniwych blondynkach... Bono wyznał mi swoją słabość do dużych melonów – opowiadał mi po angielsku.

[PS: Nadal uważam, że jest za dużo starych kobiet; Muszę jeszcze raz zobaczyć moje piosenki]
3 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez Did67 » 06/06/18, 10:27

To on śpiewał: „Kiedy jesteś głupi, jesteś głupi!” ? Czy coś takiego...

Są tacy, którzy zostaną królami! Dziś rano zamieścił następujący komentarz na YouTube:

Zrzut ekranu 06 o 06:18 Dustin.PNG
Zrzut ekranu 06 o 06:18 Dustin.PNG (10.25 KB) Wyświetlono 36.93 razy



Może myśli, że narodziłem się z ostatniego deszczu? Niepamiętajcie, że w 2016 roku nie przestało padać...


Ale wybaczymy temu „niewinnemu”, żeby użyć ładniejszego słowa niż piosenkarz…
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "rolnictwo: problemy i zanieczyszczeń, nowych technik i rozwiązań"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 323