Opinia w sprawie aerotermy

Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ... krótkie komfort cieplny. Izolacja, energia drewno, pompy ciepła, ale także energię elektryczną, gaz lub olej, VMC ... Pomoc w wyborze i wdrażaniu, rozwiązywanie problemów, optymalizacja, porady i sztuczki ...
benitobenitez
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 15/03/17, 18:06

Opinia w sprawie aerotermy




przez benitobenitez » 15/03/17, 18:27

BSR,
Niedługo będę miał remont drugiego domu, który wiąże się z całkowitą zmianą systemu grzewczego. Wydaje się, że energia aerotermalna od dawna cieszy się dobrą opinią. Szukałem kilku pomysłów na ten temat i natknąłem się na ecorenove, które wydawało mi się, że stanowi ciekawą ofertę. Chciałbym również wyrazić opinię na temat omawianego systemu aerotermalnego.
dziękuję
0 x
gaillarde
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 16/03/17, 15:10

Re: Opinia w sprawie energii aerotermalnej




przez gaillarde » 16/03/17, 15:17

Dobry wieczór,

Ecorenove to poważna firma, pomimo negatywnych opinii na jej temat. Z czasem rozpocząłem nową instalację grzewczą. Usługa jest zadowalająca, szczególnie dla zespołu technicznego, który jest wydajny. Dopuszczalny jest również czas dostawy, w tym wszystkie oficjalne procedury (w sumie około 1 miesiąca na prośbę o wycenę i ostateczną instalację). Daj mi wiadomość, kiedy zakończy instalację.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79292
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

Re: Opinia w sprawie energii aerotermalnej




przez Christophe » 16/03/17, 15:44

Jeśli przeszkadzasz, mów tak, eh!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gaston
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1910
Rejestracja: 04/10/10, 11:37
x 88

Re: Opinia w sprawie energii aerotermalnej




przez Gaston » 16/03/17, 16:35

1 x
podczas
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 30/03/17, 06:51

Re: Opinia w sprawie energii aerotermalnej




przez podczas » 30/03/17, 07:23

SLT
Odkryłem inną firmę działającą w terenie, siedlisko Energie .eu. Prezentacja na stronie wydaje się atrakcyjna z wieloma zaletami. Według znajomego usługa byłaby całkiem zadowalająca, ponieważ zespół wspomnianej firmy jest kompetentny i raczej wydajny, więc interwencja jest ogólnie zadowalająca. Poprosiłem również niektórych znajomych, ale chociaż firma nie jest jeszcze dobrze znana, osoby, które się nimi zajmowały, były na ogół szczęśliwe. Poza tym jestem tutaj, aby przejrzeć niektóre opinie. Roll: Roll: Roll:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16090
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5232

Re: Opinia w sprawie energii aerotermalnej




przez Remundo » 31/03/17, 20:16

Witaj, to moja pierwsza wiadomość, mam to przyjaciół i taka firma jest fajna, ale chui ma tam opinie! : Mrgreen: W drugiej wiadomości będę miał kolejną wspaniałą firmę do zgłoszenia. :P
0 x
Obraz
mancity
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 04/04/17, 12:56

Re: Opinia w sprawie energii aerotermalnej




przez mancity » 04/04/17, 13:36

Cześć,

„g des cop1s, 1er msg ....” Najpierw uważam za normalne, że najpierw pytamy naszą świtę, co robić. Dlatego moim zdaniem ważne jest, aby zapoznać się z informacjami przed zapytaniem o ogólne opinie. Potem od każdego zależy, czy zechce potwierdzić swoją opinię forums i równie dobrze mogę to przyznać. To jest najlepszy.
Jeśli chodzi o ten temat, chciałbym powiedzieć, że trafienie na strony zainteresowane tym tematem jest najlepsze z tego, że zdecydowana większość mówców na temat forum nie są profesjonalistami. G odkrył do tej pory, że siedlisko energetyczne jest rzeczywiście poważną firmą, na którą można liczyć technicznie i administracyjnie z kompetencjami, które nie powinny zawieść. Ale zanim uruchomię mój prG, jeśli poprzednia osoba ma firmę lub witrynę do zaprezentowania, nadal jestem zainteresowany. Do tego czasu siedlisko energetyczne będzie działało bardzo dobrze. M1
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 286