Przedmioty wymyślić!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Odp: Przedmioty do wymyślenia!




przez Adrien (były nico239) » 19/06/20, 19:48

phil59 napisał:Miałem ofertę na stare merco i powiedziałem, że przy zakupie elektrycznego będzie mnie to jeszcze kosztować 5000, pan powiedział, że to nie ma znaczenia, i tyle. Interesowały go głównie porządne papiery, żeby importuj go do Maroka....

A priori może wzrosnąć do ponad 10 000 euro....


10 000 euro za ważne dokumenty?

Nigdy tego nie widziałem.
0 x
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2212
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 504

Odp: Przedmioty do wymyślenia!




przez phil59 » 19/06/20, 20:05

Dowiedz się np. o cenie sprowadzenia samochodu do Maroka.... (nie mówię o wyjeździe)

Wydaje mi się, że w niektórych krajach azjatyckich przez 5 lat płaci się „opłatę za samochód” rzędu 100 000 euro…
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6458
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610

Odp: Przedmioty do wymyślenia!




przez Macro » 19/06/20, 21:00

Adrien (ex-nico239) napisał:
I dlaczego ANTS twierdzi, że ten kod przeniesienia jest absolutnie niezbędny do zarejestrowania pojazdu?


Pierwsza strona formularza wniosku o rejestrację pojazdu:

Czy posiadasz kod przelewu...2 możliwości Przycisk TAK lub NIE kliknij NIE i postępuj zgodnie z dalszą procedurą...Poproszą Cię o dodatkowe dokumenty....
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Odp: Przedmioty do wymyślenia!




przez Adrien (były nico239) » 19/06/20, 21:56

Makro napisał:
Adrien (ex-nico239) napisał:
I dlaczego ANTS twierdzi, że ten kod przeniesienia jest absolutnie niezbędny do zarejestrowania pojazdu?


Pierwsza strona formularza wniosku o rejestrację pojazdu:

Czy posiadasz kod przelewu...2 możliwości Przycisk TAK lub NIE kliknij NIE i postępuj zgodnie z dalszą procedurą...Poproszą Cię o dodatkowe dokumenty....


Ok dzięki.
Ponieważ tam sprzedawałem nie miałem prawa zajrzeć za kulisy
A dzisiaj po południu rozmawialiśmy o tym z żoną i zastanawialiśmy się przy zakupie kolejnego, czy jeśli trafimy na gościa, który nigdy nie poda nam kodu do przelewu, to co zrobimy?

Dziękuję za tę pocieszającą odpowiedź.

Oto kolejna rzecz, którą odkryliśmy kosztem kupującego, który nas oszukał i którego oszukaliśmy nie chcąc.

Kilka lat temu wymieniliśmy komercyjne Renault na obecną starą Pandę 4x4 (dowód rejestracyjny nie na nazwisko gościa, ale z warsztatu w Monako, tego nie mogę powiedzieć)
Panda była w rzeczywistości w opłakanym stanie silnika, ale ponieważ jest to prosta mechanika, nasz mechanik świetnie się bawił.

Z drugiej strony oszust działał na swój koszt, ponieważ moja żona szczerze zapomniała, że ​​ma mnóstwo niezapłaconych mandatów za ten pojazd od wieków, odkąd mieszkała w Marsylii...

Nie wiedzieliśmy też, że w związku z tym jego pojazd został potrącony przez OTCI sprzeciw wobec przeniesienia dowodu rejestracyjnego...
Z wyjątkiem zapłacenia 600 €, które moja żona była winna... hm...
Nigdy więcej nie usłyszeliśmy od faceta, który musiał sobie powiedzieć: cóż, szkoda, że ​​tym razem odchodzę

Jeśli w tamtym czasie istniał jeden dokument, o który nigdy bym nie pomyślał, aby zapytać sprzedawcę, był to właśnie ten dokument.
Teraz zobaczyłem, że zostało to uwzględnione w szczegółowym zaświadczeniu o statusie administracyjnym... i to dobrze.
0 x
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1687
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 112

Odp: Przedmioty do wymyślenia!




przez oli 80 » 19/06/20, 23:58

Forhorse napisał:Jednocześnie ten rodzaj łajna jest jednorazowego użytku...
W niektórych maszynach rolniczych są też małe kompresory 12V, które są przeznaczone do długotrwałej pracy... ale nie chciałbyś za nie płacić!


Cześć, oto na przykład kompresor zawieszenia siedzenia ciągnika, który jest używany w tym filmie z domowym zbiornikiem

niektóre samochody są wyposażone w zawieszenie pneumatyczne i dlatego są wyposażone w małą sprężarkę, która może służyć jako inflator lub dlaczego nie jako mała sprężarka z zapasem powietrza, tutaj jest film przedstawiający tego typu sprężarkę

w rekonwalescencji na złomowisku, mógłby to zrobić

dobry wieczór
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6458
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610

Odp: Przedmioty do wymyślenia!




przez Macro » 20/06/20, 06:16

Za cenę, jaką zamierzają sprzedać ci ten kompresor... Kup jeden na aliexpress... jest wart ponad 200 euro nowy...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2485
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 359

Odp: Przedmioty do wymyślenia!




przez Forhorse » 20/06/20, 07:35

Sprężarki 12 V montowane na opryskiwaczach jako części zamienne są zazwyczaj sprzedawane w cenie od 400 do 500 euro.
0 x
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1687
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 112

Odp: Przedmioty do wymyślenia!




przez oli 80 » 23/06/20, 19:53

Grelinette napisał:
Adrien (ex-nico239) napisał:
Grelinette napisał:W tym samym pomyśle, korzystam z okazji, aby powiedzieć wam, że odzyskałem pompkę do małych kół samochodowych, aby podłączyć ją do zapalniczki, rozebrałem ją i zostawiłem tylko mały tłok i rurkę do nadmuchania. Po założeniu na wiertarko-wkrętarkę lub wkrętarkę akumulatorową tworzy pompkę tip top do szybkiego napompowania wszystkich rodzajów kół (samochodu, przyczepy, roweru, taczki itp.). Wkleję Ci zdjęcie....

No faktycznie ładnie to wygląda

Oto zasada: po prostu weź inflator elektryczny, nawet HS, bo zwykle to silnik się przepala, rozbierz go i podłącz końcówkę do wiertarki elektrycznej, aby mieć szybki inflator!
Zauważ, że na zdjęciu widać, że mały tłok nie ma tego samego rozmiaru w zależności od inflatora: niektóre są większe niż inne, więc pompują się szybciej.
Inflator.jpg


Cześć wszystkim, jestem pewien, że to zainteresuje ludzi na YouTube, takich jak na przykład Davidos lub nasz przyjaciel, pan Arary, który stworzył puszkę jako system czyszczenia ciśnieniowego wyżej w temacie i będzie mniej uciążliwy niż kompresor 12 V wykonany z silnik lodówki, wystarczy mieć pod ręką śrubokręt

dobry wieczór
0 x
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1687
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 112

Odp: Przedmioty do wymyślenia!




przez oli 80 » 23/06/20, 20:14

Cześć wszystkim, oto domowy Segway wykonany przez Davidosa. Nie wahajcie się zajrzeć na jego kanał YouTube, mnóstwo wszelkiego rodzaju majsterkowania, a będziecie się nieźle śmiać
oto żyropod



dobry wieczór
1 x
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1687
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 112

Odp: Przedmioty do wymyślenia!




przez oli 80 » 27/06/20, 17:31

Cześć wszystkim,
to coś wygląda lepiej niż miotła
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Ahmed, Majestic-12 [Bot] i goście 280