Moje kociaki są już !!!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Moje kociaki są już !!!




przez Christophe » 04/06/16, 14:23

Zobacz 4 kocięta mojej kotki, która urodziła 2 tygodnie temu bistro/cud-życia-na-moim-fotelu-narodziny-cipki-t14734.html zniknął z ich skrzynki dziś rano!!

Uwaga, moje kocięta zniknęły dziś rano!! Ich pudełko jest puste!

Nie było mnie w domu... Przeanalizowałem wideo, które robię w trybie timelapse:

a) o 10:30 najdzielniejszy z całej czwórki zdaje się chcieć odejść, to jest ostatnie jego zdjęcie, jakie mam:

kocięta1.jpg


b) nie wydaje się to zbytnio martwić matkę, która karmi piersią pozostałe 3 dzieci o godzinie 10:50.

kocięta2.JPG


c) mimo wszystko matka jest dość nieobecna po karmieniu piersią, może szuka drugiej?

d) o godzinie 11:20 Chateline zajmuje 1. z pozostałych 3. miejsca:

kocięta3.JPG


e) wraca „do gniazda” o godz. 11:40, 11:50, 12:00 (opuszczając pozostałe 2) i ostatecznie decyduje się na zajęcie trzeciego gniazda o godz. 3:12.

kocięta4.JPG


f) ostatni zostanie sam na prawie 1 godzinę: przyjmuje go o 13:20 (na pewno wystarczy czasu, aby nakarmić pozostałych 3 piersią?)

cahtons5.JPG


g) o godzinie 13:50 zauważyłem zniknięcie i skontaktowałem się z FBI :zaszokować:

Cóż, dobrą rzeczą jest to, że to nie mój drugi kot je zabrał... Więc to Chateline przeniosła je, prawdopodobnie do większego miejsca (chciałam dzisiaj tylko zmienić klatkę, bo stwierdziłam, że zaczynają być ciasne) ).

Więc sprawdzę, co z nią dzisiaj po południu... na razie jest w środku i nie wydaje się zbytnio zmartwiona, szybko rozejrzałem się po domu (wnętrzu) ​​i jeszcze niczego nie znalazłem... Sprawdzę to posłuchaj też :)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Moje kocięta zniknęły !!!




przez Christophe » 04/06/16, 15:16

Koniec alertu, właśnie je znalazłem na dnie szopy, nawet nie w pudełku, tylko na ziemi... uff!

Nie wiem do końca, co się stało, pewne jest, że pierwszy, który zniknął, nie mógł przebyć całej tej drogi sam… one wciąż się czołgają…

Włożyłem większe pudełko i włożyłem z powrotem 1 kocięta, teraz obserwuję reakcję matki, czy przyniesie pozostałe 3 z powrotem do pudełka?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Moje kocięta zniknęły !!!




przez Christophe » 04/06/16, 18:18

Cóż, nie przyniosła pozostałych 3 z powrotem do pudełka, ale wzięła tę, którą włożyłem, aby odłożyć ją z powrotem do szopy…

Wniosek: coś tu niepokoi...światło? Hałas? Kociaki kilka dni temu otworzyły oczy, może to być powiązane, więc...

Więc przeniosłam jej klatkę do szopy, będzie tam ciszej... teraz muszę patrzeć, czy nie wyjmie ich z klatki i nie położy na ziemi... wtedy nie za bardzo zrozumiem. .. jakieś pomysły przyjaciele?
0 x
Cervesia
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 11
Rejestracja: 25/06/12, 13:05
x 2

Re: Moje kocięta zniknęły !!!




przez Cervesia » 04/06/16, 18:32

musiały być zaniepokojone lub zauważyła zagrożenie, przyjdź do nich wieczorem do domu obok ciebie i uspokój matkę
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Moje kocięta zniknęły !!!




przez Christophe » 04/06/16, 18:39

Ach tak, skoro mowa o zagrożeniu, trzeba powiedzieć, że w ten weekend mam swojego 6-letniego „małego potwora” i to pierwszy weekend, odkąd otworzyły oczy... Nadal nie udało mi się wyjąć baterii :D
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Moje kocięta zniknęły !!!




przez Obamot » 04/06/16, 19:20

Kanibalizm poporodowy?

Występuje także u psów i kotów (nie życzę im!)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Moje kocięta zniknęły !!!




przez Christophe » 04/06/16, 19:41

Ale nie, Obamot, znalazłem ich godzinę później :) Trzeba przeczytać, ech...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Moje kocięta zniknęły !!!




przez Obamot » 04/06/16, 21:09

Cóż, mamy więc kolejny błąd, ponieważ kiedy pisałem wiadomość, Twoja wiadomość informująca, że ​​je znalazłeś, nie istniała Obraz
(i nie jest to pierwszy taki przypadek...) Nie jestem jeszcze nowy... Obraz

Z drugiej strony mam poważne wątpliwości: : Arrowd: : Lol:

Christophe napisał:Ach tak, skoro mowa o zagrożeniu, trzeba powiedzieć, że w ten weekend mam swojego 6-letniego „małego potwora” i to pierwszy weekend, odkąd otworzyły oczy... Nadal nie udało mi się wyjąć baterii :D

mwouahahaha
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Re: Moje kocięta zniknęły !!!




przez Flytox » 04/06/16, 23:11

Tak, są koty, które przenoszą kocięta bez ostrzeżenia… z powodów, które mogą nam umknąć. Kociak przed swoimi nowymi futrzanymi zabawkami jest być może nieco niespokojny w oczach kociej mamy.... Aby uspokoić mamę, należy przynajmniej na początku ograniczyć przytulanie „obcych”. : Mrgreen:
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Moje kocięta zniknęły !!!




przez Christophe » 05/06/16, 00:28

Tak, Flytox, to najwyraźniej się wydarzyło... Zabawne jest to, że podróż zajęła jej około 2 godzin, karmiąc piersią, prawdopodobnie w obu miejscach... Cóż, skoro mówisz, że szczegóły mogą nam umknąć, nie jesteśmy kotami!

Obamot napisał:Cóż, mamy więc kolejny błąd, ponieważ kiedy pisałem wiadomość, Twoja wiadomość informująca, że ​​je znalazłeś, nie istniała Obraz
(i nie jest to pierwszy taki przypadek...) Nie jestem jeszcze nowy... Obraz


Hmm, to by mnie zdziwiło... zrób zrzut ekranu następnym razem, gdy coś takiego się stanie... : Chichot:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 223