Moje kociaki są już !!!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6458
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: Moje kocięta zniknęły !!!




przez Macro » 26/06/17, 13:21

Nie szukaj dalej ... Niepokoiły ją zaburzenia elektromagnetyczne kamery ...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Arnaud M
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 132
Rejestracja: 31/08/05, 18:34
x 2

Re: Moje kocięta zniknęły !!!




przez Arnaud M » 29/06/17, 00:48

Światło, gdy tylko otworzą oczy, potrzebna jest ciemność.
Zabawne, mam tego samego kota, który utknął w zeszłym roku :)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Moje kocięta zniknęły !!!




przez Christophe » 01/07/17, 15:49

Nowy miot (7!) Również został przeniesiony do "1 tydzień - 1 dzień" ...

Kocięta nie mają jeszcze otwartych oczu ... (zajmuje to od 10 dni do 2 tygodni).

Na szczęście znalazłem je: w szafce w moim pokoju. Z drugiej strony mama jest z nimi znacznie mniej niż wtedy, gdy byli w salonie ... z pewnością uważają je za bezpieczniejsze.

W przeciwnym razie wczoraj odkryłem, że 3 kocięta zniknęły w poprzednim miocie, co w końcu zostało: niektóre włosy i kości :( w pudełku pełnym bałaganu na dole mojej piwnicy ...

Obwiniam siebie za to, że nie szukałem lepiej podczas zaginięcia (nadal szukałem 2 godzin, w tym ogrodu ...) ... ale mama nie nalegała na powrót do piwnica (drzwi były zamknięte po przeszukaniu ...) mieli tylko 3 dni :( sniff ...
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12298
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2963

Re: Moje kocięta zniknęły !!!




przez Ahmed » 01/07/17, 17:23

Rozszerzając nieco temat (jestem gotów ci pomóc!), Możesz narysować dwa tomy: „Zagubione kocięta""Znaleziono kocięta". Na pewno, Proust robiłem znacznie dłużej z równie cienkim przedmiotem, ale nie przesadzajmy, nie jest Proust kto chce! : Lol: ... Albo będziemy musieli poważnie przerobić tekst ... : Wink:
1 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 290