Niespodzianka dla przyjaciół ekologów!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
lilian07
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 534
Rejestracja: 15/11/15, 13:36
x 56

Re: Niespodzianka dla znajomych ekonomistów!




przez lilian07 » 21/05/16, 10:50

Bardzo przyjazna dla użytkownika strona, która powinna zadowolić więcej.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15992
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5188

Re: Niespodzianka dla znajomych ekonomistów!




przez Remundo » 22/05/16, 15:11

bardzo dobra robota Krzysztofie :D

Stawiam na Sycomoreen

http://sycomoreen.free.fr/syco_annonces ... l#23052016
0 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973

Re: Niespodzianka dla znajomych ekonomistów!




przez Christophe » 22/05/16, 15:22

Danke Schöne!

Nie wahaj się przekazywać informacji również w swoich sieciach społecznościowych (niezależnie od tego, czy jest to strona, czy niektóre artykuły)… teraz, gdy strona jest „piękniejsza”…

Skorzystaj także z komentarzy do artykułów na stronie: zapewni to lepszą widoczność niż na stronie forums...

Jestem również otwarty na pisanie artykułów przez niektórych członków forums i odwiedzający: jeśli masz dobry pomysł redakcyjny, zasugeruj mi go na PW (lub przez https://www.econologie.com/contactez-nous/ jeśli nie jesteś zarejestrowany na forums)
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: Angouleme
x 264

Re: Niespodzianka dla znajomych ekonomistów!




przez chatelot16 » 28/05/16, 18:18

Christophe napisał:Nie ma tylko jednego panelu: jest to po prostu link -w obrazie- do kategorii... Nawiasem mówiąc, jest to zaznaczone jako "podkategorie"...

Chyba coraz gorzej rozumiem funkcjonowanie internautów... :płakać:

nie ma jednego sposobu funkcjonowania internautów do zrozumienia... jest wielu internautów przyzwyczajonych do swoich zwykłych witryn, a każda witryna działa inaczej, więc kiedy trafiamy na nową witrynę wierząc, że działa tak jak poprzednia, myślimy, że nie pracować

dlatego musisz być tak jasny, jak to możliwe, a nawet zbędny, aby każdy mógł znaleźć sposób, który zna
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973

Re: Niespodzianka dla znajomych ekonomistów!




przez Christophe » 28/05/16, 18:26

Cóż, tak, znalezienie odpowiedniego projektu witryny stało się trudne, ponieważ internauci stali się… nie wiem… leniwi?

Z jednej strony trzeba upraszczać, z drugiej pokazać, że jest treść, że strona nie jest fałszywa ani pusta...

Naprawdę naprawdę nie jest oczywiste!
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: Angouleme
x 264

Re: Niespodzianka dla znajomych ekonomistów!




przez chatelot16 » 28/05/16, 20:56

czy myślisz, że ten, kto nie rozumie, jest leniwy? to tak, jakbyś musiał prowadzić i unikać wypadków bez wspólnego kodeksu drogowego ... gdyby każdy miał inne nawyki, wypadki byłyby wszędzie i nie byłoby rozwiązania, aby ich uniknąć

Internetowe wiosłowanie polega właśnie na tym: każda strona coś robi, ale na szczęście nie powoduje wypadków: to tylko wiosłowanie i nieefektywność

ktoś mówi ci, że wziął się za to, że fotowoltaika jest dla jednego produktu… jeśli powiesz, że on nic nie rozumie, to nie idziesz do przodu… czy nie powinieneś raczej umieścić innej prezentacji, która pokazuje różnica między produktem a kategorią, w której jest kilka produktów do zobaczenia?

odpowiedziałeś że było już zaznaczone w kategorii ... ale gdzieś wyżej nie na panelu fotowoltaicznym rzecz że nie wiemy czy to produkt czy zestaw produktów
0 x
phil53
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1376
Rejestracja: 25/04/08, 10:26
x 202

Re: Niespodzianka dla znajomych ekonomistów!




przez phil53 » 29/05/16, 08:49

Cóż, nadaje nowy wygląd, bardziej zgodny z duchem czasu!
Kiedy zostawiasz komentarz, może możesz edytować?
Ostrzegam również, że to ten, który się pojawi, zostawiłem swoje imię, wolę zostawić swoje imię
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: Angouleme
x 264

Re: Niespodzianka dla znajomych ekonomistów!




przez chatelot16 » 29/05/16, 10:48

Uważam, że komentarze na tej stronie są całkowicie zbędne forum

musielibyśmy znaleźć sposób na połączenie bloga i serwisu forum ...aby każdy artykuł na blogu został rozszerzony o temat na forum

ale niestety obawiam się, że aby zrobić to automatycznie, konieczne byłoby zaprojektowanie zupełnie nowego oprogramowania

dlaczego nie zrobić tego ręcznie: za każdym razem, gdy tworzysz artykuł, tworzysz również temat na forum , z linkiem do forum pod artykułem oraz link do bloga na stronie forum

artykuł będzie więc widoczny zarówno na forum i blog: jeden będzie reklamował drugiego

Czy bezpośrednie komentarze na blogu są przydatne? Myślę, że odpowiedzi w j forum są wygodniejsze

blog może mieć tę zaletę, że pozwala każdemu niezarejestrowanemu na pozostawienie komentarza, ale w rezultacie poważne odpowiedzi będą forum i komentarze na blogu pozostaną bez odpowiedzi

Wolałbym usunąć możliwość zamieszczania komentarzy na blogu i wyraźne linki zachęcające do odpowiedzi na stronie forum

więc każdy nowy komentarz będzie widoczny jako nowa wiadomość od użytkownika forum i będą odpowiedzi

przy okazji, w menu (znak ma 3 kreski) innego forum istnieje „aktywny temat”, który wygląda jak „ostatnia wiadomość”, której brakuje
http://forum.scienceamusante.net/viewforum.php?f=1
0 x
phil53
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1376
Rejestracja: 25/04/08, 10:26
x 202

Re: Niespodzianka dla znajomych ekonomistów!




przez phil53 » 29/05/16, 10:55

Nie wiedząc, jak to jasno wyrazić, również zgadzam się z chatelotem16
Czy komentarz powinien pojawić się w wątku na forum?
FYI, od czasu do czasu zostawiam komentarze na temat WE jutro, często nie ma reakcji.
To prawda, że ​​artykuły są chwytliwe, ale czasem pozbawione treści.
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: Angouleme
x 264

Re: Niespodzianka dla znajomych ekonomistów!




przez chatelot16 » 29/05/16, 12:16

jest coś co mnie szokuje w "stronie ekonologicznej"

le forum jest już w serwisie ekonologicznym!

dla mnie na stronie jest forum(phpbb) sklep (prestashop) i blog (wordpress)

dla mnie wywołanie witryny Wordpress jest trudne do zrozumienia

dla mnie po wpisaniu econologie.com powinieneś natknąć się na stronę główną, która pokazuje różne części tej witryny

teraz jak wpisujesz econologie.com wchodzisz na bloga i nie widzisz nic do kliknięcia by przejść bezpośrednio gdzie indziej... wszystko jest schowane za tym znakiem z 3 kreskami że jeszcze nikt nie zdążył powiedzieć co chce powiedzieć

ukrywanie długiego menu w znaku jest przydatne, aby zaoszczędzić miejsce, gdy jest coś bardziej przydatnego do umieszczenia ... ale jest duży czarny baner, który zajmuje tyle miejsca, jakby były tam wszystkie różne przyciski
Ostatnio edytowane przez chatelot16 29 / 05 / 16, 12: 27, 1 edytowany raz.
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : ne 44 i goście 266