Recenzje biogazu Book - praktyczna instrukcja

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Recenzja książki Biogaz - praktyczna instrukcja




przez Christophe » 26/05/16, 12:57

0 x
remi43
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 12/07/16, 22:22

Re: Recenzja książki Biogaz - praktyczna instrukcja




przez remi43 » 12/07/16, 22:33

witam,

Z zainteresowaniem przeczytałem cały wątek. Poruszyłem trochę temat książki o biogazie, bo nie znalazłem w internecie innego forum kto o tym mówi.
Kupiłem książkę i jestem zmotywowany do startu. Książka mówi o forum chłopskiego warsztatu, ale na razie jest tego niewiele.
Czy są osoby, które zaczęły? informacja zwrotna? ta książka jest kopalnią złota i uważam, że niektórzy jej członkowie forum szybko zdecydował! Nie ma nawet w innych językach i o ile mi wiadomo tak dokładnej książki o budowie biogazowni do pozyskiwania metanu do pojazdu.Część konstrukcyjna komór fermentacyjnych jest natomiast bardziej udostępniona w internecie i książkach nawet jeśli często dotyczy to dużych instalacji lub małych, bardziej rodzinnych, do pośrednika sięga się bardzo rzadko.
Dziękujemy!
Remi
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Recenzja książki Biogaz - praktyczna instrukcja




przez GuyGadebois » 05/09/19, 14:03

Przekraczam linię. Za kilka dni kupuję Seata TGI. W przeciwnym razie, oto samouczek od autora książki:
https://www.latelierpaysan.org/IMG/pdf/ ... erme-2.pdf

Oraz wiele innych samouczków, które mogą Cię zainteresować:
https://www.latelierpaysan.org/Plans-et-Tutoriels
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 143