[Przestarzałe] Akcenty są niedozwolone w tytułach wątków

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79001
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10933

[Przestarzałe] Akcenty są niedozwolone w tytułach wątków

przez Christophe » 10/11/15, 18:33

Uwaga i ważne: akcenty i znaki specjalne nie są już możliwe w tytułach tematów...od zmiany serwera

Migracja i ewolucja forums jest w każdym razie zaplanowane również dla sklepu (i reszty witryny): the-nowy-butik-t14311.html

Dziękuję za ten nowy nawyk...

Edycja: temat nieaktualny od lutego 2016 r
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6426
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1586

przez Macro » 10/11/15, 19:18

Próbuję poprawić swoje pisanie :płakać: ...To jest zgodne z Androidem i firmą....Kiedy widzę bełkotliwe e-maile, które otrzymuję...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79001
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10933

przez Christophe » 10/11/15, 19:37

Nie martw się zbytnio... forum też niedługo się to zmieni...tak jak sklep właśnie zrobił...
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7

przez słoń » 11/11/15, 10:14

opuściłeś OVH? Ciekawi mnie to, ponieważ regularnie publikuję strony.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

przez Obamot » 11/11/15, 10:19

Z drugiej strony mogłem opublikować post w formacie .png, co do tej pory było niemożliwe, ponieważ obraz nie był wyświetlany.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gaston
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1910
Rejestracja: 04/10/10, 11:37
x 88

przez Gaston » 19/11/15, 17:23

Być może informacje o akcentach powinny być bardziej obecne na stronie w celu utworzenia nowego tematu :?

Już dwóch nowych mówców, którzy przyszli zadać pytanie i znaleźli się z tematem bez tytułu... :?

(jest to mniej ważne, gdy odpowiadasz na istniejący temat)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79001
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10933

przez Christophe » 19/11/15, 17:56

Zamierzam przestudiować tę kwestię dziś wieczorem, aby spróbować ją rozwiązać... jeśli akcenty będą działać w treści wiadomości, poprawienie powinno być dość łatwe... Mam nadzieję...

Według mojego pierwszego dochodzenia jest to problem z kodowaniem ISO/UTF8... czego tak naprawdę nie rozumiem, dlaczego dotyczy to tylko tytułów... (cóż, tym lepiej, bo odwrotnie byłoby bardziej denerwujące! )
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 117