Nowy sklep

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 17/11/15, 23:22

Ach, właśnie kupiłem moduł bloga również do sklepu...

Spędzę tam noc i jutro będzie działać :)

Będziesz mógł tam komentować treści (coś w rodzaju mini forum co...) Użyłbym go do 2 rzeczy:

1) Nowości sklepowe (nowe funkcje, produkty... promocje...)

2) Niektóre bardziej „merytoryczne” artykuły (na przykład użycie a podłączone gniazdo)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 18/11/15, 01:06

Moduł bloga zainstalowany...ale są 2-3 rzeczy które mi się nie podobają...Poprosiłem o wymianę na inny moduł bloga...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 18/11/15, 09:41

Christophe napisał:Ktoś chętny na małą pomoc? :|

Witam,

Wydaje mi się, że wypowiadałem się już wiele razy.

Ponowne wykonanie całej pracy jest czasochłonne, aby dostosować nową koncepcję (1 lub 2 miesiące, jeśli pamięć mi dobrze służy do ogrzewania iso i jest to zrobione PRZED) w każdym razie nie mam dostępu do drugiej forum i to wszystko z moich notatek i naszych dyskusji. Więc nie wiem, co powiedzieć.... (Mogę się z Tobą skontaktować tutaj przez PW, jak sugerowałeś, ale nie ma tu moich notatek!)

W zasadzie pamiętam, że sugerowano, że podczas migracji nie powinniśmy „odwracać uwagi” osób często korzystających z różnych platform, żebyśmy jechali tam na spokojnie, że wręcz przeciwnie, trzeba było skorzystać WZMOCNIENIA synergii pomiędzy nimi (i przedstawienia diagramu). Ponieważ tak naprawdę byłoby szkoda, gdyby ten nowy projekt (który mi się podoba, ale w którym trochę tracimy orientację w porównaniu ze starą konfiguracją) działał jak ogrzewanie izometryczne, rozpraszając ludzi i rozpowszechniając uczestnictwo. Ale oczywiście, biorąc pod uwagę dwa duże rozłamy w koncepcji, trudno jest wyrazić inną opinię, a nawet przewidywać…

Ale ten błąd jest powszechny, ricardo.ch/ zrobił to samo w tym uproszczeniu interfejsu mobilnego, jest on ważny tylko wtedy, gdy stoi za dużą kampanią mającą na celu przyciągnięcie ludzi do nowej platformy (i nawet za to projektant stron internetowych, którego używałem wiem, powiedział mi, że ruch spadł i że wolałby ulepszyć starą, niż drastyczną przerwę, jak to robią). Powiedział mi, że stracili jedną ze swoich witryn (a więc jedna trzecia wizyt mniej).

Ta sama grupa miała (zamieszczam linki, bo kupić można tylko jeśli mieszka się w Szwajcarii, ale można osłodzić, jeśli się chce):
olx.ch
tutti.ch
Ricardo.ch

Z żalem muszą zrezygnować z olx, aby utrzymać ten sam poziom ruchu na dwóch platformach, które opuścili.
Inny portal naukowy, przy którym współpracowałem, radzi sobie znakomicie. W innym przypadku frekwencja sięgała 200 000, kiedy również się tym zajmowałem...

Krótko mówiąc, trochę żałuję, że nie wprowadzono w życie opracowania strategii łączności statków (bo widzieliśmy trochę na odwrót)... I może od tego czasu można było -trochę zapomnieć o zasadzie USP.

Reszta na PW. Na obecnym etapie nie ma innej opinii biorąc pod uwagę powyższe: „skończone, zrobione…”

RTDC.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 18/11/15, 10:25

Rozumiem Twój przekaz, ale nie mieszaj wszystkiego z Obamotem (zwłaszcza w miejscach publicznych, gdzie inni nie zrozumieją 1/2)... tutaj TYLKO mówimy o przeprojektowaniu sklepu...

dziękuję
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15992
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5188




przez Remundo » 18/11/15, 11:40

Christophe napisał:Czy jakieś dobre dusze mogłyby przeprowadzić bardziej szczegółowe testy? Nawigacja, proces zakupowy... Najlepiej członkowie, którzy byli klientami? I daj mi trochę informacji zwrotnej na temat poprawy lub potencjalnej blokady? Tutaj publicznie lub jeśli zbyt szczegółowo w pm...

Również gdyby niektórzy klienci mogli przetestować komentarze dotyczące produktu, byłoby dobrze…

Dziękuję ...

Stawką jest przetrwanie strony (biję na alarm od miesięcy… ale zostałem sam z bardzo niewielką pomocą lub reakcją z Twojej strony :( ...)

Nawiasem mówiąc, dzięki Remundo za zamówienie w tym tygodniu… mały komentarz dotyczący produktu byłby miły (oczywiście po otrzymaniu paczki)

Zamówiłem i wszystko działa bez zarzutu.

Uważam, że nowy sklep jest całkiem użyteczny dzięki dobrze zaprezentowanym obrazom; i dobrze zorganizowane sekcje.

Nie wahaj się zatem, jeśli któryś produkt Cię zainteresuje. :D
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 18/11/15, 15:14

Christophe napisał:Rozumiem Twój przekaz, ale nie mieszaj wszystkiego z Obamotem (zwłaszcza w miejscach publicznych, gdzie inni nie zrozumieją 1/2)

dziękuję

Tak, tak, oczywiście potwierdzam, nie ma powodu, aby wyciągać jakiekolwiek wnioski z częściowych komentarzy, było to ukryte (zauważ, że moje uwagi pozostają aktualne pod względem merytorycznym/formalnym, ale to ty widzisz).

Christophe napisał:...tutaj mówimy TYLKO o przeprojektowaniu sklepu...
dziękuję

Bez komentarza (publicznie) po prostu zauważam, że w zasadzie (i z bardzo konkretnych, ustrukturyzowanych i umotywowanych powodów) zgodnie z tym, co wiem o ogólnie przyjętych praktykach w branży, nie zaleca się oddzielania jednego elementu obiektu od drugiego.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 18/11/15, 18:43

Absolutnie niczego nie oddzielam, dlatego mówię tutaj o sklepie... wracając ze starym złym projektem ogrzewania ISO, nie bardzo widzę związek z nowym sklepem...

W każdym razie ...

Właśnie umieściłem w Internecie system czatu/pomocy w czasie rzeczywistym, aby przetestować go tutaj: https://www.econologie.com/shop/ (i na wszystkich innych stronach... na dole po prawej)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 18/11/15, 19:03

...Powiedziałem "z bardzo konkretnych, ustrukturyzowanych i umotywowanych powodów"

Odpoczynek do PM.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15992
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5188




przez Remundo » 19/11/15, 10:01

Cześć Obamocie;

bardzo dobre analizy marketingowe i znajomość sieci,

ale czasem jest prościej... kupić coś, żeby Christophe dostał zapłatę za swoją pracę i godnie zakończył miesiąc.

Od czasu, kiedy używamy forum codziennie i za darmo...

Złożyłeś małe zamówienie?

@+ :D
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 19/11/15, 10:14

Sam Christophe powiedział, że akt zakupu jest formą głosowania!
Liczenie głosów nie do mnie należy!

Remundo napisał:Cześć Obamocie;

bardzo dobre analizy marketingowe i znajomość sieci,

ale czasem jest prościej... kupić coś, żeby Christophe dostał zapłatę za swoją pracę i godnie zakończył miesiąc.

Od czasu, kiedy używamy forum codziennie i za darmo...

Złożyłeś małe zamówienie?

@+ :D

Najlepiej na PW ^^
Ale na marginesie chciałbym Wam zwrócić uwagę, że 1) miesiąc pracy jaki spędziłem nad konceptualizacją załącznika do tej strony był dobrowolny 2) jako jeden z nielicznych regularnie reklamuję sklep ^^
Ostatnio edytowane przez Obamot 19 / 11 / 15, 10: 21, 1 edytowany raz.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 303