Jakie tematy forums ekonologia czy jesteś pasjonatem?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 22/10/15, 13:59

Rzeczywiście, trudno odpowiedzieć:

a) są przewody, które bardzo dokładnie śledzę (kotły na pellet, biomasa, energia, fotowoltaika, biometan...) i takie, które zasilam (ogrodnictwo bez uprawy roli...)

b) są takie, które „trzepoczę”: często przyglądam się bez interwencji; i tam zmienia się każdego dnia; powiedzmy, mam skłonność do tego, co dotyczy kwestii polityczno-ekonomicznych...

c) i są takie, których unikam: superjednostkowe i inne „genialne znaleziska” tego samego rodzaju; wszystkie teorie „spiskowe” i inne „pierwotne antykapitalizmy”…

I jest sekcja HUMOR!!! Koniecznością !!!

PS: Nie widziałem „liczników” w profilu; odkrycie ponownie zmotywowało mnie do zapoznania się z moim ulubionym wątkiem, który czyta się znacznie częściej, niż myślałem!!!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Grelinette
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2007
Rejestracja: 27/08/08, 15:42
Lokalizacja: Prowansja
x 272

Odp: Jakie tematy forums ekonologia czy jesteś pasjonatem?




przez Grelinette » 28/02/16, 10:46

Kontynuując moją wędrówkę po tajemnicach nowego forum, natknąłem się na ten temat... który dlatego odkopałem!

Jakie tematy nas fascynują?

Może to od Ciebie zależy, czy nam powiesz! a także być może możliwość opracowania małego, oryginalnego i innowacyjnego wskaźnika, który pokaże nam nasze osobiste tendencje do zainteresowań.

Pozwólcie, że wyjaśnię: wydaje mi się całkiem proste zaprojektowanie młyna, który będzie zliczał interwencje każdego z nich forumeur-econologist na wszystkie tematy i debaty otwarte na stronie oraz klasyfikują je tematycznie.

Klasyfikacja tematyczna już w pewnym stopniu wskazuje na zainteresowania każdego z nas.
Następnie możesz udoskonalić podejście, licząc konsultacje i czas czytania według tematu (jeśli taka informacja istnieje).

W końcu moglibyśmy mieć jakieś małe „Barometr-Trend-Astrologiczny” co da podejście do naszego profilu!
...a nawet lepiej, możesz ogłosić to kilku osobom forumże mają profile „zgodne ekologicznie”!
(ze wszystkim, co to oznacza, począwszy od zasady tworzenia sieci kontaktów i nawiązywania relacji, od pola zawodowego... do związków romantycznych... Meetic, jeśli mnie czytasz...)

Osobiście z ciekawością i ciekawością dowiedziałabym się, że w zeszłym miesiącu bardziej wciągnęłam się w dyskusje filozoficzne, podczas gdy miesiąc wcześniej tematy techniczne czy ekologiczne były dla mnie bardziej udane i że w tym miesiącu przyciągają mnie raczej kwestie finansowe! ... (nietrudno wywnioskować, że w tym miesiącu mam debet w banku!).

Ale strzeż się ! to podejście, które wydaje mi się dość proste do wyobrażenia pod względem technicznym, jest zgodne z filozofią Google: lepiej narysować profil każdego użytkownika Internetu... lepiej go archiwizować i katalogować komercyjnie!
0 x
Projekt konnym-Hybrid - Econology projekt
„Poszukiwanie postępu nie wyklucza zamiłowania do tradycji”
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Odp: Jakie tematy forums ekonologia czy jesteś pasjonatem?




przez moinsdewatt » 06/06/16, 21:44

wątek ''Ewolucja gatunków biologicznych i...przypadek''

i wątek ''Koniec świata (na rok 2012), astronomia i hipotezy'' zamknięty

To dobra wiadomość dnia. :P
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79001
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10933

Odp: Jakie tematy forums ekonologia czy jesteś pasjonatem?




przez Christophe » 06/06/16, 23:55

Tak :) Zacznijmy od nowa na nowych podstawach! :)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42

Odp: Jakie tematy forums ekonologia czy jesteś pasjonatem?




przez Capt_Maloche » 22/05/17, 16:44

Hi guys,

Oprócz tematów opisanych przez Rému
Olej Laigret i nasza uargumentowana praca mająca na celu wyjaśnienie wszystkich zagmatwanych, jednolitych maszyn :D
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
thibr
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 723
Rejestracja: 07/01/18, 09:19
x 269

Odp: Jakie tematy forums ekonologia czy jesteś pasjonatem?




przez thibr » 07/08/21, 07:57

małe pytanie, w tym okresie pandemii, na posty aktualnie publikowane ... na forum
jaki jest procent przeznaczony na covid/wirus/HCQ/Raoult.... :(
większość z nich to nieciekawe gry w ping-ponga, jeśli nie kończą się one obelgami.

na szczęście jest jeszcze kilka wątków dyskusyjnych na temat ogrodu warzywnego i energii, które nie są zbyt zanieczyszczone
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15940
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5162

Odp: Jakie tematy forums ekonologia czy jesteś pasjonatem?




przez Remundo » 07/08/21, 08:08

bardzo dobre pytanie

Francja całkowicie poddała się lobotomii z powodu Covid-90. Kanały informacyjne mówią o tym w ponad XNUMX% przypadków.

nic już nie istnieje poza Covid-em. i forums trudno tego uniknąć.
1 x
Obraz
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Odp: Jakie tematy forums ekonologia czy jesteś pasjonatem?




przez Janic » 07/08/21, 08:20

Ponadto nie należy mylić wulgarnego języka z obelgami. Na przykład słowo cipa jest powszechnie używane do określenia wszystkiego.To głupie, zapomniałem parasola” „jesteś głupi w stosunku do przyjaciela” itp...
Same obelgi są używane tylko w przypadku wielokrotnych prowokacji, np. pod adresem szarlatana, oszusta, reakcjonisty, zwolennika teorii spiskowych lub antyszczepionkowca [*], stąd inne zastosowania terminu idiota.pov"con, pov'tache„itd.... Nie powinno dziwić, że niedopałek wrzucony w krzaki powoduje pożar hektarów lasu.

[*] czy to nie Thibr?
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15940
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5162

Odp: Jakie tematy forums ekonologia czy jesteś pasjonatem?




przez Remundo » 07/08/21, 09:55

tak, absolutnie i sam powód może uniemożliwić ludziom angażowanie się w pierwotne zachowania.

na covid widać, że nie ma już powodu, co gorsza, przewrotność ogarnęła naszych pseudoliderów.
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Odp: Jakie tematy forums ekonologia czy jesteś pasjonatem?




przez Obamot » 07/08/21, 10:01

thibr napisał:małe pytanie, w tym okresie pandemii, na posty aktualnie publikowane ... na forum
jaki jest procent przeznaczony na covid/wirus/HCQ/Raoult.... :(
większość z nich to nieciekawe gry w ping-ponga, jeśli nie kończą się one obelgami.

na szczęście jest jeszcze kilka wątków dyskusyjnych na temat ogrodu warzywnego i energii, które nie są zbyt zanieczyszczone
Nadal jesteś wkurzony, że to opublikowałeś, choć sam często zachowujesz się jak wielki, niezdarny troll. : Chichot:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 92