Obowiązkowy licznik energii elektrycznej?

Ropa, gaz, węgiel, energia jądrowa (PWR, EPR, fuzja gorąca, ITER), elektrociepłownie gazowe i węglowe, kogeneracja, trójgeneracja. Peakoil, zubożenie, ekonomia, technologie i strategie geopolityczne. Ceny, zanieczyszczenie, koszty ekonomiczne i społeczne ...
Avatar de l'utilisateur
Lapin
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 823
Rejestracja: 22/07/05, 23:50
x 2

Obowiązkowy licznik energii elektrycznej?




przez Lapin » 19/09/15, 14:19

Oto właśnie otrzymałem miesięczny rachunek za prąd i pigułka jest gorzka;
Zastanawiałem się też, czy licznik elektryczny jest obowiązkowy w Belgii. Mam wściekłe pragnienie samodzielnego wytwarzania prądu.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 19/09/15, 14:52

Czy masz na myśli połączenie sieciowe/subskrypcję?

Nie ma mowy ! Znam myjnię samochodową, w której obliczono, że generator diesla będzie ich kosztować mniej niż 20.000 XNUMX euro, których Electrabel żądał od nich za sprowadzenie linii.
A ponieważ nie jest to samochód, można jeździć na czerwonym, którego cena obecnie wynosi niecałe 60 centów za litr.

Czy nadal jesteś z urzędującym, czy już przeszedłeś na stronę wroga? (Lampiris, Muminus, Aeon itp.)
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Lapin
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 823
Rejestracja: 22/07/05, 23:50
x 2




przez Lapin » 19/09/15, 15:11

Jestem w Lampiris, ale to nie Lampiris jest drogi.

to transport, podatki, zielone czeki, które w ten czy inny sposób płacimy itp.
szczerze to zaczyna mnie to wkurzać. im mniej konsumujesz, tym więcej płacisz. szukaj logiki.

A tam chciałbym stworzyć małą firmę (bezrobocie i kryzys obliguje), która będzie pobierała mało prądu i dużo ciepła. d lub pytanie.
Nie chcę stawiać licznika dla tej firmy, wolałbym samodzielnie produkować prąd i ciepło.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Energie kopalne: ropa, gaz, węgiel i energia jądrowa (rozszczepienie i synteza jądrowa)”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 270