Oto mechanizm tworzenia autonomicznego ruchu

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
fredenergie71
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 06/07/15, 10:26

Oto mechanizm tworzenia autonomicznego ruchu




przez fredenergie71 » 06/07/15, 14:09

cześć wszystkim, pozwólcie, że się przedstawię, jestem entuzjastą systemów, więc myślę, że znalazłem coś interesującego, bardzo prosty do zrozumienia mechanizm, który będzie całkowicie autonomiczny w swoim działaniu, wyjaśnię wam tutaj na planie, który pokazuje wam rurka zamknięta na każdym końcu, wewnątrz znajdują się dwa obciążniki po 10 kg każdy, połączone ze sobą prętem łączącym obydwie masy w rurce, a także dwa zbiorniki na wodę o pojemności 10 litrów każdy, rodzaj wysuwanych balonów wykonanych z elastomeru pomysł jest taki, że jego dwie masy podnoszą 10 litrów wody z dolnego balonu do górnego, dlaczego tego chcę, cóż, pomysł polega na uzyskaniu większego ciężaru na górze rurki niż na dole rurki , dzieje się tak z powodu ciężaru większego ciężaru na górze rury, przechyli się on co najmniej o 180° w stosunku do osi, na której jest zamocowana, więc rura z konieczności przechyli się na dole, o ile ta objętość wody podniesiona do góry rurka, tłuszcz ma również mechanizm blokujący, który blokuje rurkę, podobnie jak drzwi wahadłowe ze sprężyną otwierającą się przy określonej sile nacisku wywieranej przez rurkę na oś, aby umożliwić podniesienie się całej wody w górnym balonie w tym momencie mechanizm zwolni rurkę, która obróci się o co najmniej 180°, mechanizm ponownie zablokuje rurę itd., dziękuję za uwagę i proszę o wszelkie opinie dobre lub złe, dziękuję

Obraz

tutaj jest także inny link, który pokaże Ci inne możliwe mechanizmy, poświęć trochę czasu na uważne przeczytanie, aby lepiej to wszystko zrozumieć, pozdrawiam, dziękuję

http://www.magnetosynergie.com/forum/vi ... =11&t=2048
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12298
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2963




przez Ahmed » 06/07/15, 15:04

Twój entuzjazm jest bardzo satysfakcjonujący, ale nie wystarczy przeciwstawić się prawom fizyki!
Twoje urządzenie można porównać do złożonego układu ramion dźwigni, składającego się z poruszających się mas, które w ten sposób modyfikują wywierane siły.

Oznacza to, że siła wywierana przez ciężar wody dodanej do górnej części urządzenia jest dokładnie kompensowana przez ruch dwóch mas po 10 kg (nie powinniśmy myśleć w kategoriach masy, ale w kategoriach masa przez względne położenie na ramieniu dźwigni: nie zapominajmy, że mamy do czynienia z urządzeniem obrotowym).
Innymi słowy, po ruchu mas w dół i podniesieniu się poziomu wody w górnym pęcherzu, uzyskujemy system w równowadze, który w ten sposób pozostanie w tym stanie na zawsze...

Jest to odpowiednik sofizmu w fizyce: bardzo przekonująca demonstracja z wyglądu, ale zawodząca w szczegółach, co czyni ją przestarzałą.
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
fredenergie71
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 06/07/15, 10:26




przez fredenergie71 » 06/07/15, 16:12

witaj Ahmed, całkowicie się z Tobą zgadzam, że moje urządzenie można porównać do układu ramienia dźwigni składającego się z mas, które się poruszają i które w ten sposób modyfikują wywierane siły.
ale zupełnie nie zgadzam się z tym co mówisz podkład, i tutaj...... To sprowadza się do stwierdzenia, że ​​siła wywierana przez ciężar wody, która jest dodawana do górnej części urządzenia, jest dokładnie kompensowana przez ruch dwóch mas po 10 kg (nie powinniśmy myśleć o masie, ale o masie na podstawie względnego położenia ramienia dźwigni: nie zapominajmy, że mamy do czynienia z urządzeniem obrotowym).
Innymi słowy, po ruchu mas w dół i podniesieniu się poziomu wody w górnym pęcherzu, otrzymujemy system w równowadze, który pozostanie w tym stanie na zawsze....... NIE Ahmed dla mnie wcale !!!!! za co!!!!, bo będziesz miał nie tylko wodę w górnej części tuby, ale i masę, która pozostanie sporo ponad osią tuby, zatem koniecznie większy ciężar na górze niż na dole mi nie odpowiada nie myliłem się ????, masa powyżej pozostanie i zawsze będzie powyżej osi,,; cały czas, gdy rura jest lub będzie pionowa do osi nie!!!!!, to proszę podziękować :płakać: :płakać: :płakać:
Ostatnio edytowane przez fredenergie71 06 / 07 / 15, 16: 24, 3 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 06/07/15, 16:14

I jak do cholery woda mogłaby się unieść wbrew grawitacji? Przez odparowanie?

Jeśli tak, to jest to zasada koło miętowe : https://www.econologie.com/forums/un-moteur- ... t1444.html który współpracuje z czynnikiem chłodniczym o niskiej temperaturze parowania (a więc znacznie lepsza wydajność niż woda)
0 x
fredenergie71
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 06/07/15, 10:26




przez fredenergie71 » 06/07/15, 16:40

Christophe napisał:I jak do cholery woda mogłaby się unieść wbrew grawitacji? Przez odparowanie?

Jeśli tak, to jest to zasada koło miętowe : https://www.econologie.com/forums/un-moteur- ... t1444.html który współpracuje z czynnikiem chłodniczym o niskiej temperaturze parowania (a więc znacznie lepsza wydajność niż woda)
cześć, będzie dobrze rosnąć dzięki podparciu dwóch mas po 20 kg podpory, które wystarczą na zbiorniku na dole i w ten sposób podniosą 10 litrów wody (a więc 10 kg masy na górze więcej), a tym samym dodanie wody + ciężar masy większej niż środek ciężkości względem osi i w związku z tym niezrównoważone położenie rurki na jej osi + ciężar na górze to się obróci, chyba że mi powiesz, że będę miał mniejszy ciężar na na górze niż na dole, albo źle interpretuję pewne rzeczy. Dziękuję, rozwiń :zmarszczyć brwi: :zmarszczyć brwi: :zmarszczyć brwi:
Ostatnio edytowane przez fredenergie71 06 / 07 / 15, 17: 18, 1 edytowany raz.
0 x
fredenergie71
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 06/07/15, 10:26




przez fredenergie71 » 06/07/15, 17:09

mały prosty przykład wyjaśnienia, który cię trochę przekona, weź na przykład pionową rurkę lub prosty trzonek miotły, przytrzymaj go dwoma palcami na środku, opanuj uchwyt lub pionową rurkę, zauważysz, że pozostanie w balansuj na pionie, dodaj do niego minimum ciężaru na górze czymś, co masz pod ręką, a bez wątpienia się przewróci!!! moja woda to dodatkowy ciężar na górze rurki, więc nieuchronnie się przewróci :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 06/07/15, 17:15

I? To z tej obserwacji (nie wszystko zrozumiałem...) myślisz o budowie silnika?

:zaszokować:
0 x
fredenergie71
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 06/07/15, 10:26




przez fredenergie71 » 06/07/15, 17:38

Christophe napisał:I? To z tej obserwacji (nie wszystko zrozumiałem...) myślisz o budowie silnika?

:zaszokować:
kpiąco, nie, żartuję!!!! i dlaczego nie Christophe!!! , to ja miałbym z niego produkować prąd!!!, ale na razie muszę potwierdzić jego działanie prototypem i czy już będzie działać nieźle i tym samym udowodnić, że za pomocą prostego mechanizmu autonomiczny samo- utrzymany ruch bez paliwa może być możliwy i wszystko gotowe ,,, mogłoby być możliwe !!!!!,, dla mnie nawet medal !!!!!witajcie buziaki : Chichot: : Chichot: : Chichot:
Ostatnio edytowane przez fredenergie71 06 / 07 / 15, 17: 44, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gaston
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1910
Rejestracja: 04/10/10, 11:37
x 88




przez Gaston » 06/07/15, 17:41

Prezentujesz swój system w pozycji pionowej, która jest niestabilna.

Ale we wszystkich innych pozycjach otrzymujemy odwrotny wynik:
- poziomo, nie ma ruchu ani momentu obrotowego do obracania zespołu.
- jeśli system jest przechylony na jedną stronę, woda ma tendencję do podnoszenia się po najwyższej stronie, co powoduje powrót systemu do poziomu.
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12298
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2963




przez Ahmed » 06/07/15, 17:59

Chętnie przyznam, że Twój system jest inteligentnie zaprojektowany, co nie sprawi, że będzie działać, bo „diabeł tkwi w szczegółach”! :P
Fałszywe jest przekonanie, że cała woda znajdująca się na dnie zostanie wyrzucona do pęcherza znajdującego się na górze, z drugiej strony, jeśli narysujesz system w jego dwóch stanach, zauważysz, że masa na górze rysunku schodzi nieco w dół w stronę osi (dokładnie w tym samym stopniu, co na dole) i że to przeniesienie szkodzi powstawaniu nierównowagi; gdyby istniała nierównowaga (hipoteza), całość będąca pionowa nadal pozostałaby w równowadze, ponieważ tarcie w dużej mierze kompensowałoby zerowy moment obrotowy w tym położeniu (to tak, jakbyś naciskał na pedał roweru, gdy jest on pionowy: moment obrotowy wynosi zero; będzie maksymalna, gdy czopy korby będą ustawione poziomo).

Innym powodem jest to, że energii nie można wytworzyć ani zniszczyć: nie jest to „dogmat”, jak stwierdza strona referencyjna, ale prawo stale weryfikowane przez wszystkich, którzy obliczają funkcjonowanie urządzeń funkcjonalnych.
Twoja energia wzięłaby się znikąd i nie da się jej wytłumaczyć... grawitacja to siła, a nie energia, a wszystkie zamknięte układy grawitacyjne są skazane na niepowodzenie.
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 144