Oto mechanizm tworzenia autonomicznego ruchu

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79121
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 06/07/15, 23:17

Więc idź i zgnij kolejnego forum !

I naucz się pisać, a przede wszystkim szacunku, jeśli chcesz, żeby cię traktowano chociaż poważnie!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15992
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5188




przez Remundo » 07/07/15, 07:54

Panie Fredenergie,

Twój osobisty sukces jest dla Ciebie zaszczytem, ​​ale nie dla Twojej ortografii i stylu, jednak nie o to tu chodzi.

Mnóstwo „wynalazców” poszukuje perpetuum mobile i innych mechanizmów nadjednostkowych.

Wśród wszystkich tych badań są tacy, którzy próbują niewyważonych kół (takich jak Twoje), stosując różne techniki.

Jednakże żaden eksperyment fizyczny nie wykazał nigdy, że siła grawitacji zapewnia przyrost energii na trajektorii znajdującej się w pobliżu obiektu. Stąd każde niewyważone koło bez wewnętrznego lub zewnętrznego źródła energii, niezależnie od jego wewnętrznych przegubów/ruchliwości, może w najlepszym przypadku oszczędzać energię, a w rzeczywistości jego wewnętrzne lub zewnętrzne tarcie (z powietrzem przechodzącym przez ex) spowalnia je nieodwracalnie, do całkowitego zatrzymania.

Jeśli zbudujesz koło, będziesz mógł zobaczyć to zjawisko tylko wtedy, gdy znajdziemy sposób na przekazanie energii twoim masom, tak aby okresowo się podnosiły.

Pozdrawiam!
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Gaston
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1910
Rejestracja: 04/10/10, 11:37
x 88




przez Gaston » 07/07/15, 10:03

fredenergie71 napisała:będzie lepiej, jeśli wyjaśnisz mi, dlaczego to nie działa
Właśnie to próbowałem zrobić, ale nawet nie zadałeś sobie trudu, aby przeczytać treść mojej odpowiedzi.

Tak, ustawiony pionowo, twój system zacznie się poruszać, ale zatrzyma się w poziomie, ponieważ jest to jego STABILNA pozycja równowagi.
0 x
fredenergie71
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 06/07/15, 10:26




przez fredenergie71 » 07/07/15, 10:56

Gaston napisał:
fredenergie71 napisała:będzie lepiej, jeśli wyjaśnisz mi, dlaczego to nie działa
Właśnie to próbowałem zrobić, ale nawet nie zadałeś sobie trudu, aby przeczytać treść mojej odpowiedzi.

Tak, ustawiony pionowo, twój system zacznie się poruszać, ale zatrzyma się w poziomie, ponieważ jest to jego STABILNA pozycja równowagi.
cześć Gaston i wszyscy, właśnie przeczytałem sobie trochę ponownie i myślę, że wczoraj wieczorem straciłem panowanie nad sobą obraźliwymi słowami, więc przepraszam, posunąłem się za daleko, więc daję wam tylko jedną wymówkę, a przede wszystkim panu Christophe'owi ( nikt nie jest doskonały=, mam nadzieję, że nie będziesz mnie bardziej rygorystycznie trzymać, przepraszam i oczywiście Ahmeda i wszystkich innych, w przeciwnym razie odpowiem panu Gastonowi, przepraszam za opóźnienie, więc nie zgadzam się z twoją wypowiedzią dla mojego systemu, dlaczego, ponieważ w moim systemie będziesz miał większy ciężar na jednym, niż na drugim, w moim systemie, nawet w poziomie, więc nigdy nie pozostanie on w poziomie, ale będzie kontynuował swoją drogę w dół i nadal znajdzie się w poziomej studni, woda jest znajduje się na dole i wznosi się do góry, więc dwa obciążniki powyżej u góry osi w stosunku do jednego na dole, więc dla mnie istnieje duża różnica całkowitego ciężaru między górą a dołem i dlatego za każdym razem woda się podnosi do góry rura przechyli się w dół, bardzo ważna rura zostanie zablokowana przez mechaniczny mechanizm o dwóch funkcjach, jedna będzie blokować, a druga zwalniać, ma określoną siłę nacisku, rura tak naprawdę nie będzie trzymana przez mechanizm w idealna pionowa, ale lekkie przesunięcie, dziękuję, oto kilka odczytów, jeśli mogą trochę pomóc. Dziękuję i jeszcze raz przepraszam za wczoraj a+ http://rcdnm.discutforum.com/t2783-la-reprise-du-sujet
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12298
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2963




przez Ahmed » 07/07/15, 12:37

Jeśli chodzi o mnie i chociaż nie jestem bezpośrednio zaangażowany, wczorajszy wybuch został zapomniany... 8)

Dodajesz „komplikacje”, aby pozwolić na brak równowagi: energia niezbędna do ich poruszenia pochłonie to, co (hipoteza!) będzie wynikać z tej równowagi.
W rzeczywistości twój błąd wynika z tego, że nic nie jest obliczane, ale to jest podstawa fizyki: „wydaje się, że”, ale po obliczeniu wszystko koniecznie się zrównoważy.
Fizyka nie jest intuicyjna, wręcz przeciwnie!

Podam przykład zachowania energii: wpływ Księżyca powoduje przypływy i lekkie podniesienie skorupy ziemskiej, co powoduje tarcie rozpraszające energię i spowolnienie prędkości obrotowej Ziemi; aby to prawo zostało zweryfikowane, konieczne jest zatem, aby prędkość Księżyca nieznacznie wzrosła (a więc przy okazji oddaliła się o kilka cm/rok). „Zdrowy rozsądek” podpowiada, że ​​obie gwiazdy zwalniają...

Ten przykład pokazuje również, że perpetuum mobile nie może bezkarnie dostarczać energii i że energię można jedynie przekształcać, a nie tworzyć...
Siła taka jak grawitacja nie jest energią i dlatego nie może stanowić źródła; z pewnością przykład tam hydraulicznych zdaje się przeczyć temu twierdzeniu: jedynie okrojone rozumowanie powoduje tę iluzję, ponieważ źródłem energii w rzeczywistości jest słońce, które odparowując wodę, najpierw ją unosi...
Tak samo iluzoryczne jest i z tego samego powodu, że zatrzymanie się w celu rozproszenia maksymalnej energii z pewnością doprowadziłoby nas do powrotu „do epoki jaskiń i świec (sic!)”, podczas gdy sytuacja odwrotna jest znacznie bardziej prawdopodobna i dyskusyjna.
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554




przez moinsdewatt » 07/07/15, 15:03

Kolejny śmieciowy wątek.
0 x
fredenergie71
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 06/07/15, 10:26




przez fredenergie71 » 07/07/15, 15:07

,,,
Ostatnio edytowane przez fredenergie71 07 / 07 / 15, 15: 37, 2 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gaston
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1910
Rejestracja: 04/10/10, 11:37
x 88




przez Gaston » 07/07/15, 15:20

Ponieważ nie uda nam się Was przekonać ani prostymi wyjaśnieniami, ani teoretycznymi wyliczeniami, pozostaje mi tylko życzyć powodzenia w tworzeniu Waszych systemów.

Niemniej jednak dwie rady:
- nie poświęcaj na to zbyt wiele czasu i zasobów
- nie obwiniaj jakości produkcji, jeśli nie działa tak, jak byś chciał.
0 x
fredenergie71
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 06/07/15, 10:26




przez fredenergie71 » 07/07/15, 18:12

cześć, tak, dziękuję Gaston i Ahmed, przepraszam za opóźnienie, dziękuję, że poświęciłeś mi trochę więcej czasu, aby odpowiedzieć na twój przykład. Ahmed, jeśli istnieje działanie natury, koniecznie musi nastąpić reakcja, więc tak, po działaniu zawsze następuje reakcja energii natury lub energii naturalnej, mój system również wykorzystuje tę prostą, naturalną zasadę, która pozwala mi wykorzystać stan nieważkości na określoną przeze mnie odległość, aby aktywować ciężarki w rurce i w ten sposób podnieść płyn o całkowitej masie, który będzie mniejsza niż całkowity ciężar wywierający to przeniesienie, gdy rura jest ustawiona tylko pionowo, zatem = energia potencjalna ciężarków z wektora naturalnego dla wpływu ciężarków na stan nieważkości, zatem energia potencjalna jest w porządku,,,, zatem do wykorzystania, co nie wychodzi od zera i dlatego dla mnie, jeśli ciężar w rurze na górze jest większy niż ciężar na dole, tłuszcz ma dodatkowo wodę na górze, musi się przełączyć, w każdym razie już to planowałem pierwszy prototyp i w ten sposób rozumiem i rozumiem różne parametry, które na siebie oddziałują, więc pod koniec przyszłego tygodnia przyjdę z oceną, dziękuję 8) 8) 8) Korzystam z okazji, aby zaoferować wam kolejny idiotyczny system. Pytanie, czy możemy wykorzystać ten mechanizm, ponieważ jedyne planowane zużycie energii elektrycznej to jeden lub dwa małe silniki zamontowane na kablu, aby zapewnić luz lewemu i prawemu kablowi, tak aby ciężar mogę w każdej chwili określić dociśnięcie lewego zbiornika raz do ziemi i tym samym podniesienie wody w prawym zbiorniku, odwrotnie, oczywiście nie podałem zaworów przeciwzwrotnych, pole wody itp. itd. ...tylko pomysł czy dzięki temu możemy wyprodukować więcej, niż konsumujemy, dziękuję http://www.hostingpics.net/viewer.php?id=496270001.jpg
Ostatnio edytowane przez fredenergie71 07 / 07 / 15, 18: 57, 2 edytowany raz.
0 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554




przez moinsdewatt » 07/07/15, 18:30

Wspaniały kurs interpunkcyjny. :zaszokować:
0 x

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 95