Oto mechanizm tworzenia autonomicznego ruchu

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
fredenergie71
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 06/07/15, 10:26




przez fredenergie71 » 06/07/15, 18:15

Gaston napisał:Prezentujesz swój system w pozycji pionowej, która jest niestabilna.

Ale we wszystkich innych pozycjach otrzymujemy odwrotny wynik:
- poziomo, nie ma ruchu ani momentu obrotowego do obracania zespołu.
- jeśli system jest przechylony na jedną stronę, woda ma tendencję do podnoszenia się po najwyższej stronie, co powoduje powrót systemu do poziomu.


Heee Hooo natknąłem się na to, co chłopaki!!!!! ponownie wyjaśniam zasady fizyczne wcale nie wymyślone przeze mnie LOL!!!!!, masa, więc woda oprócz górnej MASA, którą znajdziesz powyżej axeeee = + waga powyżej niż w BASSSSS, więc obligatoirosse UNBALANCE po tym, który wciąż zadaje mi pytanie, idę do chińskiego, aby lepiej zrozumiał, dziękuję za myślenie i odniesienie się do praw fizyki przy minimum nauki :zaszokować: :zaszokować: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol:
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12298
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2963




przez Ahmed » 06/07/15, 18:33

Fred, w twoim projekcie jest jeszcze jeden błąd, który nie dotyczy nauk fizycznych i który często tu demaskowałem: problemem ludzkości nie jest niedobór energii w przyszłości, ale zbyt duża obfitość prądu, który jest wykorzystywany do niszczenia warunki życia na ziemi.
Oczywiście snów na jawie o superjednostce nie należy się bezpośrednio obawiać, ale kryją w sobie niezwykle zgubne złudzenie, że obfitość energii, niezależnie od jej źródła, byłaby w stanie rozwiązać wszystkie problemy.
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79114
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 06/07/15, 18:38

fredenergie71 napisała:dziękuję za myślenie i odwoływanie się do praw fizyki przy minimum nauki :zaszokować: :zaszokować: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol:


Jest tu wielu techników, naukowców i inżynierów... więc myślę, że minimum badań, które mamy...

Ze swojej strony ośmielam się mieć nadzieję, że byłeś lepszy z fizyki niż z ortografii… czytanie cię staje się bolesne!!

Co do koncepcji, którą prezentujesz: zbuduj prototyp, nagraj film i dokonaj pomiarów, a potem wróć i pokaż nam to wszystko! :)
0 x
fredenergie71
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 06/07/15, 10:26




przez fredenergie71 » 06/07/15, 18:50

Ahmed napisał:Fred, w twoim projekcie jest jeszcze jeden błąd, który nie dotyczy nauk fizycznych i który często tu demaskowałem: problemem ludzkości nie jest niedobór energii w przyszłości, ale zbyt duża obfitość prądu, który jest wykorzystywany do niszczenia warunki życia na ziemi.
Oczywiście snów na jawie o superjednostce nie należy się bezpośrednio obawiać, ale kryją w sobie niezwykle zgubne złudzenie, że obfitość energii, niezależnie od jej źródła, byłaby w stanie rozwiązać wszystkie problemy.
Ahmed Nie do końca się z panem zgadzam, ponieważ nadal siedzielibyśmy w naszych jaskiniach, musimy nie tylko patrzeć na to, co produkujemy źle, ale także jak to poprawić, zawsze będziemy mieć oko i uczyć się, więc dopóki „tam będzie życie w quette będzie dobre i złe, to do nas należy wybór i odrzucenie najgorszego (oczywiście z naszymi błędami) : Chichot: : Chichot: : Chichot:
0 x
fredenergie71
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 06/07/15, 10:26




przez fredenergie71 » 06/07/15, 19:05

Christophe napisał:
fredenergie71 napisała:dziękuję za myślenie i odwoływanie się do praw fizyki przy minimum nauki :zaszokować: :zaszokować: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol:


Jest tu wielu techników, naukowców i inżynierów... więc myślę, że minimum badań, które mamy...

Ze swojej strony ośmielam się mieć nadzieję, że byłeś lepszy z fizyki niż z ortografii… czytanie cię staje się bolesne!!

Co do koncepcji, którą prezentujesz: zbuduj prototyp, nagraj film i dokonaj pomiarów, a potem wróć i pokaż nam to wszystko! :)
HAAA hOUA to ty i boleśnie widzę, jak przebijasz głupi argument udawacza wiedząc, że popełniłeś błędy ortograficzne, lepiej wyjaśnij mi, dlaczego to nie działa c…., pretensjonalne, ponieważ popełnianie błędów oznacza, że ​​​​ja jestem CO!!!!, idiota z idioty, przepraszam za ciebie pod pretekstem żołędzia, nie jestem twoim psem ani bliską ci osobą za śmieszność, jestem obcokrajowcem i gdybyś równie dobrze radził sobie w mój język jak ja w twoim OKKKKKKK z chnoque wiem wszystko!!!!!!!!!!!!! więc cytuj z mojej winy, drugi który popełnia błędy nie wie i nigdy nic nie wie bo drugi już wszystko wie i więcej o tych, którzy popełniają błędy
Ostatnio edytowane przez fredenergie71 06 / 07 / 15, 19: 48, 2 edytowany raz.
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12298
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2963




przez Ahmed » 06/07/15, 19:18

Jeśli błędy ortograficzne nie są sprzeczne z prawami fizycznymi, to rzeczywiście szkodzą dobremu zrozumieniu, ale użycie obelg oznacza wyraźną chęć nie komunikowania się; biorąc pod uwagę ten fakt, pozostawiłbym to na tym.
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
fredenergie71
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 06/07/15, 10:26




przez fredenergie71 » 06/07/15, 19:38

Ahmed napisał:Jeśli błędy ortograficzne nie są sprzeczne z prawami fizycznymi, to rzeczywiście szkodzą dobremu zrozumieniu, ale użycie obelg oznacza wyraźną chęć nie komunikowania się, biorąc pod uwagę ten fakt; Dlatego zostawiłbym to na tym.
no ahmed, nie akceptuję bycia podsłuchiwanym przez wysyłanie mnie z powrotem do błędów ortograficznych, zarejestrowałem się tutaj tylko i wyłącznie, aby dzielić się z tobą pomysłami, a nie być krytykowanym za daremne szczegóły, aby wszyscy pozostali poprawni i ja też bym był, ja nie potrzebuję cię bardziej niż moje błędy ortograficzne, więc jeśli cię to obraża, idź swoją drogą, nie przeszkadza mi to, biorąc pod uwagę twój obecny komentarz, dziękuję
0 x
fredenergie71
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 06/07/15, 10:26




przez fredenergie71 » 06/07/15, 20:19

ponownie odpowiedzieć na każdego krytyka c .... Mam 50 miotły 5 lat we Francji 3 dzieci i założyłem w sumie 6 firm w różnych dziedzinach, wszystko na moją zasługę, bardzo piękna prywatna rezydencja z końca XIX wieku o powierzchni 19 m750 z basen we Francji, gdzie obecnie mieszkam i dom w moim kraju i jeszcze jakieś inne drobiazgi; więc możemy się tam dostać nawet robiąc błędy ortograficzne, a także z idiotami, którzy cię krytykują, i często sprowadzają cię z powrotem do niej, więc nic jebać żadnej lekcji do odebrania swoją bezdyskusyjną i niestosowną odpowiedzią, dobry wieczór, sam jestem bardziej dzieciakiem, na tych co mają dobry słuch i że to wam się przynajmniej opłaca...........
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79114
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 06/07/15, 20:53

Bardzo wrażliwy troll...

:|
0 x
fredenergie71
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 06/07/15, 10:26




przez fredenergie71 » 06/07/15, 22:06

Christophe napisał:Bardzo wrażliwy troll...

:|
Panie Chryste nie pozwolę ci nazywać mnie trollem okkk!!!!! jesteś lekceważący, ale tak łatwo? szukając mnie trochę więcej idioto?? nie rozumiesz???, więc nie rozumiesz swojej uporczywej głupoty?? , wymyślasz wieczną autonomiczną energię bezsensownej dyskusji !!!! : Lol: : Lol: : Lol:nie ma szacunku dla nowego !!!, ale oszust !!! , więc baye baye dla ciebie, a przed snem odpocznie twój stan umysłu na mojej osobie i dobrze ci zrobi OKkkk!!!!!!!!!!!
0 x

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 160