Bi-ostrza samozwijające się z wiatrem

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Quebecu
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 23/06/15, 22:07

Eole




przez Quebecu » 25/06/15, 15:08

masz rację Gaston, dwa ostrza generują silniejszy kontratak, gdy ostrze jest w podstawowej pozycji, wydaje się pomagać, w warsztacie jak zasilałem silnik łopatkami, zamontowanie dało dobre wyniki przy dużych prędkościach, nie wibracje, ale lekkie oscylacje kosza. co jest nieco ważniejsze, gdy noże są zamocowane bez możliwości obracania. I nie jest przeznaczony do bardzo dużej prędkości obrotowej.
0 x
Quebecu
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 23/06/15, 22:07




przez Quebecu » 25/06/15, 15:09

masz rację Gaston, dwa ostrza generują silniejszy kontratak, gdy ostrze jest w podstawowej pozycji, wydaje się pomagać, w warsztacie jak zasilałem silnik łopatkami, zamontowanie dało dobre wyniki przy dużych prędkościach, nie wibracje, ale lekkie oscylacje kosza. co jest nieco ważniejsze, gdy noże są zamocowane bez możliwości obracania. I nie jest przeznaczony do bardzo dużej prędkości obrotowej.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 310