elektryczna zakupu AX ... Dobry pomysł?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6524
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1641




przez Macro » 18/12/14, 15:19

Jeśli chodzi o profesjonalistę, który ma szczyt i sklep na ulicy… Musiałem sobie z nimi poradzić 3 razy pierwsze dwa razy bez zmartwień za trzecim razem powiedzmy, że ceny wzrosły od 3 € za używany monoblok telefonicznie w piątek do 60 e-mailem w poniedziałek… Uznałem, że to trochę nonszalanckie, odrzuciłem ofertę… Ale hej, to jest gra podaży i popytu…
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 18/12/14, 16:06

Na tego rodzaju wymianę nie ma miejsca forum i powinno być zrobione o godz.
Ale skoro pominąłeś słowa, muszę odpowiedzieć.
Nie jestem w stanie powiedzieć, czy twój pojazd jest z powrotem na drodze i nie sądzę, aby tak było, jeśli dokumenty nie zostały u ciebie uregulowane...
Właśnie zostałem poinformowany o ogólnym stanie podzespołów.

Jest to dość powszechne w sprzedaży pojazdów flotowych firm. Poświęcamy pojazd, aby usunąć wszystkie komponenty, które będą używane do napędzania innych pojazdów we flocie i wracamy do całego sprzętu HS, aby był kompletny, czasami sprzedajemy wręcz niekompletne wraki.
Z drugiej strony czasem jest "umowa" z kupcem i wystawiany jest na sprzedaż "zepsuty" pojazd, o którym mówi się, że wszystko jest HS, gdy zostało całkowicie wyremontowane do nowego...
0 x
Arnaud M
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 132
Rejestracja: 31/08/05, 18:34
x 2




przez Arnaud M » 20/12/14, 11:40

Tak długo, jak jesteśmy zrównoważeni, mogę podać informacje na temat AX Aubenas bez baterii za 600 €:
Komputer jest tym ze 106, które odzyskałem, a które były martwe.
Ta siekiera spędziła kilka lat zakopana pod śniegiem: komputer w środku jest wszędzie utleniony (ale nadal działa, to jest najbardziej niesamowite!). Wygląda na to, że SAGEM jest w tym samym stanie, chcę w to wierzyć. Innymi słowy, energoelektronikę można uznać za martwą.

Krótko mówiąc, w szczególności za to, co pozostało z tego AX, aby całkowicie uciec (lub odzyskać blackjacka, tak jak zrobił to obecny sprzedawca).

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chodzi o elektryczne AX-y, z powyższymi zastrzeżeniami dotyczącymi niezawodności, pozostaje to dobrym samochodem.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 276