elektryczna zakupu AX ... Dobry pomysł?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6458
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610




przez Macro » 17/12/14, 20:32

Citro napisał: Odzyskał go znajomy, pomimo swojej wiedzy, miał dużo pracy, aby przywrócić go na właściwe tory, cała elektronika była niesprawna...

Nie odzyskał..Sprzedałem go i dostarczyłem pod jego drzwi przycisk do papieru Berlingo i to Z PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ PRZYCZYNY...

Jeśli ten znajomy ma coś do powiedzenia w związku z transakcją, nie powinien wahać się ze mną skontaktować.... Dla informacji, jeśli wznowił transakcję, zapomniał się ze mną skontaktować, aby dokonać zmiany dokumentów i jednocześnie zapłacić mi 300 € salda transakcji, które wstrzymałem w przypadku najmniejszego problemu... Niech płacze, nie mam nic przeciwko (i znowu w świetle 20 e-maili z informacjami przed transakcją) i znajomości znajomego, o którym mowa w sprawach SPEKULACJI na temat pojazdów elektrycznych... Mam ochotę uronić za nim nawet jedną, a nawet dwie łzy... jeśli w zamian będę mógł ujawnić jego doświadczenie zawodowe, jego nazwisko, imię i nazwisko pracodawcy, jego stanowisko w ta praca i parę innych rzeczy, które o nim wiem... Ci, którzy wiedzą... Tego dnia na miejscu było kilku świadków... Miał czelność mi nawet zaoferować prawie nowy silnik do saksofonu. .. byłbym kretynem... poszedłbym spalić jego "rutę", osobiście już swoje imiona podawałem wielkimi literami na oliomobile, żeby być na swoim miejscu i otwarcie eksponować swoje przekonania, kosztowało mnie to 15 lata rozwoju.... Zapytaj znajomego, czy to oznacza, że ​​jego imię i nazwisko oraz niektóre transakcje, których dokonał na dwa tygodnie przed zakupem mojego berlingo, zostaną ujawnione tutaj i na stronie forum ve... ten facet jest jednym z tych, którzy wiedzą...

Ja też kupuję albo zrozumiałeś.... : Chichot:
Przykro mi, Citro, jeśli ten facet jest naprawdę twoim przyjacielem... Wolę włożyć saksofon do kruszarki, niż kontynuować z tobą wymianę zdań.. ​​Tak ogniści, pełni pasji, zmotywowani i konstruktywni, jak to tylko możliwe...

W tym czasie ten facet był właścicielem 99% pojazdów wystawionych na sprzedaż na leboncoin w regionie Bordeaux… miał 3 lub 4 różne numery telefonów komórkowych…

To powiedziawszy… Jest bardzo kompetentny…
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 18/12/14, 02:21

To czyste Makro w białym winie, nie: nie należy go podlewać! : Chichot: : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6458
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610




przez Macro » 18/12/14, 09:25

Są chwile (nawet jeśli wiek i doświadczenie życiowe pomogły mi nabrać cierpliwości i dyplomacji), gdy łaskocze mnie złość i wracam do życia... To nic nie wnosi do sprawy... Lepiej o tym zapomnę facet zupełnie, ale mam zazwyczaj trochę za dużo pamięci... Powinienem spróbować jogi... Albo bedo... Białe wino wywołuje u mnie skurcze łydek i nie jest dobre w sporcie, który uprawiam...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15992
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5188




przez Remundo » 18/12/14, 13:18

Nie dziwi mnie to, ponieważ w pojazdach elektrycznych PSA w pobliżu Bordeaux jest kilku oszustów... czerpią oni korzyści z całkowitego porzucenia sieci PSA i floty pojazdów elektrycznych HS zlokalizowanych w okolicy.

Redagują części i baterie w lewo i prawo, aby zrobić titinę, która toczy się z 2 lub 3 wrakami. Musimy docenić ich talenty techniczne i wytrwałość.

Jednak w tej niszy nie zarobią fortuny, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę starych palaczy, które są znacznie mniej kruche i znacznie bardziej wszechstronne... Osobiście nie mam czasu się tym bawić.
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 18/12/14, 14:23

Nie daje mi spokoju kontynuowanie tego tematu, ponieważ krytykujecie Państwo osoby, bez których Państwo i ja nie mielibyśmy dostępu do elektromobilności. :?
Niezależnie od tego, czy to Jean-Marc dostarczył Ci Berlingo, Remundoczy aktorzy z Bordeaux, których znam, większość z nich robiła to jako rzetelni profesjonaliści. Wydali mnóstwo energii i czasu, więc logiczne jest, że na tym skorzystali...
W ten sposób pielęgnowali zbiorową wiedzę na temat tych pojazdów i szeroko współpracowali nad forum pojazdyselectrique.fr : Arrowl:

Pierwszą 106-tkę kupiłem u profesjonalisty cenionego w całej Europie za życzliwość i uczciwość. Szokuje mnie, gdy czytam fałszywe oskarżenia pod jego adresem, w rodzaju „ma akumulatory, które wypadły z ciężarówki”.

Nie do końca rozumiem określenie "redakcja" przy składaniu pojazdu z 3 wraków, jest to rzeczywistość zarówno dla tych profesjonalistów, jak i amatorów odnawiających stare pojazdy...
:?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6458
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610




przez Macro » 18/12/14, 14:34

Jeśli mówisz o profesjonaliście zadeklarowanym w należytej formie. Nie mówimy o tej samej osobie. Odsprzedałem i dostarczyłem moje Berlingo do domu konkretnej osoby.
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15992
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5188




przez Remundo » 18/12/14, 14:46

Jeśli chodzi o Jeana Marca, pracuje on w Lyonie. :P

widzisz gościa, któremu Macro sprzedał, wygląda na to, że nie płaci dodatkowej kwoty przewidzianej na wypadek, gdyby pojazd znów działał, jeśli dobrze zrozumiałem… cóż, ta sprzedaż wydaje mi się trochę subtelna… ja bym to zrobił Nie chcę, żeby Macro znowu miał problemy żołądkowe. :P
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 18/12/14, 14:52

Miałem na myśli profesjonalistę posiadającego sklep i witrynę sklepową, a także profesjonalistów (Lyonnais i Bordeaux) prowadzących kilka rodzajów działalności, w tym działalność pasjonującą polegającą na ponownym uruchomieniu pojazdów elektrycznych pierwszej generacji zadeklarowanych w ramach różnych statusów, takich jak „samozatrudniony” .
Osoby te często prowadzą swoją działalność z domu.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15992
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5188




przez Remundo » 18/12/14, 14:54

Tak, to Citro, nie oskarżaliśmy tutaj żadnych profesjonalistów, nie martw się. : Idea:
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6458
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610




przez Macro » 18/12/14, 15:05

Mam dość mocny żołądek... A pozostała część sprzedaży, gdyby miał problemy z pojazdem, cóż, musiał mnie tylko na bieżąco informować, że moglibyśmy przynajmniej porozmawiać (anulować transakcję i wrócić w poszukiwaniu przycisku do papieru, to kosztowało mnie to dużo więcej)..Nie wiedziałem, co ta maszyna ma w półprzewodnikach, bo osobiście nigdy nigdzie nie przykładałem do niej najmniejszego napięcia, sagem był w pudełku, a nie było akumulatora 12V... Co najbardziej denerwuje mnie to, że jeśli ten pojazd jeździ dzisiaj, to dowód rejestracyjny musiał być wystawiony na moje nazwisko (choćby tylko na kilka minut), więc gdzieś musiały być jakieś fałszywe podpisy..
Ale cóż… to już przeszłość…
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 248