oszuści gospodarka

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
Avatar de l'utilisateur
johan68
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 08/05/13, 00:23




przez johan68 » 20/10/14, 15:02

Witaj Ahmadzie
Myślę, że aby „nauki ekonomiczne” mogły zasłużyć na miano nauki; nie należy jej izolować, ale traktować ją z innymi prawami natury, takimi jak na przykład uważam, że entropia w pełni ma zastosowanie w makroekonomii
co myślisz
jp
0 x
RégsB
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 67
Rejestracja: 26/04/14, 13:33




przez RégsB » 21/10/14, 08:37

Witam,

Jesteśmy mniej więcej w asymptocie krzywej wzrostu.
„Prawa”, przy których majstrowali ekonomiści, aby z grubsza dopasować się do wcześniej rosnącej krzywej, już nie pasują. : Mrgreen:
Starzy ekonomiści muszą być zgorszeni, młodzi ludzie być może zawstydzeni, ale w szkole nie nauczyli się niczego innego. Dlatego w obecnej sytuacji nie są w stanie wdrożyć biznesplanu...
uchodzą na sucho jedynie bankisterom, którzy tworzą wahania rynkowe, aby czerpać zyski w tych krótkich cyklach. : Idea:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 115