Porusza się w Utopii

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse

Porusza się w Utopii

przez lau » 09/12/05, 12:06

webmaster ekonologii mówi: Podsumowując: Moreau nie jest wcale jasne, a jego podejście komercyjne nie jest jasne!

2) Odmawia wszelkich samodzielnych eksperymentów... Normalny czas na znalezienie kilkuset gołębi... ech, przepraszam klientów... i pozostawienie ich na słońcu... Nic nie jest jasne w jego argumentach i wszystko idzie w kierunku oszustwo zaczynające się od liczb dotyczących wyników, które różnią się od prostych do podwójnych na tym samym dokumencie ...


Moreau odpowiada swoim krytykom, a zwłaszcza na zaproszenie webmastera ekonologii i Auto Plus!
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79114
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

przez Christophe » 09/12/05, 12:15

Poczytam dokładnie ten temat ale informacja o ławce jest nieprawdziwa (bo takiej nie posiadam) ale z drugiej strony dobrze że zaproponowałem członkom tej forum do udziału w niezależnym teście pojazdu. Ponieważ pomysł nie został zrealizowany, nie zaproponowałem go Moreau.

Jest również jasne, że odpowiedź, którą otrzymałem od Moreau, była dość wymijająca. Mógłbym skopiować tutaj...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79114
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

przez Christophe » 09/12/05, 14:48

Wybrane fragmenty z Moreau (podaję wstęp, który moim zdaniem odzwierciedla pewną chciwość, ale kto jest filantropem na naszej ziemi?):

„...każdy ma pewność zwrotu z inwestycji i nikt nigdy nie powinien móc twierdzić, że go miał! Jest to matematyczne i obliczone na podstawie aktualnej średniej 250 000 km dla lekkiego pojazdu”.

Lub 250 000 km zwrotu z inwestycji, jeśli dobrze rozumiem.
Zróbmy więc matematykę:

Przy cenie benzyny 1,2 € za litr i pierwotnym zużyciu 6 l/100, te 250 000 km odpowiada 18 000 € benzyny.

Dlatego zakładamy, że dzięki jego procesowi zamortyzujemy system, który kosztował wówczas 1000 €. Te 1000 euro odpowiada zatem zużyciu paliwa na poziomie 833 l. Zużycie bez zestawu wyniosłoby 15 000 l, więc zużycie paliwa spadło o: 5,5%.

Już nie jest to wymierne w zużyciu dróg… ale dlaczego w takim razie liczby podawane przez Utopię wynoszą 30, a nawet 60%? I wreszcie żywotność obecnych aut to mniej niż 250 000 km...

To nie ja (ekonologia), ale sam Moreau podaje te sprzeczne dane… Jaką zatem wiarygodność mu przyznać?

„Wkrótce przekonasz się, że jeśli nie tak łatwo jest żyć z niszczeniem przez państwo, to z pewnością był to niezły kopniak w mózg (uwierzyć, że czasami nie wiemy już, w jakim celu myślimy!), nawet jeśli nie pomoże przyspieszyć sprawy, a ostateczny wynik operacji pozostanie pozytywny dla wszystkich”.

O czym on mówi ? Dawna frustracja, która powraca (zobacz jego proces)?

„Na koniec spieszę się z potwierdzeniem naszych wyników badaniem kontroli technicznej, dlatego bardzo trudno będzie twierdzić, że nikt nie mógł zeznać na rzeczywiste działanie UTOPIA Hydrogen Assistance”.

Kontrole techniczne nie są uprawnione do dokonywania odczytów zużycia...


Wniosek: Jeśli wciąż brakuje nam melodii (ale nie na długo), nie brakuje nam pracy! I przez długi czas
...

Przykro mi, ale termin „Tunes” nie jest zbyt poważny… Więc jeśli 500 zamówień w przedsprzedaży było prawdziwych, powiedzmy za 20% z 1000 € (minimum dla zamówienia w przedsprzedaży), to już 500 * 200 = 100 000 € w kieszeni Moreau… Czy Pkoi prosi o 60 000 € na badania i rozwój?

Poza tym nie mam nic do dodania w odniesieniu do fragmentu, który mnie dotyczy.
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse

przez lau » 09/12/05, 15:04

...ale dlaczego w takim razie liczby podawane przez Utopię wynoszą 30, a nawet 60%?


Utopia liczy na wyzwanie 20% oszczędności.
http://www.utopiatech.fr/Garantie.html

.Wtedy, jeśli 500 zamówień w przedsprzedaży było prawdziwych, powiedzmy za 20% z 1000 € (minimum dla zamówienia w przedsprzedaży), to już 500*200 = 100 000 € w kieszeni Moreau... Czy zatem Pkoi prosi o 60 000 € na badania i rozwój?


Dostał już 20% skoro płacimy tylko po dostawie? wtedy bez zewnętrznej pomocy finansowej (jak mówi) rzadko udaje nam się na początku wypracować jakiś znaczący zysk, przez co ucierpi na tym tempo produkcji.
Moje pytanie dotyczyłoby tego, czy zaoszczędzilibyśmy mniej lub więcej w porównaniu z Pantone. W każdym razie, jeśli to prawda (CF quanthomme), jego komercjalizacja nastąpiła bardzo niedawno (5 listopada) i nie powinno upłynąć dużo czasu, zanim otrzymamy pierwsze elementy odpowiedzi.
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79114
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

przez Christophe » 09/12/05, 15:52

Lau napisał:Utopia liczy na wyzwanie 20% oszczędności.
http://www.utopiatech.fr/Garantie.html


Więc jeśli podsumuję, Moreau obiecuje obniżki od 5,5%, 20%, 30% i 60% .... Jak mogę mu dać 1% wiarygodności? On sam siebie dyskredytuje ... Marzę ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Asgard Tyr kości
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Wiadomości: 160
Rejestracja: 06/02/05, 18:21
Lokalizacja: partout
x 1

przez Asgard Tyr kości » 11/12/05, 19:33

Spotkałem kilka osób, które regularnie chodzą za nim bez żadnej odpowiedzi, mimo że już za niego zapłacili.Powinniśmy go uspokoić i pozwolić mu w końcu usiąść do jedzenia. : Twisted:
Jego oszustwo trwa już wystarczająco długo.!!!
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse

przez lau » 11/12/05, 20:27

To dziwne, że właśnie w formularzu zamówienia nie prosi o zapłatę z góry?
Napisałem w celu uzyskania informacji, a on mi odpowiedział. Napisałem tam ponownie dziś wieczorem, aby uzyskać dodatkowe informacje.
Na linkach forum którą dałem, mówi nawet, że możemy przyjść i odwiedzić jego warsztaty po wcześniejszym umówieniu się..
Asgard, czy znasz kilka osób, które już zamówiły z góry i dopłaciły?? Czy możemy ci uwierzyć, twoje źródła są zweryfikowane?
W każdym razie jego historia spowodowała, że ​​spłynęło już sporo atramentu, a na jego stronie odkryłem dodatkową sekcję, w której wzywa do zgłaszania kontroli technicznej przeprowadzonych na jego systemie testów na zanieczyszczenie:
http://www.utopiatech.fr/downloads/La%2 ... nement.pdf

Z nami jesteśmy co najmniej 2, aby kupić jego system, jeśli są wyniki.
Ostatnio edytowane przez lau 11 / 01 / 06, 18: 40, 2 edytowany raz.
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79114
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

przez Christophe » 11/12/05, 20:34

Asgard Tyr kości napisał:Spotkałem kilka osób, które regularnie chodzą za nim bez żadnej odpowiedzi, mimo że już za niego zapłacili.Powinniśmy go uspokoić i pozwolić mu w końcu usiąść do jedzenia. : Twisted:
Jego oszustwo trwa już wystarczająco długo.!!!


I oto jest... i nie słuchają mnie, kiedy to mówię... : Evil:
0 x
skyfish
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 18
Rejestracja: 16/04/05, 23:24

przez skyfish » 11/12/05, 21:02

cóż, to samo zamówiłem, ale absolutnie nie dokonano płatności, ... dezinformacja ???
Ja też to powiedziałem, pffffff
0 x
Win
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 03/08/05, 00:32

przez Win » 12/12/05, 02:06

Dobry wieczór,

Dla informacji.

UTOPIA szukała partnerów. Jako przemysłowiec przez ostatnie 4 miesiące próbowałem się z nią skontaktować (telefony, faksy, listy, poczta….). Chcieliśmy udostępnić w ramach tego partnerstwa naszą wiedzę i wiedzę techniczną w tej dziedzinie, nasze biuro projektowe, nasze warsztaty...
Nigdy nie mieliśmy odpowiedzi ani możliwości dotarcia do nich. Mamy prawo zadać kilka pytań o powagę tej sprawy .....
0 x

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 232