Przywróć je forums: tematy, akcje, serdeczność ...

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79001
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10933




przez Christophe » 12/02/14, 18:18

Did67 napisał:Nie wiem, czy jest to wykonalne, ale należałoby „sklasyfikować”: sekcję „powiedziane tylko w telewizji”, sekcję „Dla tych, którzy nie wierzą w to, co mówi nauka”, sekcję „Co by było, gdybyśmy zmienili firma ”, itp. itd. itd. I każdy z nich zasubskrybowałby jedną lub więcej sekcji ...


Są pieniądze forums dla każdego z tych punktów, prawda?

https://www.econologie.com/forums/actualites ... -vf49.html

https://www.econologie.com/forums/moteurs-ou ... -vf40.html

https://www.econologie.com/forums/societe-et ... -vf81.html

...

W każdym razie z mojego punktu widzenia myślę, że zło jest głębsze…dzięki kryzysowi, dziękuję facebookowi, dziękuję trollom, dziękuję „konkurentom”, którzy przez te lata nie przestali atakować…w mniej lub bardziej widoczny sposób (dla was)…

A oto redakcja forums (widoczne tylko dla odwiedzających):

Witaj w tym forum w zakresie ogrzewania, budownictwa termicznego, izolacji, energii odnawialnej lub kopalnej i jądrowej, majsterkowania i domu, mobilności i nowego transportu, społeczeństwa, gospodarki i zrównoważonych finansów. Rejestracja tutaj


Z linkami do suba forums poszczególny...
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: Angouleme
x 264




przez chatelot16 » 12/02/14, 18:43

Napisałem bez przeglądania aktualnej strony głównej: widzę, że została poprawiona, ale reakcja, którą zgłosiłem, musi pochodzić od kogoś, kto znał starą stronę

więc moja krytyka zbyt ezoterycznego powitania nie jest już nawet aktualna

jego następna wiadomość na usiness.com narzekająca na abu z wikipedii musi oznaczać, że czytał jakieś dedeleco...

dedeleco został zbanowany, pozbawiamy się jego kilku ciekawych interwencji, ale pozostawiliśmy jego liczne wiadomości odpychające... i mam świadomość, że czyszczenie zbędnych wiadomości od dede to nadludzkie zadanie

no w końcu nie wolno nam łamać głowy, nie dogodzimy wszystkim... Ci co nie potrafią posegregować i zrozumieć też mogą szukać gdzie indziej

ce forum jest tym, czym jest, dopóki trwa
0 x
Aumicron
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 387
Rejestracja: 16/09/09, 16:43
Lokalizacja: bordeaux




przez Aumicron » 13/02/14, 08:28

chatelot16, Did67, którzy nadal są zainteresowani ulepszeniem tego forum, co sądzisz o nowej prezentacji z tylko 5 interwencjami na stronę?
0 x
Argumentować.
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 13/02/14, 09:23

Niezbyt mi się to podoba, sprawia, że ​​znalezienie starej interwencji jest jeszcze trudniejsze.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: Angouleme
x 264




przez chatelot16 » 13/02/14, 13:14

Ja też tego nie lubię, to 40 stron jak na taki temat, co nie jest takie długie

czyni wszystkie fałszywe wskazania, które zostały napisane, jak patrz strona 3

kolejna uwaga: na niektórych forum widzimy numery wiadomości, więc możemy powiedzieć „zobacz wiadomość nr 25” i pozostaje to jasne, nawet jeśli nastąpi zmiana liczby wiadomości na stronie
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 13/02/14, 14:25

+1 z tobą, Chatelot za twoją ostatnią sugestię (wiadomość nr.)
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 13/02/14, 22:39

Najlepiej byłoby móc bezpośrednio znaleźć ten numer (superindeks) wpisując go w wyszukiwarkę, bez konieczności wpisywania w czytaniu X wiadomości/stron. :P
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Mike12721
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 12
Rejestracja: 10/10/13, 14:35

Reklama, która ukrywa część ekranu




przez Mike12721 » 14/02/14, 16:47

Drogi Krzysztofie,


Nie wiem, czy istnieje możliwość, że reklama nie zasłania już części ekranu.

Często czytam artykuły na econology.com bez rejestracji. Chcę się najpierw dowiedzieć, zanim zareaguję.

Na moim laptopie z ekranem 16/9 nie stanowi to problemu, reklama ładnie siedzi po lewej stronie obok tego, kto ma być widoczny na ekranie.

Tylko na moim komputerze z ekranem 4/3 reklama zastępuje część ekranu po lewej stronie, więc nie widzę już na przykład nowych wiadomości, które są pod reklamą.

Z Safari jako przeglądarką nie mam tego problemu, ale nie mam też reklam.

Myślę, że reklamy są niezbędne dla twojego dochodu.
Dlatego niefortunne jest, że musimy starać się ich unikać, abyśmy mogli zobaczyć, co jest wyświetlane na ekranie.


Dzięki,


Michel
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Wzmocnij je ponownie forums: tematy, akcje, serdeczność ...




przez Obamot » 26/11/20, 23:22

Witam,

Czy to tylko ja, czy ikona linku w określonych postach zniknęła?
(co podważa przejrzystość i ustalenie prawdziwości faktów w przypadku sporu)

D7E277A9-20F4-43BB-BD0D-7EEE1F2831FB.jpeg
D7E277A9-20F4-43BB-BD0D-7EEE1F2831FB.jpeg (151.39 Kio) Consulté 3685 fois
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79001
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10933

Re: Wzmocnij je ponownie forums: tematy, akcje, serdeczność ...




przez Christophe » 26/11/20, 23:46

Obamot napisał:Witam,

Czy to tylko ja, czy ikona linku w określonych postach zniknęła?
(co podważa przejrzystość i ustalenie prawdziwości faktów w przypadku sporu)



Tak, usunąłem to wczoraj… i nie, to nic nie szkodzi, ponieważ zduplikowało link tytułowy każdego posta…

Dowód: bistro/podkręćmy-the-forums-wspólna-przyjaźń-podmiotów-t12505-190.html#p421292
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 98