Przywróć je forums: tematy, akcje, serdeczność ...

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2




przez delnoram » 21/08/13, 22:47

Christophe napisał:nie widzi krzywdy, jaką wyrządza niektórym podmiotom. Chociaż często przynosi ciekawe słowa!


Rodzi to ważną kwestię, którą podkreśla nawet Obamot, nie doceniając jego dokładnego znaczenia, to znaczy powtarzanie (czy to prawda, czy nie, nie ma tutaj znaczenia) samo generuje brak zainteresowania opublikowaniem odpowiedzi.
Wydanie opinii, link do odpowiedzi, odpowiedź (która może być uważana za jedyną możliwą) jest dobrą rzeczą, powtarzanie zakończyło się szkodą dla przedmiotu, ale także odpowiedzi, ponieważ metoda często blokuje pozycje ,

Obamot napisał: jest to wyczerpujące, ponieważ konieczne jest ciągłe powtarzanie, powtarzanie i powtarzanie, te same rzeczy i debaty obracają się w kółko i dochodzą do nasycenia
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 21/08/13, 23:24

Cóż, tak, mówiłem o tym „odpuść”! Problem w tym, że jest selektywny!

Christophe napisał:Przez resztę Obamot był jednym z niewielu członków forum poznać moje życie prywatne i to, czego doświadczyłem jako trudności przez ostatnie 2 lata ... potem zarzuć „szefowi” forum„ze wszystkich złych rzeczy jest to zbyt łatwe… wręcz przeciwnie, może błędem było zwierzyć się tej„ postaci ”…

Heuuuuhhh, wtedy zaskoczy wielu, ponieważ rzeczywiście nikt tu nie był świadomy (i nigdy nie dowie się niczego innego, cokolwiek się stanie). Ale przepraszam, kto zrozumie twoje podejście do mnie! Jak więc wytłumaczysz, że ktoś jest tak lojalny - a który pracował kilka miesięcy w tajemnicy, rozwijając drugiego forum - musiałem tak bardzo znęcać się, że pięść zamknęła się w kieszeni, twoje zwierzenia byłyby uzasadnieniem, to jest to?!?! ° _0

Muszę powiedzieć, że sam nigdy niczego nie rozumiałem !! 
Jeśli ktoś ma „pieprzona instrukcja” po francusku? : Chichot: : Mrgreen:

Jeśli chodzi o resztę, tsss. Bez komentarza możesz spokojnie odpocząć! Nadal zarabiasz za nic! Otwórz mirety zamiast skupiać się na problemach gdzie indziej, dziękuję.

Ale zdecydowałem się zaprotestować: dlatego PROTESTUJĘ! : Chichot: : Mrgreen:

Więc spróbujesz utopić rybę, ten rodzaj reakcji nic nie znaczy:
https://www.econologie.com/forums/post261671.html#261671
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79002
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10934




przez Christophe » 22/08/13, 00:39

Ben protestuje w milczeniu ...: Chichot: skoro właśnie powiedziałeś:

Obamot napisał:Podjąłem więc decyzję o wycofaniu się na chwilę z tego forum protestować


Czekamy na realizację tej pięknej obietnicy ...

Obamot napisał:Więc spróbujesz utopić rybę, ten rodzaj reakcji nic nie znaczy:
https://www.econologie.com/forums/post261671.html#261671


Oczywiście nie jestem jedynym modo, którego denerwujesz ...
0 x
SixK
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 669
Rejestracja: 15/03/05, 13:48
x 272




przez SixK » 22/08/13, 01:17

Skoro mówimy o ponownym doładowaniu forum...

Christophe, reklama po lewej stronie uniemożliwia wyświetlenie listy ostatnich tematów 10 na stronie głównej, jest ciężka ...

Ze smartfonem jest to naprawdę bolesne, z komputerem puchnie mnie, że muszę rozciągnąć okno.

Mówi się tutaj: nie mogę się nudzić;)

SixK
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79002
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10934




przez Christophe » 22/08/13, 07:48

SixK napisał:Christophe, reklama po lewej stronie uniemożliwia wyświetlenie listy ostatnich tematów 10 na stronie głównej, jest ciężka ...

Ze smartfonem jest to naprawdę bolesne, z komputerem puchnie mnie, że muszę rozciągnąć okno.


Ostatni temat 10 (w rzeczywistości 15) są teraz widoczne tylko dla członków (patrz wyżej) lub członkowie nie widzą reklamy, o której mówisz ...
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 18/09/13, 06:54

Wygląda na to, że forum wznawia to, co najlepsze, nawet jeśli nie osiągnęło jeszcze poziomu, ale wszystkie wysiłki Christophe i modos Gratuluję owoców, widzimy o wiele bardziej interesujące tematy na górze strony, a zwłaszcza walki kogutów mają praktycznie nie ma, co jest moim zdaniem najlepszą rzeczą dla forum i jego członkowie.


Nie puszczaj piosenki i kontynuuj publikowanie naszych doświadczeń i interesujących rzeczy z wiadomości, innowacji lub innych.


W bardziej!
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.
Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.
Alain
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79002
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10934




przez Christophe » 18/09/13, 09:07

Tak, Alain, też znalazłem najlepszy! Ale wciąż jest bardzo niestabilna: niektóre dni są bardzo aktywne i odbywają się ciekawe debaty, inne nie ... Myślę, że podniesienie wizerunku forum wśród internautów ...

Jeśli chodzi o koguta, Obamot grzechota prywatnie, ale nie poddam się!

Ach, jak zasugerowałem powyżej, stworzyłem 2 strony na Facebooku (jedna dla forum i ogólnie ekonologia i jeden dla sklepu nie chciałem mieszać 2), ale nie możemy powiedzieć, że w tej chwili przyciąga tłumy ...

https://www.econologie.com/forums/page-faceb ... 12761.html
https://www.econologie.com/forums/la-boutiqu ... 12753.html
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: Angouleme
x 264




przez chatelot16 » 12/02/14, 16:43

kiedy reklamuję, zamieszczając link do ekonologii, często mam zły powrót ludzi odepchniętych przez stronę główną, która wysuwa zbyt wiele do przodu, dopingując pantone wodą i temat zbyt ezoteryczny

dla stałych bywalców jest szczególnie obecny dyskurs, który jest interressante: widzi się przekazywanie nowych wiadomości!

ale dla tych, którzy lądują i nie są zarejestrowani, nie widzą tego po dobrej stronie forum

kolejny przykład tego rodzaju reakcji
http://www.usinages.com/blabla/rate-que ... ml#p697684

przydałoby się powtórzyć stronę główną, aby lepiej ją przedstawić forum
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 12/02/14, 17:05

Potwierdza to, na podstawie faktów, to, co przeszedłem od mojego pierwszego wystąpienia na stronie 5:

Z mojej strony widzę duże problemy 3 i niektóre zjawiska:

a) za dużo „szumu w tle”: dyskusje często „naskórkowe” na temat wszystkiego i wszystkiego ...

Nie wiem, czy jest to wykonalne, ale należałoby „sklasyfikować”: sekcję „powiedziane tylko w telewizji”, sekcję „Dla tych, którzy nie wierzą w to, co mówi nauka”, sekcję „Co by było, gdybyśmy zmienili firma ”, itp. itd. itd. I każdy z nich zasubskrybowałby jedną lub więcej sekcji ...

Ja „ezoteryczne” sekcje zmuszają mnie do osiągnięcia najwyższego punktu ...



Bardziej grzecznie mógłbym powiedzieć, że tęskni ... linia redakcyjna !
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79002
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10934




przez Christophe » 12/02/14, 17:48

Tak, niektórzy „ekolodzy” zrobili wiele złego, stosując doping wody ... a my zbieramy zepsute naczynia pomimo wszystkich naukowych kroków, które próbowaliśmy zrobić w zakresie dopingu wody ...

W przeciwnym razie znajduje się artykuł wstępny / wstęp strony głównej, do linków zawartych w tekście przejdź tutaj: https://www.econologie.com/

Ta strona została utworzona w 2003 po badaniach nad wtryskiem wody do silników cieplnych. Jego celem jest pokazanie, że możliwe jest pogodzenie: ekonomii (ekonomii), ekologii i środowiska, szczególnie w dziedzinie energii.

Przeczytaj definicję ekonologii

Dzisiaj strona jest podzielona na 5 w ramach oddzielnych części: - ten informacyjny portal z plikami do pobrania - forums pomoc i porady w zakresie energii i środowiska - sklep ekologiczny - katalog ekologiczny - bezpłatne ogłoszenia drobne. Dowiedz się więcej o tym, jak działa strona.

Główne osie rozwoju tej strony to:

Zrozumienie energii i jej związków z gospodarką
Zrozumienie problemu zmian klimatu i problemów degradacji środowiska
Aby doradzać ci swobodnie i bezstronnie w zakresie techniki oraz w związku z zakupami lub inwestycjami. W tym celu skorzystaj z naszego forums
Podaj lub pomyśl o rozwiązaniach konkretnych i szybkich działań ekonologa! Na przykład wtrysk wody w silnikach cieplnych

Świat jest tym, czym jest, wzrost ekonologii będzie możliwy tylko dzięki silnej woli politycznej i popularnej: stąd interesujący interes tej strony.


Jestem otwarty na wszelkie modyfikacje, podkreślając forums...
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 150