Przywróć je forums: tematy, akcje, serdeczność ...

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79004
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10935




przez Christophe » 21/08/13, 14:17

Sen-no-sen napisał:…Naprawdę mam wrażenie, że te bzdury z FB „wysysają” mnóstwo „czasu online” wielu internautów!
Wiele osób wymienia się na FB, ale zawsze jest to reakcja związana z szumem i często przybiera raczej charakter spektakularny niż refleksyjny...


Całkiem ! I właśnie o tym myślałem i mówiłem od jakiegoś czasu (patrz temat zagrożeń na FB: https://www.econologie.com/forums/envoye-spe ... t6650.html ) ...nie mogę się doczekać wielkiego awarii FB... żeby zobaczyć wpływ na korzystanie z sieci... i mózgi internautów!!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79004
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10935




przez Christophe » 21/08/13, 14:19

chatelot16 napisał:klasyfikacja niezrozumiałych tematów


Nie należy jednak przesadzać.
:| ...Tak forum jest kompletny i porusza wiele tematów, więc podejście do niego staje się skomplikowane, ale tematyka nadal jest logiczna!

Ktokolwiek chce...może...później, jeśli wszyscy internauci pojmą teraz logikę gównianej daremności Facebooka...oczywiście...

Sub forum społeczeństwo i filozofia nie istniały, zostały stworzone właśnie po to, aby klasyfikować przedmioty nietechniczne...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 21/08/13, 14:36

Ta sama odpowiedź co chatelot: zamieszczam linki do osób, z którymi omawiam „zielone” tematy…

Myślę, że bez powodzenia i z tych samych powodów co chatelot: za dużo „czegokolwiek” (powiedzmy raczej „zbyt wiele tematów, które idą we wszystkich kierunkach” – wszelkie znaczenia począwszy od czystej polemiki upustowej po ezoteryzm, który zagorzały wierzący poprzez ciekawe debaty).
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 21/08/13, 14:52

Najpierw należy powiedzieć, że a forum nie jest łatwo zarządzać! Działanie/propozycja może zadowolić jednych, a zniechęcić innych, nigdy nie można tego przewidzieć z dużym wyprzedzeniem. Brakuje jednak jednego punktu i wydaje mi się, że nie został on jeszcze poruszony!

Ani razu w tym wątku nie widać choćby najmniejszej samokrytyki!

Gdybyśmy naprawdę musieli wrócić do poziomu sprzed roku. Musielibyśmy więc zrehabilitować Dédé, a następnie zwolnić tego, który tak bardzo przechwala się, że przez niego został zwolniony (dlatego sprowokowano go i popchnięto do granic możliwości przy pomocy wielkiego szumu za kulisami), zwłaszcza że inni odeszli z powodu tej samej osoby i jego „przyjaciel” (tak, to jest bardzo dobrze znane), wracają, aby wymazać „polowanie na czarownice” po długim zaniedbywaniu i odpuszczaniu, a nawet po formach zachęty, co za wyzwanie! Gdybyśmy musieli znaleźć dobry powód inny niż FarceBook, uważam – bez zbytniego błędu – że RÓWNIEŻ w tym sektorze musielibyśmy szukać. Niestety, jest już za późno, szkody już zostały wyrządzone i biorąc pod uwagę sytuację, nachylenie zbocza będzie bardzo trudne do odzyskania. Nie wynika to jednak z braku ostrzeżenia o tym, co się wydarzy.

Kiedy widzimy takie myśli:

Dzisiaj Christophe napisał:
Obamot napisał:Kolejna fałszywa debata.


Ach, ach, czy to mówi „specjalista”? : Chichot:

Naprawdę mamy wrażenie, że pomimo niezwykłej pracy modów, stan ducha na wysokich stanowiskach prawie się nie zmienił. Co więcej, często okazuje się, że ci drudzy mają trudności z zastosowaniem tego, czego chcą (QED…)
Każdy ma swoje własne wyobrażenie o tym, jak niektórzy są traktowani (lub zostali tutaj źle potraktowani) wśród autorów, którzy zadali sobie z tym trochę trudu forum (moglibyśmy wydobyć pewne posty, które tak naprawdę miały „strzelać”) i to właśnie bardzo boli, a nie FlashBook. Wróćmy więc za rok z tym samym stanem umysłu...!?!? Czy to by się zmieniło? Chowanie twarzy i zaprzeczanie – z pewnością nie.

Dlaczego autorzy, o których zrobiło się głośno rok temu lub wcześniej – w najbardziej optymistycznych przypadkach prawie już nie wnoszą żadnego wkładu – a w najgorszych przypadkach wszyscy odeszli jeden po drugim, jeśli nie z ważnych powodów? co się stało tutaj intramuros – i przyznaję moja część odpowiedzialności — (kiedy nie zostali zwolnieni jako nieczyści, albo założono im kaganiec, bo rzucali cień?) C To nie jest stwierdzenie, ale ostatnie naprawdę nie było „niebezpieczne”... Ponieważ tak było była Gina...! A poprzedni niezbyt porywający (Roy, ale czy są jeszcze inni? Bo niektórzy już nie przychodzą...).

Potem zawsze możemy poczynić małą uwagę na temat tego, kto jest specjalistą, a kto nie, ale czy naprawdę o to chodzi? I szacunek? (To nadal część mojej pracy, zapobieganie)! Janic, ekspert? Mówi też „lub naturalne metody leczenia", w czym całkowicie się z nim zgadzam. Niestety, szybko jesteśmy oceniani przez ludzi, którzy nie mają rozeznania w problemach ego, a nie w kwestii merytorycznej i życzliwości wypowiedzi! W międzyczasie w trudnej publiczności nagle pojawiło się mnóstwo wątków jak w dziedzinie „zdrowie” (i nie tylko) i to ciągłe wołanie o świeże powietrze i wywoływanie reakcji wśród abonentów (tak, to widać^^), to „jest wyczerpujące, bo trzeba ciągle powtarzać, powtarzać i powtarzać znowu te same rzeczy, a debaty krążą w kółko i osiągają nasycenie. To cię męczy i tak łatwo jest znaleźć ofiarę odkupieńczą! I to wyczerpuje autorów, którym by to odpowiadało. I często na wysokich stanowiskach my wyraźnie nie słucham, preferując „małe zdania podkreślające ich autora”. Gdybym był menadżerem firmy a forum: tego też bym unikał... Ludzie nie są ślepi, zapping odbywa się bardzo szybko. TO forum właściwie smutne przeżycie.

Zobacz liczbę „zarejestrowanych” i rzeczywistych autorów w porównaniu z liczbą odwiedzonych stron! Zrobiłem obliczenia (tak, statystyki nadal stanowią część mojej pracy) i od 25,7 r. odwiedziło mnie 2006 miliona osób, za każdym razem gdy szef forum atakuje kogoś (choć nie ma ku temu powodu) i budzi to niezadowolenie lub zgorzknienie, to musi być nie mniej niż setki tysięcy ludzi, którzy odejdą z powodu tego zjawiska, niż możemy to nazwać bumerangiem (tak, biorąc wszystko pod uwagę, ponieważ ostatecznie zawsze było niewielu stałych współpracowników, więc gdy tylko ktoś odchodzi, boli). Tak to wygląda z kilku powodów. Zatem nie istnieje TYLKO FesseBouc, ale z pewnością TAKŻE pewne „wewnętrzne przyczyny i błędy”.

Niestety, arbitralny system „żartów, obelg i gróźb” nadal trwa, choć nie wiadomo, kiedy „ulubione cele” przekroczą rubikon „ostatnie ostrzeżenie przed banem”, czasami trudno zrozumieć, co się tutaj dzieje:

Tydzień temu Christophe napisał:OSTATNIE OSTRZEŻENIE PRZED ZAKAZEM JANIC I OBAMOT


...Niepewność, która tym rządzi forum pozostawić więcej niż jednego bez słowa.

Ponieważ ostatecznie prawdziwymi wrogami nie byli ci, o których myśleliśmy, dobrych doradców zastępowano złymi (i odwrotnie), złe decyzje zastępowano dobrymi (niestety nie odwrotnie).) i to w takich złych momentach. Bo w końcu zastanawiam się, kto był tak naprawdę najgorszym wrogiem kogo i czego…!

Podjąłem więc decyzję o wycofaniu się na chwilę z tego forum protestować, dopóki nad tymi, którzy debatują nad ideami, wisi groźba wygnania! Ponieważ słuchanie takich komentarzy jest dla mnie dość mocne, mimo że wśród zagrożonych są tacy, którzy pracowali nad poprawą tej sytuacji forum.
A przede wszystkim dlatego, że prowadzi do pewnego rodzaju przymusu, który nieuchronnie prowadzi do autocenzury. Chociaż nie podano żadnego powodu uzasadniającego taki środek.
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 21/08/13, 17:15

: Arrowu: Do tego prowadzi nas nieświadomość ::

Zawsze zrzucanie winy na innych jest bardzo łatwe!
Obraz
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.
Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.
Alain
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 21/08/13, 17:30

Alain G napisał::arrowu: To właśnie tam prowadzi nas nieświadomość :: Zawsze zrzucanie winy na innych jest bardzo łatwe!
Obraz
+1
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 21/08/13, 17:33

+1

Cuicui napisał:
:: Zawsze zrzucanie winy na innych jest bardzo łatwe!
Obraz
+1


Dokładnie to powiedziałem.

Dziękuję za potwierdzenie :: ( : Mrgreen: )
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 21/08/13, 19:26

Obamot napisał:+1
Cuicui napisał:
:: Zawsze zrzucanie winy na innych jest bardzo łatwe!Obraz
+1
Dokładnie to powiedziałem. Dziękuję za potwierdzenie :: ( : Mrgreen: )
To była przyjemność.
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491




przez Janic » 21/08/13, 20:09

Halo
Unikałem angażowania się w ten temat, ale kiedy to czytam, mogę się tylko zgodzić z Obamotem: „ wątek "Ewolucja gatunków biologicznych i...przypadek" zamknięty, doskonała inicjatywa.
Mam nadzieję, że na stałe.
To była plama na twoim forum przez chwilę.
»
Jasne, że to forum powinien odpowiadać wyłącznie kryteriom określonym powyżej!
Typowe dla tego pragnienia jest wyeliminowanie debaty, która zakłóca osobiste przekonania (takie jak NDE, UFO i inne istoty pozaziemskie), gdy jest to o wiele prostsze, gdy temat nie jest zainteresowany, aby nie dyskutować na ten temat. Weź udział, a jeśli naprawdę nie jest to konieczne, zainteresowanie samo się wyczerpie.
Problem Christophe'a, choć dla niego trudny, polega na ustaleniu sprawiedliwych kryteriów, które oszczędzają kozę i kapustę.
Jeśli chodzi o blokadę w wyżej wymienionej sprawie, w pełni popieram jej zawieszenie, biorąc pod uwagę czysto polemiczny obrót, jaki przyjęło, ale jednocześnie zatajając informacje, których niektórzy mogli się spodziewać. Ale " nie możemy mieć tego w obie strony! »
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79004
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10935




przez Christophe » 21/08/13, 20:51

Janic napisał:Jeśli chodzi o blokadę w wyżej wymienionym temacie, w pełni popieram jej zawieszenie, biorąc pod uwagę zwrot czysto polemiczny ile zajęło, ale jednocześnie wysuszyło informacje, których niektórzy mogli się spodziewać. (...)


Właśnie toObamot nie chce zrozumieć, kiedy bierze udział w kontrowersyjnej debacie... nie widzi krzywdy, jaką sam wyrządza niektórym tematom. Nawet jeśli często robi ciekawe komentarze!

Pochwalam jego samozawieszenie i myślę, że nie jestem jedyny.
I jeśli dobrze pamiętam, w dużej mierze przyczynił się do zwolnienia Dedeleco... Krótko mówiąc, kolejna próba wywołania kontrowersji na ten temat z odrobiną dyskursu o ofiarach...

Przez resztę Obamot był jednym z niewielu członków forum poznać moje życie prywatne i to, czego doświadczyłem jako trudności przez ostatnie 2 lata ... potem zarzuć „szefowi” forum„ze wszystkich złych rzeczy jest to zbyt łatwe… wręcz przeciwnie, może błędem było zwierzyć się tej„ postaci ”…
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 181